Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Університет економіки в Бидгощі (WSG) Телефон в Україні (044) 200-28-40
Польща, м. Бидгощ
http://www.wsg.byd.pl/

Університет економіки в Бидгощі (WSG)

Престижний вуз й висока конкурентоспроможність випускників

Університет економіки в Бидгощі (WSG) є найбільшим некомерційним приватним вищим навчальним закладом, розташованим у північній частині Польщі. Свою назву вуз отримав у січні 2005 року. Раніше він був широко відомий як Вища Поморська школа туризму та готельного менеджменту в місті Бидгощ (Wyższa Pomorska Szkoła Turystyki i Hotelarstwa w Bydgoszczy), що почала свою освітню діяльність у 1999 році.

У даний час у закладі навчаються більше 7000 польських студентів та значна кількість іноземних студентів. Їх приваблює висока якість освіти, яка досягається завдяки праці 500 видатних викладачів академічного рівня з Польщі та інших закордонних країн.

Програми представлені 21 освітнім напрямом і більше 80 спеціальностями. Можна отримати ступені магістра, інженера й бакалавра в самому університеті та його філіях у Торуні, Мальборку, Іновроцлаві, Елке і Слупську.

Переваги вузу: європейський диплом після закінчення WSG, міжнародне студентське середовище, гарантія стабільності ціни навчання, можливість стажування в польських і міжнародних компаніях, Study-Buddy programe – польські студенти-опікуни для іноземних студентів, можливість виїзду на один семестр за кордон в один з партнерських вузів (за програмою Erasmus), інтерактивні методи навчання та професійний викладацький колектив.

Розташування. Університет базується в місті Бидгощ – адміністративному центрі Куявсько-Поморського воєводства в північній частині Польщі. Крім мальовничих місць завдяки берегам річок Брда й Вісла місто приваблює своїми культурними заходами. У ньому проходять різні оперні, музичні та кінематографічні фестивалі. Тут також знаходяться відомий концертний зал (Filharmonia Pomorska) та оперний театр. Безліч музеїв, красиві архітектурні споруди й розвинена інфраструктура неодмінно дозволять студентам урізноманітнити своє дозвілля.

Кампус WSG: університетський кампус загальною площею в 8 га копітко з нуля був розроблений і побудований на меліорованій території довоєнного шкіряного заводу, він є одним з найбільших у регіоні. Це десятки сучасно обладнаних будівель, розташованих у центрі міста на березі річки Брда.

Інфраструктура представлена 15 будівлями, 15 комп'ютерними лабораторіями, спеціалізованими аудиторіями та лабораторіями (архітектурною, ІКТ, класами гастрономії), а також більш ніж 60-а класами (у цілому 1600 місць), лінгафонним кабінетом; набережним причалом, сучасним спортзалом зі стіною для скелелазіння, їдальнею і студентськими барами, комплексом гуртожитків для студентів, 1,5 га рекреаційних зон і дендрарієм з геологічним дисплеєм, а з березня 2012 на території кампусу відкрився ще й величенний реабілітаційний центр Wellness Rewital. Працюють читальний зал і бібліотека з широким вибором спеціалізованої літератури та передплатою на професійні журнали. Студенти мають вільний доступ до комп'ютерів з високошвидкісним доступом до інтернету й сучасним програмним забезпеченням.

Проживання надається в студентських гуртожитках, що належать WSG, також за бажанням можна орендувати будь-який інший вид житла.

Отримати професійну консультацію з усіх питань, що стосуються прийому на навчання в університети Польщі, отримання польської візи, а також вивчення польської мови в Україні та Польщі, ви можете за телефоном програми «ОсвітаПоль» - (044) 200-28-40.

Університет економіки в Бидгощі (WSG) пропонує навчання за такими напрямами:

  • БІЗНЕС, ЕКОНОМІКА, МВА
  • ГУМАНІТАРНІ НАУКИ
  • IT-ТЕХНОЛОГІЇ
  • МЕДИЦИНА
  • ГОТЕЛЬНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 04.06.2016