Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Університет банківської справи у Гданську (WSB) Телефон в Україні (044) 200-28-40
Польща, м. Гданськ
http://www.wsb.pl/gdansk/

Університет банківської справи у Гданську (WSB)

Якісна вища освіта з інноваційною системою турботи про іноземних студентів

Університет банківської справи у Гданську (WSB) – це приватний вищий навчальний заклад, заснований у 1998 році в Приморському регіоні Польщі, який незмінно займає лідируючі позиції в рейтингах польських вузів. Його власником є величезний освітній холдинг, що об'єднує чотирнадцять університетів по всій країні.

Місією WSB є освітні інвестиції у майбутній бізнес своїх випускників. У свою чергу, завдання полягає в передачі знань сучасним способом, розвиваючи у студентів практичні та професійні навички, необхідні в діловому світі. Із цією метою WSB регулярно проводить консультації з діючими фірмами та професіоналами бізнесу з питань програм і методів навчання, щоб максимально адаптувати їх до мінливих умов ринку праці та вимог роботодавців, гарантуючи випускникам високу конкурентоспроможність.

Сильною стороною WSB є особлива увага та інноваційна система турботи про іноземних студентів, які можуть розраховувати на допомогу в наданні повної інформації про пропозиції університету, всебічну допомогу при легалізації перебування, допомогу у введенні у процес навчання, організації допомоги старших студентів, проживанні, організації курсів польської мови та організації вільного часу (різноманітні екскурсії, зустрічі й т. п.).

WSB, вірячи в те, що світ, його різноманітність і багатство – це не лише шанс, а й умова розвитку, піклується про розширення пропозицій навчання та інвестує в розвиток на міжнародній арені. Активна міжнародна діяльність університету обумовила підписання 44-х договорів з інститутами-партнерами з усієї Європи, а також зі США. Завдяки програмі мобільності ERASMUS і Фонду стипендій кожний студент має можливість провести частину свого навчання за кордоном. Причому абсолютно безкоштовно ще й з отриманням стипендії з фондів ЄС.

Більше того, приймаючи протягом трьох років участь у програмі «Подвійний диплом», студенти мають можливість отримати одночасно диплом WSB і диплом одного з наступних вузів: Groupe ESC Troyes's INBA, Франція, California International Business University, США, Universita degli Studi del Sannio – Benevenuto, Італія.

Переваги WSB

Різноманітність освітніх пропозицій. Пов’язуючи кар'єру з Університетом банківської справи, студенти можуть вибирати для себе навчання з 8 спеціальностей I рівня (бакалаврату), потім по закінченню продовжити його за однією із трьох спеціальностей II рівня (магістратури) й у подальшому розвинути професійні навички, отримавши якісну післядипломну освіту.

Практична програма навчання. Будучи університетом бізнесу, WSB акцентує увагу на практиці. Програми навчання консультативно вивчаються представниками певних галузей з метою максимального відображення економічної дійсності. Студенти отримують практичний досвід під час практики та стажування, а студентське Бюро Кар'єр організовує додаткові курси.

Міжнародні проекти. Студенти мають можливість приймати участь у різних міжнародних проектах на території всієї Європи. Вони реалізуються у вигляді коротких закордонних поїздок, International Week, конференцій, майстер-класів, літніх шкіл і студентського обміну в рамках програми Erasmus, а також у рамках фонду стипендій і курсів.

Хороша організація. У WSB цінується час кожного студента, тому крім якісно структурованих програм всіляко організовуються додаткові можливості навчання: заняття у вигляді case studies для швидкого засвоєння знань і платформа Moodle для доступу до конспектів і необхідних дидактичних матеріалів on-line.

Сучасність. Новаторські рішення в WSB – це не лише Extranet і Moodle, а й Wi-Fi у всіх будівлях університету та інтернет-кіоски, завдяки яким у будь-який момент можна під'єднатись до інтернету.

Університет як капіталовкладення. До навчання в WSB можна поставитись як до інвестиції у професійний розвиток. Причому завдяки гнучкій системі оплат студенти самі вирішують, коли і як вони хочуть оплатити своє навчання. А програма стипендій, в свою чергу, дає можливість зменшувати витрати на навчання. У неї входять стипендії за успіхи в навчанні, а також стипендії за успіхи у спорті – для студентів, які виступають за WSB на студентських спортивних змаганнях.

Вуз надає допомогу іноземним студентам при візових процедурах

Розташований Університет банківської справи у Гданську – великому портовому місті на Балтійському морі, шостому за чисельністю населення в Польщі. Місто відоме як центр промисловості країни завдяки машинобудуванню, суднобудуванню й іншим промисловим галузям. У Гданську розташовано багато музеїв, у тому числі галерея живопису. Цікавий також археологічний музей в історичному центрі міста і Гданський центральний морський музей. Старе місто багате унікальними архітектурними спорудами ХIII–XVIII століть. Студенти неодмінно знайдуть для себе щось цікаве в цьому затишному й привітному місті.

Проживання надається в студентських гуртожитках, також є можливість орендувати житло згідно з потребами і уподобаннями кожного студента.

Отримати професійну консультацію з усіх питань, що стосуються прийому на навчання в університети Польщі, отримання польської візи, а також вивчення польської мови в Україні та Польщі, ви можете за телефоном програми «ОсвітаПоль» - (044) 200-28-40.

Університет банківської справи у Гданську (WSB) пропонує навчання за такими напрямами:

  • БІЗНЕС, ЕКОНОМІКА, МВА
  • ГУМАНІТАРНІ НАУКИ
  • IT-ТЕХНОЛОГІЇ
  • ГОТЕЛЬНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ
  • ПРАВО, МІЖНАРОДНІ ВІДНОСИНИ

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 04.06.2016