Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Вища школа агробізнесу в Ломжі (WSA) Телефон в Україні (044) 200-28-40
Польща, м. Ломжа
http://www.wsa.edu.pl/

Вища школа агробізнесу в Ломжі (WSA)

Практико-орієнтоване навчання з високим рівнем працевлаштування

Вища школа агробізнесу в Ломжі (WSA) була заснована в 1996 році під уважним керівництвом міністра освіти і науки Польщі.

Спочатку головним напрямком діяльності вузу було навчання студентів аграрно-економічного факультету на заочному відділенні. Але вже в жовтні 1998 року було додатково відкрито денне відділення того ж факультету. У 2000 році Школа отримала дозвіл Міністерства народної освіти на відкриття факультету інформатики. З часом відкрився ще й факультет післядипломної освіти, що надав навчання за такими спеціальностями: бухгалтерський облік, інформатика, маркетинг та управління в системі народної освіти, методика викладання природознавства в початковій школі, методика викладання мистецтвознавства в початковій школі, дотації Євросоюзу.

На сьогодні WSA надає програми бакалаврату, магістратури, а також широкий спектр післядипломних освітніх курсів.

Вуз регулярно інвестує у свій розвиток великі суми. Із цією метою був куплений колишній виробничий цех Ломжіньского прядильно-ниткового підприємства «Нарев», в якому в даний час знаходиться аудиторія з найсучаснішою аудіо- та відеоапаратурою місткістю 250 осіб. У серпні 2004 року WSA купила будівлю на вулиці Бавеуняна площею 388 м2 для студентського гуртожитку. А у вересні 2006 року було відкрито другий гуртожиток на вулиці Жабей.

Місією WSA є професійне навчання висококваліфікованих кадрів відповідно до вимог економіки, що розвивається, країни, регіону і Євросоюзу, а також створення максимально сприятливих і комфортних умов для засвоєння матеріалу. У здійсненні цієї місії вузу допомагають викладачі з багаторічним досвідом роботи, які крім знань, що відповідають міжнародним стандартам, розвивають у студентів здатність чуйного ставлення до соціальних проблем сучасної ринкової економіки.

Перевагою вузу є надання студентам оплачуваної практики як у Польщі, так і в інших країнах Євросоюзу, причому з гарантованим місцем проживання та харчуванням, завдяки чому випускників відрізняють висока конкурентна спроможність і привабливість для вимогливих роботодавців. До того ж WSA вважає своїм обов'язком крім працевлаштування допомогти випускникам відкрити при бажанні свій власний бізнес, з цією метою він максимально повно забезпечує всіма необхідними сертифікатами та ліцензіями.

Розташована Вища школа агробізнесу у старовинному польському місті Ломжа на березі річки Нарев. Місто неодмінно запам'ятається своїми історичними будівлями з неповторною архітектурою: собором в готичному стилі, зведеним останніми князями Мазовії в XVI ст., костелом капуцинів, характерними сільськими будиночками, а також краєзнавчим музеєм з багатими фондами. Та й сусідство з мальовничим берегом річки неодмінно доповнить враження про затишок цього привітного міста.

Проживання надається у дво- і тримісних кімнатах в комфортабельних студентських гуртожитках , що належать WSA. При бажанні можна орендувати житло за межами студентського містечка.

Отримати професійну консультацію з усіх питань, що стосуються прийому на навчання в університети Польщі, отримання польської візи, а також вивчення польської мови в Україні та Польщі, ви можете за телефоном програми «ОсвітаПоль» - (044) 200-28-40.

Вища школа агробізнесу в Ломжі (WSA) пропонує навчання за такими напрямами:

  • БІЗНЕС, ЕКОНОМІКА, МВА
  • IT-ТЕХНОЛОГІЇ
  • ПРАВО, МІЖНАРОДНІ ВІДНОСИНИ

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 04.06.2016