Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Вища школа інформатики у місті Лодзь Телефон в Україні (044) 200-28-40
Польща, м. Лодзь
http://wsinf.edu.pl/

Вища школа інформатики у місті Лодзь

Приватний університет з високорівневими освітніми програмами й багатою інфраструктурою

Wyższa Szkoła Informatyki i Umiejętności w Łodzi (WSInf) є одним з найбільших IT-університетів у Лодзькому та Куявсько-Поморському воєводствах – адміністративних одиницях Польщі. Вуз заснований у 1997 році і з тих пір приваблює тисячі студентів найсучаснішими та актуальними освітніми програмами. У WSInf працюють висококваліфіковані викладачі та вчені з Технічного університету Лодзі, університету Лодзі та University of Technology and Life Sciences в місті Бидгощ, підтримуючи незмінно високий рівень навчання.

Канцлером, а також засновником WSInf являється Aniela Bednarek. У своєму привітанні, звертаючись до абітурієнтів, вона каже: «Наша мета полягає в підготовці таких випускників, які б успішно конкурували на вимогливому ринку праці в перехідний період економічних труднощів і високого рівня безробіття епохи всебічного інформаційного розвитку суспільства. Вивчення програми нашого вищого навчального закладу гарантує придбання високорівневих професійних знань і потужної основи для пошуку воістину гідних робочих місць».

WSInf пропонує програми бакалаврату, магістратури, післядипломної освіти, а також дистанційну форму онлайн-навчання за програмами магістратури, плюс навчання в академіях Microsoft IT Academy й CISCO. Програми надаються на трьох факультетах: факультеті інформатики та менеджменту, факультеті педагогіки та промоції здоров'я та факультеті мистецтв і дизайну за такими освітніми напрямами, як інформаційні технології, адміністрація та управління, комп'ютерна графіка, дизайн інтер'єрів, фізіотерапія, фізична культура, педагогіка, освіта та косметологія.

WSInf намагається постійно вдосконалювати всі умови для комфортного навчання. Так, спеціально для студентів кафедри фізіотерапії і косметології Школа відкрила свій власний реабілітаційний і косметологічний центр. Також WSInf є власником приватного «Медичного центру WSINF» у Ґловно.

Розташований WSInf у місті Лодзь – найбільшому й головному місті Лодзинського воєводства в центральній Польщі, який від Варшави відокремлюють лише 120 км. Лодзь до того ж ще й центр електронної промисловості країни. Це місто із прекрасною архітектурою, безліччю старовинних палаців і вілл, мальовничими вулицями та алеями. До речі Лодзь багато років вважалася столицею польського кінематографа, вона й зараз славиться всесвітньо відомою Вищою школою кінематографії, телебачення та театру.

Інфраструктура представлена лекційними залами, спеціалізованими класами та лабораторіями. Усі вони маю новітнє обладнання й використовують сучасні технології. У даний час загальна кількість комп'ютерів, що задіяні в навчальному процесі та інших заочних заходах (у т. ч. інтернет-кафе) перевищує 1400 машин. Кожний студент має вільний доступ до всіх веб-ресурсів, включаючи облікові записи електронної пошти, FTP-сервери, до дизайну веб-сайту й публікацій. Також є кінотеатр, студентське радіо, дві філії банків, туристичне бюро, зони відпочинку, кафе й багато чого іншого.

Проживання надається на території одного з дев’яти студентських гуртожитків WSInf у комфортабельних двомісних номерах з ванними кімнатами, кабельним телебаченням і безкоштовним широкосмуговим доступом до інтернету. Більше того, в університетському містечку WSInf можна знайти сучасний спортивний центр з басейном і водними гірками, джакузі, штучні річки та сауну, а також фітнес-зал, тренажерний зал, спортивний зал і підземну паркування.

Отримати професійну консультацію з усіх питань, що стосуються прийому на навчання в університети Польщі, отримання польської візи, а також вивчення польської мови в Україні та Польщі, ви можете за телефоном програми «ОсвітаПоль» - (044) 200-28-40.

Вища школа інформатики у місті Лодзь пропонує навчання за такими напрямами:

  • ДИЗАЙН, МИСТЕЦТВО, АРХІТЕКТУРА
  • ГУМАНІТАРНІ НАУКИ
  • IT-ТЕХНОЛОГІЇ
  • МЕДИЦИНА

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 04.06.2016