Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Business School Lausanne Телефон в Україні (044) 200-28-44
Швейцарія, Лозанна
http://www.bsl-lausanne.ch/

Business School Lausanne

Швейцарська якість бізнес-освіти і всесвітнє визнання випускників

Business School Lausanne (BSL) - приватна некомерційна бізнес-школа, заснована в Лозанні в 1987 році доктором Джоном Хоббсом. Ідея її створення виникла у зв'язку з невдоволенням занадто теоретизованим характером швейцарської бізнес-освіти у 80-ті роки. По суті, створивши BSL, Джон Хоббс втілив свою мрію про практичну освіту, що готує успішних бізнес-лідерів. Він залучив висококваліфікованих бізнес-практиків із пристрастю до викладання і розробив новий спосіб навчання: прагматичний, інтерактивний, який реалізується в малих групах, в насправді міжнародній атмосфері. Все це й зараз культивується в BSL.

Акредитація: BSL стала першою бізнес-школою в Європі, чиї програми в 1996 році були акредитовані американською Радою з акредитації бізнес-шкіл та програм (ACBSP). Наявність акредитації ACBSP гарантує, що всі програми мають міжнародне глобальне визнання і дуже високу оцінку.

Швейцарська якість: BSL входить до числа провідних європейських бізнес-шкіл, а також до трійки кращих навчальних закладів Швейцарії згідно з рейтингом QS Global 200 Business Schools Report 2013/14, складеним на основі оцінок роботодавців. Також BSL є частиною Lemania Group of Swiss Private Schools, всі приватні школи якої незмінно підтверджують якість швейцарського освіти.

Ефективні умови навчання є однією з головних особливостей BSL, вони втілюється завдяки маленькому розміру класів (максимум 20 студентів), викладанню активними бізнес-професіоналами, чий практичний досвід і реальні приклади допомагають проілюструвати нинішній стан справ у секторі міжнародного бізнесу. А заохочувані дискусії допомагають студентам під час занять розвивати свій власний погляд на роль бізнесу в суспільстві, його внесок у вирішення виникаючих економічних, соціальних та екологічних проблем.

Практичний і комплексний підхід, що охоплює всі аспекти міжнародного бізнесу, лежить в основі викладання в школі BSL. Він включає тематичні дослідження, реальне моделювання та заняття з додатково запрошеними лекторами.

Програми представлені різними освітніми рівнями: бакалавра, магістра, MBA, Executive Education та докторантури. Всі вони розроблені з урахуванням мінливості світу бізнесу, який перебуває у постійному розвитку, та враховують всі його важливі міжнародні аспекти.

Можливості працевлаштування значні: великий вибір місць для стажування і майбутньої роботи доступні всім студентам школи. А навчання в самому центрі міжнародного ділового району Швейцарії вносить додатковий акцент в особистий вибір кожного.

Розташування кампусу: BSL розташована у Швейцарії - країні, всесвітньо відомої своєю стабільною і процвітаючою економікою, високою якістю життя, культурним розмаїттям і неповторною красою гірської альпійської природи. Школа базується в самому центрі Лозанни - жвавому університетському місті з гордим званням «Олімпійської столиці» світу. Тут розташовуються штаб-квартири Міжнародного олімпійського комітету і численних міжнародних спортивних федерацій, Спортивний арбітражний суд і Верховний суд Швейцарії. У місті широко представлені великі місцеві спортивні та рекреаційні об'єкти. А деякі з кращих гірськолижних курортів Європи всього менш, ніж в годині їзди. До того ж, Лозанна знаходиться в 30 хвилинах від Женеви і міжнародного аеропорту.

Проживання надається в студентському гуртожитку на території кампусу, також за бажанням можна орендувати будь-який вид житла.

З питань навчання в Business School Lausanne звертайтеся за телефоном у Києві: (044) 200-28-44.

Business School Lausanne пропонує навчання за такими напрямами:

  • БІЗНЕС, ЕКОНОМІКА, МВА

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 04.06.2016