Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Business & Hotel Management School (BHMS) Телефон в Україні (044) 200-28-44
Швейцарія, Люцерн
http://www.bhms.ch/index.php

Business & Hotel Management School (BHMS)

Унікальні програми в сфері готельного менеджменту, кулінарії і туризму з гарантованим стажуванням та працевлаштуванням

Business & Hotel Management School (BHMS) була заснована в 1998 році в якості філії мережі швейцарських шкіл Bénédict Switzerland Group, яка в свою чергу має багату історію, що бере початок з 1928 року. Свою місію Група бачить у наданні вищої освіти студентам, націленим виключно на успіх. На сьогодні Bénédict School є однією з найбільших приватних навчальних організацій в Швейцарії, щорічно навчаючи більше 15 000 студентів.

Школа BHMS розробила унікальну систему освіти, розділивши семестр, що складається з 20 тижнів, на 4 міні-періоди по 5 тижнів кожен. Така система дозволяє студентам сфокусуватися лише одночасно на 3-4 досліджуваних навчальних дисциплінах замість стандартних 8-10 предметів в інших швейцарських школах готельного бізнесу. У результаті, студенти BHMS можуть засвоїти 12-14 дисциплін протягом періоду в 6 місяців, не будучи перевантаженими.

Також, спільно з університетом The Robert Gordon University школа BHMS розробила один з найшвидших курсів високої якості для отримання ступеню бакалавра гуманітарних наук в Швейцарії. Так, в BHMS студенти можуть отримати даний ступінь за спеціальністю «Менеджмент готельного бізнесу» всього за 18 місяців навчання плюс 18 місяців практики. Подібне навчання в іншій швейцарській школі менеджменту потребує 24 місяці навчання плюс 12 місяців практики. Це дає випускникам BHMS перевагу, вони мають на 6 місяців менше теоретичної частини і в той же час отримують 6 додаткових місяців оплачуваної практики у Швейцарії.

Акредитація: BHMS акредитована організацією EduQua of Switzerland, яка в свою чергу є своєрідним знаком якості освітніх установ. У 2009 BHMS пройшла повну акредитацію Американським фондом кулінарної федерації (American Culinary Federation Foundation (ACFF)). А BHMS програма "Диплом про Вищу Освіту" акредитована University of Brighton (Велика Британія).

Партнерство: за програмою Бакалавр гуманітарних наук «Менеджмент готельного бізнесу» BHMS співпрацює з Британським Університетом The Robert Gordon University - «найсучаснішим в Англії» за версією The Times Good University Guide 2010. Також і з City University of Seattle в США, пропонуючи програми бакалаврату та MBA/PGD, в т.ч. програму MBA «Глобальний менеджмент». Школа BHMS входить до складу EURHODIP - Кращі школи готельного бізнесу в Європі, International Council on Hotel, Restaurant and Institutional Education (I-CHRIE) і до складу American Hotel & Lodging Association.

Гарантовані стажування і працевлаштування, тому що навчання на підприємстві є невід'ємною частиною освіти в BHMS. Протягом кожного академічного року студенти зобов'язані пройти 4-6 місячну практику в готелі чи ресторані, схваленому BHMS. Крім того, BHMS працює з безліччю міжнародних кадрових агентств, які спеціалізуються на працевлаштуванні студентів-випускників в Європі, Азії та Північній Америці.

Розташування: BHMS Business & Hotel Management School знаходиться на березі озера і одночасно в самому серці міста Люцерн. Будучи в межах видимої частини гір Пілатус (Pilatus) і Риги (Rigi) в Швейцарських Альпах, Люцерн традиційно вважається в першу чергу мальовничим туристичним місцем. Це унікальне місто просто ідеальне для багатьох студентів з усього світу, які прагнуть до навчання у Швейцарії і при цьому хочуть бути грунтовно підготовленими до багатообіцяючої кар'єри в будь-якій точці земної кулі.

Кампус: будівлі кампусу BHMS та студентські гуртожитки розташовані в самому серці Люцерна, що дозволяє студентам насолоджуватися міськими пам'ятками, а також чарівністю і винятковістю цього чудового міста. У BHMS є три корпуси: гуртожиток з аудиторіями і рестораном і два корпуси з навчальними аудиторіями.

У кампусі Bénédict Zürich більше 8000 студентів щорічно вивчають іноземні мови, програми з медицини, IT, бізнес-менеджмент і комерцію, отримуючи технічні та ділові дипломи, як відразу після закінчення школи, так і в якості другої вищої освіти.

У кампусі BHMS Люцерн близько 600 студентів щорічно мають можливість практичної та теоретичної підготовки до майбутньої кар'єри в готельному бізнесі.

Інфраструктура: навчальні корпуси оснащені всім необхідним обладнанням, комп'ютерними класами і класами з вивчення іноземної мови, а всі кабінети і кімнати підключені до бездротового інтернету. Є бібліотека, кімнати відпочинку і ресторан. Для студентів без ноутбуків, BHMS надає стаціонарні комп'ютери в комп'ютерних класах для підготовки до навчання і спілкуванню з друзями та родиною.

Проживання та харчування: BHMS пропонує студентам двомісні кімнати в студентському гуртожитку, обладнані ванною, кухнею і кабельним телебаченням. Одномісні кімнати можливі при додатковій оплаті. Студенти, які проживають у гуртожитку, мають можливість харчуватися у шкільному ресторані три рази на день і два рази на вихідних (пізній сніданок і вечеря). Для вегетаріанців і для тих, хто не їсть або яловичину, або свинину, можливі спеціальні страви без додаткової оплати.

З питань навчання у Business & Hotel Management School звертайтеся за телефоном у Києві: (044) 200-28-44.

Business & Hotel Management School (BHMS) пропонує навчання за такими напрямами:

  • БІЗНЕС, ЕКОНОМІКА, МВА
  • ГОТЕЛЬНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 04.06.2016