Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Vancouver Island University Телефон в Україні (044) 200-28-44
Канада, острів Ванкувер (м. Нанаймо)
http://www.viu.ca/

Vancouver Island University

Міжнародні освітні програми з усебічною підтримкою іноземних студентів

Vancouver Island University (VIU) – провідний державний вуз канадської провінції Британська Колумбія. З моменту відкриття університет з-поміж інших відрізняє безперервне освітнє зростання. Заснований у 1969 році як Malaspina College та названий на честь дослідника острова Ванкувер капітана Александро Маласпіна, коледж за короткий час став затребуваним завдяки високому рівню викладання та якості програм. Надалі це дозволило опинитися в числі п'яти відібраних урядом коледжів для включення бакалаврських програм і відповідного перетворення. Так, у 1988 році він отримав новий статус і нову назву – Malaspina University-College. У цій якості заклад дістав найбільшу довіру і престиж. А з 1 вересня 2008 і свій офіційний університетський статус, ставши Vancouver Island University і продовживши свій розвиток уже на академічному рівні.

Університет пропонує широкий спектр програм і різноманітну спеціалізацію: чотирирічні програми бакалаврату, магістерські програми, а також дипломні та сертифікаційні програми одного-двох років навчання. У його структуру входять 16 факультетів і 12 науково-дослідних центрів. Передбачена також і додаткова п'ятирівнева мовна підготовка для міжнародних студентів з усього світу.

Університет славиться своїми програмами в таких напрямах, як бізнес, туризм і гостинність, спортивний менеджмент, захист навколишнього середовища, охорона морської фауни і флори та ін., органічно засвоювати які студентам допомагає неповторна природа острова Ванкувер і його географічне місце розташування.

VIU уклав офіційні угоди, у тому числі за програмами обміну, з багатьма вищими навчальними закладами в таких країнах, як Австралія, Китай, Англія, Фінляндія, Франція, Італія, Японія, Корея, Мексика, Нідерланди, Нова Зеландія, Тайвань, Таїланд, В'єтнам і США, що сприятливо розширює можливості навчання. VIU також пропонує унікальні програми MBA (магістр бізнес-адміністрування)/ MScIB (магістр міжнародного бізнесу) у партнерстві з університетом Хартфордшира.

Співробітники Центру міжнародної освіти Річарда Джонстона надають іноземним студентам інформацію про програми VIU, орієнтацію в медичних і банківських питаннях, про відпочинок, соціальні можливості та проживання в Канаді. При університеті також працює служба організації оплачуваного стажування, що дозволяє випускникам вигідно конкурувати на професійному рівні.

Абітурієнтам перед подачею документів важливо уточнити вимоги та критерії відбору по кожному з освітніх напрямів VIU.

Розташований університет на мальовничому острові Ванкувер, який омивається Тихим океаном на заході, протокою Хуан-де-Фука на півдні і протокою Джорджія на сході. Його ландшафти унікальні: це й гори (з гірськолижними курортами), і хвойні ліси, що сусідять з парками, і долини, а також природні умови, що дозволили прокласти багатокілометрові велосипедні та пішохідні доріжки та поля для гольфу. Всі вони зробили острів найпопулярнішим в світі серед туристів і одним з найулюбленіших, саме завдяки їх враженням він увійшов у трійку найкращих островів у світі за версією журналу «Travel + Leisure».

Кампуси представлені чотирма сучасними високотехнологічними університетськими містечками – Nanaimo, Parksville-Qualicum, Cowichan і Powell River, що надають своїм студентам усі умови для комфортного навчання та проживання.

Інфраструктура має у своєму розпорядженні комп'ютерні та наукові лабораторії, бібліотеку з багатим фондом книг, в університеті видається власна газета «The Navigator», яка входить у знамениту асоціацію студентських газет CUP. На всій території є можливість підключення до безкоштовного бездротового інтернету Wi-Fi, кафе та виставкові галереї.

Проживання надається в сім'ях з повним пансіоном, а також у сім'ях, де студенти самостійно відповідають за своє харчування, та в студентських гуртожитках на території кампусу.

З питаннями про навчання у Vancouver Island University звертайтеся за телефоном у Києві: (044) 200-28-44.

Vancouver Island University пропонує навчання за такими напрямами:

  • БІЗНЕС, ЕКОНОМІКА, МВА
  • ДИЗАЙН, МИСТЕЦТВО, АРХІТЕКТУРА
  • ГУМАНІТАРНІ НАУКИ
  • МЕДИЦИНА
  • ГОТЕЛЬНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 04.06.2016