Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Trent University Телефон в Україні (044) 200-28-44
Канада, Пітерборо, Ошава (провінція Онтаріо)
http://www.trentu.ca/

Trent University

Студентоцентричне навчання за унікальними програмами

Trent University – провідний канадський державний університет, що є гуманітарним та науково-орієнтованим вищим навчальним закладом, створеним у 1964 році завдяки наполегливим проханням громадян, які тривалий час мріяли про власний університет у рідній долині.

Trent University спеціалізується в основному на програмах бакалаврату, які широко представлені в різних освітніх напрямах, багато з програм є унікальними й новаторськими. Завдяки їх високій якості вуз протягом кількох років займає лідируючі місця в рейтингах таких відомих канадських видань, як «Globe & Mail» і «Macleans Magazine». Також університет визнано кращим в Онтаріо за даними Macleans' University Rankings за 2012 рік, а в 2010 році Research Infosource помісила його у трійку кращих навчальних закладів Канади.

Важливою особливістю Trent University є акцент на міждисциплінарному підході, практиці та залученні студентів у наукові дослідження, що дозволяє випускникам стати висококваліфікованими й затребуваними фахівцями.

Trent University є членом Асоціації університетів і коледжів Канади (AUCC), а також Асоціації університетів Співдружності націй (ACU), до того ж вуз має цінні міжнародні освітні зв’язки. Завдяки партнерству з багатьма престижними канадськими вузами студенти університету отримують додаткові можливості. Так, із коледжем Сендфорда Флемінга Trent University реалізує програму підготовки медичних сестер, а з Карлтонським університетом – різні програми з історії, культури та канадських досліджень.

Trent University структурований у вигляді гармонійно взаємодіючих і водночас конкуруючих коледжів. Їх п'ять: Catharine Parr Traill College розташований у самому серці Пітерборо і є базою для факультету канадських досліджень, факультетів культурології та англійської літератури; Champlain College міститься прямо на березі річки Отонабі й названий на честь дослідника Самюеля де Шамплена, що знаходить своє відображення в пануючому там дусі пригод; Lady Eaton College – другий найстаріший коледж у Symons Campus, створений у 1968 році. Коледж є «академічною домівкою» для таких напрямів, як історія, філософія, дослідження жіночої психології, сучасних мов і літератури, а також програми паралельної освіти Queen's- Trent; Otonabee College – найбільший і найактивніший коледж в університеті, заснований у 1972 році, розташований на Eastbank з видом на річку, на честь якої він названий. Коледж є центром творчих спеціальностей; Gzowski College – наймолодший серед коледжів університету, названий на честь канадського журналіста й телеведучого Пітера Гровскі. Коледж знаходиться у великому жовтому будинку на ім’я Enweying, що перекладається як «те, як ми говоримо разом», а його студенти сповідують ту ж пристрасну любов до Канади, її культурі, а також до Півночі, корінного населення та навколишнього середовища, яка була притаманна й Пітеру Гровскі.

Для іноземних студентів за успішне навчання передбачені різні види стипендій та грошових премій. А також фінансова допомога тим, хто опинився у скрутному матеріальному становищі через несподівані обставини.

Іноземні студенти очного навчання мають право працювати на території кампуса без офіційного дозволу на роботу. За його межами їм також дозволено працювати, але за наявності Off-Campus Work Permit (OCWP). При цьому, студенти з OCWP можуть працювати до двадцяти годин на тиждень протягом навчального року й до сорока годин під час канікул. Після закінчення вузу випускники можуть отримати дозвіл працювати в Канаді протягом двох років, але лише у сфері, що має відношення до їх отриманого ступеню. Всі необхідні для цього документи видаються імміграційною службою Канади.

Кампуси університету розташовані у двох містах канадської провінції Онтаріо – в адміністративному центрі округу, університетському місті Пітерборо й в Ошаві – місті автомобілебудівної промисловості, де працюють всесвітньо відомі концерни General Motors та McLaughlin Carriage Company.

Symons Campus (Пітерборо) розташований у мальовничому місці на березі річки Отонабі. Його будівля має унікальну й неповторну архітектуру, а з вікон відкривається вид на надзвичайно гарний природний ландшафт. Університетська спільнота в Пітерборо є невід'ємною частиною міста й повністю залучена до його життя завдяки різним соціальним, культурним і бізнес-проектам. До того ж кампус знаходиться поблизу від визначних пам'яток, чудових парків, художніх галерей, музеїв, а також кафе й розважальних центрів, а саме місто – усього в 90 хвилинах їзди від Торонто.

Thornton Road Campus (Ошава) розміщується в будівлі, спеціально побудованій університетом з урахуванням освітніх потреб і комфорту навчання. Кампус розташований у межах GTA (Великого Торонто – міської агломерації в провінції Онтаріо), неподалік від залізниці й шосе 401, у кількох кроках від автобусної лінії та усього у 56-ти кілометрах на схід від центральних кварталів Торонто. Ошава розташована на північному узбережжі озера Онтаріо, її природні ландшафти також дивовижні й мальовничі. Студенти мають можливість насолоджуватися прогулянками у красивих парках у безпосередній близькості від кампуса, а також використовувати інші можливості цього промислового міста.

Інфраструктура представлена облаштованими корпусами, у кожному з яких базується певний коледж університету, лабораторіями, у тому числі кліматичною та комп'ютерною, лабораторією з визначення якості води, бібліотекою, спортивним центром (який забезпечує умови для величезної кількості професійних команд у різних видах спорту), медичним центром (в т.ч. медичним страхуванням) та мережею кафе. Для іноземних студентів створені сервісні служби з усіляких питань і, що важливо, кар'єрний центр. Також університет володіє земельними угіддями на березі озера Піджен, які використовуються у практичній частині навчання в галузі екології.

Проживання: надається у чотирьох студентських гуртожитках на території кампусів (за попередньою заявкою), а також у сім'ях і у арендованих квартирах й приватних будинках.

Із запитаннями про навчання в Trent University звертайтеся за телефоном у Києві: (044) 200-28-44.

Trent University пропонує навчання за такими напрямами:

  • БІЗНЕС, ЕКОНОМІКА, МВА
  • ГУМАНІТАРНІ НАУКИ
  • МЕДИЦИНА
  • ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНІ НАУКИ
  • ПРАВО, МІЖНАРОДНІ ВІДНОСИНИ

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 04.06.2016