Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Sheridan College Телефон в Україні (044) 200-28-44
Канада, Бремптон, Міссіссога, Оквіль
http://www.sheridancollege.ca/

Sheridan College

Унікальні програми, прикладне навчання й успішне працевлаштування

Sheridan College – провідний державний політехнічний інститут Канади з лідируючими показниками працевлаштування випускників, заснований у 1967 році. Його розвиток настільки прогресивний, що дозволяє від первозданного рівня коледжу в найближчому майбутньому перейти до статусу університету. Про це заявив у 2012 році чинний президент Sheridan College доктор Джефф Забудськи, зазначивши, що намічена мета буде досягнута протягом семи років.

Коледж пропонує широкий спектр прикладних програм (у тому числі підготовчі курси) навчання в багатьох напрямках: від мистецтв, анімації й кіно до бізнесу та високих технологій. Усі вони акцентовані на практичній підготовці до майбутньої професійної кар'єри. Програми розраховані на 1, 2, 3 й 4 (бакалаврські) роки навчання. Також студентам пропонуються спільні програми Sheridan College з такими університетами, як University of Toronto, York University та Brock University.

Sheridan College пишається репутацією лідера у сфері цифрових ЗМІ. Також він є першопрохідцем в введенні мобільних технологій в навчальний процес. Такого рівня освіти мало хто досяг серед канадських вузів.

До того ж коледж зробив неоціненний внесок у розвиток мультиплікації. У 1960 і на початку 1970-х років в Канаді практично не існувало виробництва мультфільмів за винятком піонерів канадської мультиплікації – National Film Board. Враховуючи це, у 1968 році коледж відкрив перший у своєму роді курс класичної мультиплікації незважаючи на те, що на той момент він не вважався затребуваним. А вже в 1984 році створений студентом Джоном Міннісом короткий 5- хвилинний мультфільм отримав «Оскар» на 57 церемонії вручення за «Кращий короткометражний фільм». З часом коледж випустив сотні аніматорів для канадських і міжнародних студій. Безліч випускників зайняли ключові позиції у студіях мультиплікації Уолта Діснея, Don Bluth Productions, Pixar Animation Studios і DreamWorks Animation, а також традиційній мультиплікації CGI.

Мистецтво ілюстрації у свою чергу теж придбало багато творчих ідей завдяки коледжу. Так, Томас Севалрад – професор Sheridan College – увійшов зі своїми роботами в число двохсот кращих ілюстраторів світу на думку міжнародного видавництва «Luerzer's Archive», що опублікувало його роботи у своєму збірнику.

Нагороди: Серед випускників коледжу п’ять номінантів і два лауреати премії «Оскар», три переможця премії «Еммі», одинадцять переможців премії прем'єр-міністра Онтаріо, сім переможців Genie Awards і чотирнадцять лауреатів Gemini Award, 60 випускників Sheridan College працювали над одинадцятьма фільмами, номінованими на премію «Оскар» у 2012 році в категоріях «Кращий фільм року», «Кращий анімаційний повнометражний фільм», «Кращий анімаційний короткометражний фільм» і «Кращі візуальні ефекти».Чотирнадцять випускників Sheridan College отримали у 2014 році нагороди на Canadian Screen Awards (щорічна церемонія нагородження видатних кращих фахівців канадського кіновиробництва). Переможцями стали представники різних програм коледжу: від мистецтв та анімації до журналістики. А у 2013 році перемогу здобули сім випускників Sheridan College.

Факультети: анімації, мистецтв і дизайну, прикладної медицини та суспільних наук, прикладних наук і технологій, бізнесу, безперервної та професійної освіти, гуманітарних і соціальних наук.

Для абітурієнтів коледжу діє система онлайн-завантаження документів. Тобто можна завантажити всі документи відразу при подачі заяви, отримавши дев'ятизначний Sheridan ID-номер.

Кампуси: Коледж має в розпорядженні три високотехнологічні кампуси.

Davis Campus розташований поруч з діловим центром у місті Бремптон. На його базі пропонується широкий вибір програм від бізнесу до інжинірингу для більш ніж п’яти тисяч студентів.

Hazel McCallion Campus – новий кампус, розташований у самому центрі міста Місіссогі, його відкриття відбулось у 2011 році. Побудований за останнім словом техніки кампус є базою для бізнес-програм і мовних курсів.

Trafalgar Campus – найбільш «гостинний» кампус, він здатний вміщувати більш ніж 9000 студентів щорічно й розташований в історичному центрі Оквіля на сході від Торонто. На базі кампусу представлений широкий вибір програм: від мистецтв і дизайну до високих технологій.

Також є унікальний Skills Training Centre (STC) – дім для пред-ремісничих (pre-trades) та учнівських програм. Один із кращих навчальних центрів в Онтаріо, STC забезпечує 450 студентам-очникам практичні навички в таких ремеслах, як електромонтажні та зварювальні роботи, слюсарна справа, сантехніка, інструменти та штампування.

Проживання надається у студентських гуртожитках Sheridan College, також є можливість орендувати приватне житло. Коледж пропонує відвідати певні (перевірені) сайти для самостійного пошуку житла.

Із запитаннями про навчання в Sheridan College звертайтеся за телефоном у Києві: (044) 200-28-44.

Sheridan College пропонує навчання за такими напрямами:

  • БІЗНЕС, ЕКОНОМІКА, МВА
  • ДИЗАЙН, МИСТЕЦТВО, АРХІТЕКТУРА
  • ГУМАНІТАРНІ НАУКИ
  • IT-ТЕХНОЛОГІЇ
  • ПРАВО, МІЖНАРОДНІ ВІДНОСИНИ

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 04.06.2016