Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


International Language Schools of Canada (ILSC) Телефон в Україні (044) 200-28-44
Канада, Торонто, Ванкувер, Монреаль
http://www.ilsc.ru/

International Language Schools of Canada (ILSC)

Широкий вибір високоякісних курсів англійської мови для всіх рівнів

Заснована в 1991 році, школа ILSC стала найбільшою мовною школою Канади з міжнародною репутацією, яка не має собі рівних. Вже більше двадцяти років ILSC розвиває свої методи викладання, успіх яких доведений досягненнями тисяч студентів з усього світу.

Свою викладацьку концепцію школа базує на трьох основних принципах. Перший: навчання просувається краще, якщо воно орієнтоване на студента. Другий принцип: навчання більш успішне, якщо воно є частиною повсякденного життя. І третій: люди вчаться краще, якщо вони впевнені в собі, не напружені та щасливі. Вивчати мову, відкриваючи для себе нове, практикуючи англійську в реальному житті, – ось що є головною складовою навчання в ILSC. Студенти можуть знайти для себе заходи на будь-який смак – від скелелазання та баскетболу до відвідування театрів і музичних фестивалів.

ILSC пропонує найширший вибір курсів англійської мови в Канаді. Є програми інтенсивного навчання і програми неповного навчального дня. Можна комбінувати будь-які курси на свій розсуд у залежності від інтересів, цілей, рівня мови та розкладу. Наприкінці 4-тижневої сесії студенти проходять тестування, після якого зможуть вибрати для себе нові курси або перейти на рівень вище в рамках свого курсу. Існуючі програми професійного стажування ILSC дуже цінуються студентами та агентами, адже ці інноваційні програми поєднують в собі інтенсивне навчання та стажування/роботу, відповідну певним інтересам. Також школа пишається своєю новою програмою підготовки до вступу у вузи й коледжі Канади та США без додаткових іспитів на знання англійської мови.

Усі викладачі ILSC мають університетський ступінь і сертифікат для викладачів англійської мови як іноземної. Вони дуже досвідчені, середній стаж їх викладацької роботи – вісім років. Крім того, ILSC стала першою приватною мовною школою Канади, усі викладачі якої є членами профспілки. А це свідчить про те, що працювати в ILSC прагнуть кращі з них.

Співпраця з Languages Canada (головною мовною організацією в Канаді, яка представляє програми вивчення обох офіційних мов країни – англійської та французької), Association of Language Travel Organisations (що надає агентів з освітнього туризму), ALTO; Greystone College (що пропонує програми отримання дипломів і сертифікатів у галузі міжнародного бізнесу, бізнес-менеджменту, бізнес-адміністрування, туризму, менеджменту заходів і програму TESOL) значно розширює освітні можливості ILSC.

Якщо абітурієнти планують поїхати у США під час навчання в Канаді, необхідно отримати візу США (деякі позакласні заходи ILSC також мають на увазі поїздку у США). Більшості студентів треба зробити це до того, як вони поїдуть у Канаду. Усі паспорти повинні бути дійсними ще протягом мінімум шести місяців.

Розташування: Багатонаціональна країна, що розмовляє двома мовами, безпечна і по-справжньому вражаюча - Канада - є ідеальним місцем для вивчення англійської або французької мови. Кампуси ILSC розташовані у трьох її містах: Монреалі, Торонто та Ванкувері.

Інфраструктура представлена повністю обладнаними класами, у тому числі комп'ютерними, кімнатами відпочинку, кафе, зонами бездротового інтернету та інтернет-кафе.

Проживання надається в сім'ях з повним пансіоном (зі щоденним триразовим харчуванням), напівпансіоном (у вартість включено сніданок і вечерю) і в родині, де студент має піклуватись про своє харчування самостійно. Також можливе розміщення в мебльованих квартирах і готелях. А для неповнолітніх студентів надається тільки два варіанти проживання в сім'ї: повний пансіон або напівпансіон. Щоб вибирати інші варіанти проживання, студент повинен бути повнолітнім (19 років або старше для Ванкувера, а для Монреаля й Торонто – старше 18-ти років).

Із запитаннями про навчання в International Language Schools of Canada звертайтеся за телефоном у Києві: (044) 200-28-44.

International Language Schools of Canada (ILSC) пропонує навчання за такими напрямами:

  • ГУМАНІТАРНІ НАУКИ

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 04.06.2016