Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Seneca College Телефон в Україні (044) 200-28-44
Канада, Торонто
http://www.senecacollege.ca/

Seneca College

Якісна державна освіта з найкращим працевлаштуванням у Канаді

Seneca College – найбільший державний політехнічний коледж Канади, заснований у 1967 році в Торонто у відповідь на ініціативу уряду зі створення широкої мережі коледжів прикладного мистецтва й технологій у провінції Онтаріо, які б надавали високоякісні профорієнтаційні курси та програми і, відповідно, постачали б на ринок праці висококваліфікованих працівників для покращення економіки країни в непростий час. Однак коледж пішов далі: його програми безперервно розвиваються, орієнтуючись на сучасні запити. Так, у 2001 році Seneca College надав своїм студентам програми бакалаврату. На даний час Seneca є одним із шести коледжів, які здатні запропонувати до 15 % програм отримання ступеня від їх загальної кількості.

Seneca College є лідером серед коледжів та університетів Онтаріо за кількістю офіційних партнерських угод (більше 70-ти) з місцевими та міжнародними вищими навчальними закладами США, Австралії, Англії й Південної Африки, які дозволяють студентам і випускникам коледжу здійснити трансфер, застосувавши отриманий освітній кредит для подальшого успішного вступу та навчання в університетах-партнерах.

Для іноземних студентів крім максимально розробленої сфери послуг Seneca College передбачив також виплату стипендій за успішне навчання.

Коледж славиться високим рівнем працевлаштування випускників, що вже стало його престижною відмітною особливістю в порівнянні з іншими. 9 з 10-ти випускників знаходять місце роботи протягом перших кількох місяців після отримання диплома.

Членство: Seneca College входить у склад багатьох об'єднань і груп, орієнтованих на надання якісної освіти, що в підсумку сприятливо позначається на розширенні можливостей як для студентів, так і для випускників. Так, коледж є членом таких асоціацій, як Коледжі Онтаріо (правозахисна організація для 24-х коледжів провінції), Асоціація державних коледжів Канади (національний «голос» освітніх установ), Канадське бюро міжнародної освіти, Polytechnics Canada (об'єднання одинадцяти наукоємних коледжів Канади, які здійснюють прикладні дослідження), CivicAction (альянс провідних представників ділових кіл) і різні торгово-промислові палати (Chambers of Commerce), що працюють з національними, провінційними та місцевими підприємствами.

Розташування: Seneca College влаштувався в найбільшому місті Канади Торонто. Мовою гуронів його назва звучить як «місце зустрічі», що дуже точно відображає його насичене та захоплююче життя. Торонто є не лише столицею провінції Онтаріо, а й культурною столицею всієї англомовної Канади. Безліч пам'яток, музеїв, центрів мистецтв, унікальних парків, заповідників і природних ландшафтів, знаменитий Ніагарський водоспад (усього у 100 км південніше) роблять відвідування міста незабутнім.

Кампуси: Коледж має десять кампусів: п'ять з них розташовані в Торонто і п'ять – у районі Йорк: Jane Campus, King Campus, Markham Campus, Newnham Campus, Peterborough Campus, Seneca @ York Campus, Community Campuses. Усі вони мають зручне транспортне розташування та близькість з визначними пам'ятками міста.

Інфраструктура представлена високотехнологічним обладнанням, лабораторіями, бібліотеками, тисячами комп'ютерів останнього покоління з новітнім програмним забезпеченням, а також величезною спортивною інфраструктурою, що включає фітнес-центр, льодовий каток (в т.ч. для хокею), футбольне поле, тенісні корти, майданчик для гри в бейсбол і багато іншого. Для іноземних студентів є цілий ряд служб: міжнародна студентська служба (забезпечує в тому числі величезну кількість різних заходів), кар'єрна служба (допомогає в стажуванні та працевлаштуванні), працюють академічний радник, міжнародний студентський консультант, також створена програма наставництва для першокурсників, репетиторство, забезпечується медичне страхування та надаються всі послуги центру здоров'я.

Проживання: Коледж розміщує студентів у студентських гуртожитках своїх кампусів Newnham і King, де збудовані кімнати у вигляді апартаментів, а також надає проживання в сім'ях і в «кімнаті в будинку» (що передбачає проживання в сім'ї, де студент сам несе відповідальність за харчування).

З питаннями про навчання в Seneca College звертайтеся за телефоном у Києві: (044) 200-28-44.

Seneca College пропонує навчання за такими напрямами:

  • БІЗНЕС, ЕКОНОМІКА, МВА
  • ДИЗАЙН, МИСТЕЦТВО, АРХІТЕКТУРА
  • ГУМАНІТАРНІ НАУКИ
  • IT-ТЕХНОЛОГІЇ
  • ПРАВО, МІЖНАРОДНІ ВІДНОСИНИ

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 04.06.2016