Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Niagara College Телефон в Україні (044) 200-28-44
Канада, Велланд, Ніагара-на-озері
http://www.niagaracollege.ca/content/

Niagara College

Державна освіта з унікальними програмами та пріоритетом практичних навичок

Історія Niagara College бере свій початок у 1967 році з моменту відкриття першого кампусу у Велланді. Його поява стала актуальною й затребуваною у зв'язку з новою реформою освіти, проведеною в Онтаріо 21 травня 1965 року, й формуванням у результаті цілої системи професійних коледжів. У 1998 році Niagara відкрив новий кампус у місті Ніагара-на-озері (Niagara-on-the-Lake), ще більш розширивши свої освітні можливості.

За роки роботи коледж завоював авторитет прогресивного навчального закладу. Багато його програми унікальні. Так, із 2002 року студенти отримали можливість набувати навички виноробства завдяки першому навчальному винному заводу в Канаді, а у 2011 році були введені програми пивоварного мистецтва, що стали також першими у своєму роді на території країни. До того ж, у відповідь на зростаючий туристичний сектор Ніагарського регіону й, відповідно, потребу в тисячах нових кваліфікованих працівниках коледж організував Центр розвитку індустрії туризму (TIDC). А завдяки масштабній реконструкції було відкрито Інститут прикладної охорони здоров'я, який фінансується урядом Канади.

Для іноземних студентів канадський уряд надає можливості працювати у країні, й коледж реалізує їх сповна. По-перше, це стажування, будучи частиною одержуваної в Канаді освіти, передбачає отримання оплачуваного досвіду роботи. Коледж є лідером у забезпеченні стажуванням (98 %). Більшість його програм включають 4–8 місяців відповідного досвіду. По-друге, це практика, яка також входить до складу багатьох програм, що дозволяє розвивати конкретні навички у професійному робочому середовищі. По-третє, під час навчання є можливість працювати в кампусі. Після шести місяців навчання студенти отримують право подати заявку на отримання робочої візи за межами університетського містечка, яка дозволяє їм працювати по двадцять годин протягом навчального року й повний робочий день під час канікул. І нарешті, по завершенню післядипломної програми можна отримати право працювати в Канаді строком до трьох років. На допомогу студентам і випускникам Niagara College створив центр із працевлаштування та візової підтримки.

Членство: коледж входить у склад Канадської атлетичної асоціації (CCAA), Асоціації канадських державних коледжів (ACCC) , Асоціації університетів і коледжів Канади (AUCC) і Канадського бюро міжнародної освіти (CBIE).

Розташування: Niagara College розташований поруч з одним із природних чудес світу Ніагарським водоспадом – місцем, яке щорічно відвідують більше 15 мільйонів осіб. У той же час в Ніагарі є й інші цікаві місця: прогулянки по виноградниках, їзда на велосипеді вздовж річки Ніагара, вітрильний спорт на озері Ері й багато чого іншого.

Кампуси: Niagara College має в розпорядженні два кампуси: Welland campus, розташований на ста акрах (0,42 кв. км) зелених насаджень у самому серці міста Велланд, і Niagara-on-the-Lake Campus, який володіє прекрасними виноградниками для навчання виноробству й розташований в однойменному місті біля Ніагарського уступу, визнаного Організацією Об'єднаних Націй світовим біосферним заповідником. Кампус оточений водно-болотистими угіддями, виноградниками та громадськими садами, які є живою лабораторією для вивчення екологічних програм і програм садівництва.

Інфраструктура: Обидва кампуси нещодавно отримали на цілі модернізації 90 млн доларів, завдяки чому було придбано нове обладнання для ESL-навчання, створено сучасний мультимедійний лінгафонний кабінет з новітніми електронними ресурсами, спортивний центр, що включає повністю обладнаний тренажерний зал за стандартами міжнародного рівня, розширені фонди бібліотечних технологій та умов для відпочинку. Для студентів коледжу вся інфраструктура абсолютно безкоштовна: не треба платити за заняття у спортзалі, користування бібліотекою, комп'ютером або оплачувати лабораторні витрати.

Проживання надається в сім'ях, студентських гуртожитках на території кампусів (Welland Campus надає 117 двомісних номерів, а Niagara-on-the-Lake Campus – 101 двомісний номер), а також у знімних будинках і квартирах при підписанні офіційного договору про оренду. У цілях безпеки передбачена консультативна допомога міжнародного координатора з питань розміщення.

З питаннями про навчання в Niagara College звертайтеся за телефоном у Києві: (044) 200-28-44.

Niagara College пропонує навчання за такими напрямами:

  • БІЗНЕС, ЕКОНОМІКА, МВА
  • ГУМАНІТАРНІ НАУКИ
  • IT-ТЕХНОЛОГІЇ
  • ПРАВО, МІЖНАРОДНІ ВІДНОСИНИ

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 04.06.2016