Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Langara College Телефон в Україні (044) 200-28-44
Канада, Ванкувер
http://www.langara.bc.ca/

Langara College

Комфортний перехід до навчання в університеті, набуття професійних навичок, а також пріоритет іноземних студентів

Langara College – один з найкращих державних коледжів у канадській провінції Британська Колумбія. Його історія сягає корінням у 1965 рік – у ті часи, коли він був частиною Vancouver City College. У 1970 році цей коледж відкрив новий кампус на West 49th Avenue, який став у подальшому домівкою для майбутнього незалежного Langara College, що відкрив свої двері 1 квітня 1994 для студентів з усього світу. Навчальний заклад названо на честь іспанського адмірала Хуана де Лангара, на честь якого також названий і район, де він розміщується.

Коледж пропонує 947 різних курсів, більше 60-ти предметів, 26 дипломних програм і програм отримання сертифікату, а також надає вибір із 774-х трансферних програм, що більш ніж де-небудь у провінції. Програма «Langara's University Quality Alliance» відкриває студентам шлях у найкращі університети Канади. У даній справі Langara є лідером серед інших коледжів. Університет Британської Колумбії (UBC), Simon Fraser University (SFU) та інші університети не лише у провінції, а й у Канаді в цілому та США радо вітають в себе випускників Langara College.

Langara забезпечує дуже щадний і м'який перехід від навчання в середній школі до навчання в університеті, розкриваючи потенціал і даючи навички, необхідні для успішного кар'єрного зростання, роблячи це в більш комфортних умовах, ніж при вступі відразу на перший курс університету. Класи спеціально формуються з малою кількістю студентів, що забезпечує активне залучення у навчальний процес і до того ж гарантує увагу та підтримку інструкторів.

Особливістю Langara College є пріоритетність іноземних студентів, для яких створені всі умови. Так, наприклад, програма «Langara PLUS» пропонує для них можливості позакласного навчання, такі як: воркшопи на різну тематику, розважальні заходи та оздоровчі програми.

Розташування: Langara College знаходиться у Ванкувері – місті на західному узбережжі Канади – найбільшому населеному пункті провінції Британська Колумбія. Дослідницька група «Economist Intelligence Unit» (EIU) британського видання «The Economist» тричі – у 2005, 2007 та 2009 роках присвоювала Ванкуверу звання «кращого міста Землі». Це один з головних портів Північної Америки й одне з найбільш мальовничих міст Канади. Центральна частина Ванкувера розташована біля підніжжя двох величних піків – Маунт-Сеймур і Холліберн. А через численні річки міста прокладено двадцять мостів, три з яких розвідні.

Кампус коледжу розташований на Західній 49-й авеню в дуже зручному з точки зору транспорту місці. Одна зі станцій метро носить назву Langara-49th Avenue Station – вона обслуговує потяги SkyTrain, що прямують від аеропорту в центр Ванкувера, і служить переважно для жителів прилеглого спального району, а також безпосередньо для учнів Langara College.

Інфраструктура дуже потужна й охоплює всі сфери життя та навчання в коледжі, окрім класів, оснащених сучасним обладнанням, представлена бібліотекою, студентськими клубами, секцією легкої атлетики, «студією 58», студентською спілкою, центром послуг для людей з обмеженими фізичними можливостями, консультуванням, фінансовою допомогою та центром медичних послуг, репетиторством і багатьом іншим.

Проживання надається в сім'ях, студентських гуртожитках, орендованих коледжем, також є можливість вибрати житло самостійно.

З питаннями про навчання в Langara College звертайтеся за телефоном у Києві: (044) 200-28-44.

Langara College пропонує навчання за такими напрямами:

  • БІЗНЕС, ЕКОНОМІКА, МВА
  • ГУМАНІТАРНІ НАУКИ
  • IT-ТЕХНОЛОГІЇ
  • ПРАВО, МІЖНАРОДНІ ВІДНОСИНИ

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 04.06.2016