Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Університети за кордоном Humber College

Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Humber College Телефон в Україні (044) 200-28-44
Канада, Торонто
http://international.humber.ca/study-in-canada/country/ukrane.html

Humber College

Академічні стандарти та практичне навчання в одному з провідних коледжів Канади

Humber College є найбільшим канадським державним коледжем, акредитованим . міністерством освіти провінції Онтаріо. Із дня заснування в 1967 році – у відповідь на потребу країни в кваліфікованій робочій силі – за досить короткий строк Humber придбав високий авторитет завдяки орієнтації на академічні стандарти і прикладне професійне навчання. Студенти, випускники та викладачі коледжу нагороджені безліччю престижних нагород та премій.

Humber College є членом асоціації Polytechnics Canada, в яку входять одинадцять провідних наукомістких державних коледжів, технологічних і політехнічних інститутів Канади. Основною місією даного консорціуму є безперервна постановка актуальних технічних завдань і відповідна їм розробка високоякісних навичок, базуючись на інноваціях і критеріях продуктивності - сприяючи, таким чином, розвитку економіки країни.

Humber College має широкий спектр програм, що поєднують у собі академічну основу і практичне навчання. Серед них: 150 програм очної форми навчання та 200 програм безперервної освіти. Таке різноманіття дозволяє 25 тисячам студентів-очників і 57-и тисячам студентів-заочників вибирати для себе найбільш відповідні й затребувані спеціальності.

Humber College має високі показники. Так, задоволеність випускників становить 78,4 % (нарівні із середнім GTA), а задоволеність студентів – 74,0 % (що вище середнього GTA), 92,7 % роботодавців задоволені рівнем підготовки випускників вузу, а рівень працевлаштування досягає 81,8 %, що вище середнього значення GTA на 2,7 %.

У Humber College активно працює студентська федерація (HSF) – офіційний студентський орган самоврядування, який надає повну підтримку на всіх етапах навчання, організує заходи, дозвілля та конкурси. Також є кар'єрний центр, що всіляко сприяє вибору місця стажування та подальшого працевлаштування.

Розташування: Humber College розміщений у найбільшому місті Канади Торонто. Мовою гуронів його назва звучить як «місце зустрічі», що дуже точно відображає його насичене й захоплююче життя. Торонто є не лише столицею провінції Онтаріо, а й культурною столицею всієї англомовної Канади. Безліч пам'яток, музеїв, центрів мистецтв, унікальних парків, заповідників і природних ландшафтів, знаменитий Ніагарський водоспад (усього у 100 км на південь) роблять відвідування міста незабутнім.

Кампуси: Коледж представлений трьома кампусами, кожний з яких максимально оснащений у відповідності з новітніми технологіями і спеціалізований під певні освітні напрями.

Humber North Campus розташований на північному заході Торонто поблизу від річки Хамбер та унікального дендропарку, площа якого становить 100 гектарів. Кампус є навчальною базою для більш ніж 19000 студентів-очників. А гуртожиток на його території забезпечує розміщення 1000 студентам. У кампусі є бібліотека, басейн закритого типу, спа й сауна, а також зал для занять легкою атлетикою.

Humber Lakeshore Campus розташований у західній частині Торонто в кількох хвилинах від центру міста. Назва кампуса відображає його безпосереднє сусідство із прекрасним озером Онтаріо, яке займає за величиною 14-е місце у світі. Кампус є навчальною базою для більш ніж 7800 студентів-очників і розміщує 400 студентів у своєму гуртожитку. У ньому є комп'ютерні лабораторії, мультимедійне обладнання, художня галерея, бібліотека й кафе.

Humber Orangeville Campus розташований у Dufferin County, на північному заході Торонто. Кампус є навчальною базою для більш ніж двохсот студентів. Пропонує в їх розпорядження фітнес-центр, басейн, дві хокейні ковзанки, бібліотеку й ресторанний дворик.

Проживання надається в студентських гуртожитках на території кампусів, причому коледж несе повну відповідальність за умови проживання й безпеку. Студенти мають право вибрати й інше житло. Адміністрація коледжу в даному випадку наполегливо рекомендує отримати попередню юридичну консультацію, перш ніж підписати договір про оренду.

Академічні школи: школа прикладних технологій, бізнес-школа, школа творчих і сценічних мистецтв, школа наук про здоров'я, школа гостинності, відпочинку й туризму, школа гуманітарних мистецтв і наук, школа вивчення ЗМІ та інформаційних технологій, школа соціальних і суспільних послуг.

З питань навчання в Humber College звертайтеся за телефоном у Києві: (044) 200-28-44.

Humber College пропонує навчання за такими напрямами:

  • БІЗНЕС, ЕКОНОМІКА, МВА
  • ДИЗАЙН, МИСТЕЦТВО, АРХІТЕКТУРА
  • ГУМАНІТАРНІ НАУКИ
  • IT-ТЕХНОЛОГІЇ
  • МЕДИЦИНА
  • ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНІ НАУКИ
  • ПРАВО, МІЖНАРОДНІ ВІДНОСИНИ

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 04.06.2016

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!