Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Humber College Телефон в Україні (044) 200-28-44
Канада, Торонто
http://international.humber.ca/study-in-canada/country/ukrane.html

Humber College

Академічні стандарти та практичне навчання в одному з провідних коледжів Канади

Humber College є найбільшим канадським державним коледжем, акредитованим . міністерством освіти провінції Онтаріо. Із дня заснування в 1967 році – у відповідь на потребу країни в кваліфікованій робочій силі – за досить короткий строк Humber придбав високий авторитет завдяки орієнтації на академічні стандарти і прикладне професійне навчання. Студенти, випускники та викладачі коледжу нагороджені безліччю престижних нагород та премій.

Humber College є членом асоціації Polytechnics Canada, в яку входять одинадцять провідних наукомістких державних коледжів, технологічних і політехнічних інститутів Канади. Основною місією даного консорціуму є безперервна постановка актуальних технічних завдань і відповідна їм розробка високоякісних навичок, базуючись на інноваціях і критеріях продуктивності - сприяючи, таким чином, розвитку економіки країни.

Humber College має широкий спектр програм, що поєднують у собі академічну основу і практичне навчання. Серед них: 150 програм очної форми навчання та 200 програм безперервної освіти. Таке різноманіття дозволяє 25 тисячам студентів-очників і 57-и тисячам студентів-заочників вибирати для себе найбільш відповідні й затребувані спеціальності.

Humber College має високі показники. Так, задоволеність випускників становить 78,4 % (нарівні із середнім GTA), а задоволеність студентів – 74,0 % (що вище середнього GTA), 92,7 % роботодавців задоволені рівнем підготовки випускників вузу, а рівень працевлаштування досягає 81,8 %, що вище середнього значення GTA на 2,7 %.

У Humber College активно працює студентська федерація (HSF) – офіційний студентський орган самоврядування, який надає повну підтримку на всіх етапах навчання, організує заходи, дозвілля та конкурси. Також є кар'єрний центр, що всіляко сприяє вибору місця стажування та подальшого працевлаштування.

Розташування: Humber College розміщений у найбільшому місті Канади Торонто. Мовою гуронів його назва звучить як «місце зустрічі», що дуже точно відображає його насичене й захоплююче життя. Торонто є не лише столицею провінції Онтаріо, а й культурною столицею всієї англомовної Канади. Безліч пам'яток, музеїв, центрів мистецтв, унікальних парків, заповідників і природних ландшафтів, знаменитий Ніагарський водоспад (усього у 100 км на південь) роблять відвідування міста незабутнім.

Кампуси: Коледж представлений трьома кампусами, кожний з яких максимально оснащений у відповідності з новітніми технологіями і спеціалізований під певні освітні напрями.

Humber North Campus розташований на північному заході Торонто поблизу від річки Хамбер та унікального дендропарку, площа якого становить 100 гектарів. Кампус є навчальною базою для більш ніж 19000 студентів-очників. А гуртожиток на його території забезпечує розміщення 1000 студентам. У кампусі є бібліотека, басейн закритого типу, спа й сауна, а також зал для занять легкою атлетикою.

Humber Lakeshore Campus розташований у західній частині Торонто в кількох хвилинах від центру міста. Назва кампуса відображає його безпосереднє сусідство із прекрасним озером Онтаріо, яке займає за величиною 14-е місце у світі. Кампус є навчальною базою для більш ніж 7800 студентів-очників і розміщує 400 студентів у своєму гуртожитку. У ньому є комп'ютерні лабораторії, мультимедійне обладнання, художня галерея, бібліотека й кафе.

Humber Orangeville Campus розташований у Dufferin County, на північному заході Торонто. Кампус є навчальною базою для більш ніж двохсот студентів. Пропонує в їх розпорядження фітнес-центр, басейн, дві хокейні ковзанки, бібліотеку й ресторанний дворик.

Проживання надається в студентських гуртожитках на території кампусів, причому коледж несе повну відповідальність за умови проживання й безпеку. Студенти мають право вибрати й інше житло. Адміністрація коледжу в даному випадку наполегливо рекомендує отримати попередню юридичну консультацію, перш ніж підписати договір про оренду.

Академічні школи: школа прикладних технологій, бізнес-школа, школа творчих і сценічних мистецтв, школа наук про здоров'я, школа гостинності, відпочинку й туризму, школа гуманітарних мистецтв і наук, школа вивчення ЗМІ та інформаційних технологій, школа соціальних і суспільних послуг.

З питань навчання в Humber College звертайтеся за телефоном у Києві: (044) 200-28-44.

Humber College пропонує навчання за такими напрямами:

  • БІЗНЕС, ЕКОНОМІКА, МВА
  • ДИЗАЙН, МИСТЕЦТВО, АРХІТЕКТУРА
  • ГУМАНІТАРНІ НАУКИ
  • IT-ТЕХНОЛОГІЇ
  • МЕДИЦИНА
  • ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНІ НАУКИ
  • ПРАВО, МІЖНАРОДНІ ВІДНОСИНИ

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 04.06.2016