Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


George Brown College Телефон в Україні (044) 200-28-44
Канада, Торонто
http://www.georgebrown.ca/

George Brown College

Державна професійна освіта з високими показниками працевлаштування

George Brown College заснований у 1967 році на базі Провінційного інституту ремесел, який, відповідно до нової освітньої системи у ті роки, удосконалив свої програми й модернізувався до якісно нового рівня. У свій час – у 1951 році – інститут був спеціально створений Департаментом освіти на замовлення уряду провінції Онтаріо для солдатів, які повернулись із другої світової війни й потребували кваліфікованої підготовки та працевлаштування. Свою назву коледж отримав на честь канадського політика, видавця й журналіста Джорджа Брауна – одного з «батьків» конфедерації в Канаді.

George Brown College акредитований урядом Канади й повністю фінансується з державного бюджету. Коледж має дев'ять академічних центрів і шкіл, які пропонують широкий спектр програм, у тому числі університетського рівня. Серед них: 135 програм очної форми навчання, 33 дипломні програми, 27 на отримання сертифікату, 27 – післядипломної освіти, 11 програм професійної освіти і 189 отримання сертифікатів про безперервне навчання. Більшість програм має цінну особливість: вони включають можливість працювати й навчатись із промисловими партнерами вузу, які після закінчення коледжу можуть стати роботодавцями для випускників. Також є можливість навчатися за кордоном та отримати міжнародний досвід роботи.

Форми навчання: очна, заочна, дистанційна (коледж є найбільшим провайдером дистанційної освіти в Канаді) й навчання за індивідуальним графіком (нововведення).

Розташування: George Brown College розташувався в адміністративному центрі провінції, найбільшому місті Канади Торонто, відомому як «економічний двигун» країни, в якому представлені практично всі головні галузі промисловості. Торонто також є великим міжнародним культурним центром з безліччю театрів і концертних залів, широким вибором музеїв і своєрідною архітектурою. У ньому є перший у світі IMAX-кінотеатр. А мальовничі парки, ботанічний сад і можливості для відпочинку на природі у свою чергу доповнюють задоволення від перебування в мегаполісі.

Кампуси: Коледж має три основних кампуси, розташованих у самому серці Торонто, – St. James, Casa Loma й Waterfront. Розташування само по собі унікальне, оскільки сусідство із кращими професіоналами у своїй справі, розширює реальні масштаби навчання далеко за межі вузу, причому так, що все місто стає найбільш захоплюючим і наочним посібником для закріплення навичок та сприяє успішному засвоєнню учбового матеріалу. Так, наприклад, студенти бізнес-школи навчаються всього в кількох кроках від Бей-стріт – фінансового центру країни. Центр охорони здоров'я знаходиться поряд з районом з високою концентрацією науково-дослідних установ і лікарень. А студенти школи гостинності й кулінарного мистецтва мають доступ до кращих шеф-кухарів та ресторанів країни. Студенти архітектурного напряму, перебуваючи в оточенні престижних театрів, галерей, студій та агентств, осягають свою професію органічно, вивчаючи все це у позаурочний час.

Інфраструктура: Кожний кампус оснащений найсучаснішим обладнанням і працює за технологіями, які відтворюють реальне місце роботи, а значить, студенти набувають практичний досвід, що забезпечує їм конкурентні переваги на ринку праці. Інфраструктура представлена також бібліотекою, консультативним сервісним центром для абітурієнтів, службою підтримки студентів, центром студентського наставництва, спортивними клубами, сервісом у кар'єрних питаннях і багатьом іншим. Кожний студент у коледжі оточений турботою і участю.

Проживання надається компанією «Student Homestay Services» (SHS), що займається поселенням студентів у сім'ї й має багаторічний досвід співпраці з коледжем.

Академічні центри і школи: центр безперервного навчання; міжнародного навчання (школа дизайну , школа модних досліджень, школа виконавського мистецтва (театр /танець); підготовчого навчання і гуманітарних наук; мистецтва і дизайну (школа дизайну, школа модних досліджень, школа мистецтва перформансу); соціальних послуг і дошкільної освіти (школа досліджень глухих і сліпоглухих, школа дошкільної освіти, школа соціальних і суспільних послуг); охорони здоров'я; гостинності й кулінарного мистецтва (школа шеф-кухарів, школа гостинності та туристичного менеджменту); будівельних та інженерних технологій (школа будівельного менеджменту Angelo del Zotto, школа комп'ютерних технологій, школа архітектурних досліджень, школа професійної освіти та ремесел, школа машинобудування); центр бізнесу (школа бухгалтерського обліку та фінансів, школа людських ресурсів, школа маркетингу, школа менеджменту).

З питань навчання в George Brown College звертайтеся за телефоном у Києві: (044) 200-28-44.

George Brown College пропонує навчання за такими напрямами:

  • БІЗНЕС, ЕКОНОМІКА, МВА
  • ДИЗАЙН, МИСТЕЦТВО, АРХІТЕКТУРА
  • ГУМАНІТАРНІ НАУКИ
  • IT-ТЕХНОЛОГІЇ
  • МЕДИЦИНА
  • ГОТЕЛЬНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ
  • ПРАВО, МІЖНАРОДНІ ВІДНОСИНИ

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 04.06.2016