Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Centennial College Телефон в Україні (044) 200-28-44
Канада, Торонто
http://www.centennialcollege.ca/

Centennial College

Державна освіта із пріоритетом практики та стажування

Centennial College був заснований у 1966 році, відразу ж отримавши державну акредитацію і ставши першим у провінції Онтаріо. Його досвід викладання дуже вагомий, як і авторитет, який він завоював майже за півстоліття своєї освітньої діяльності.

На сьогодні Centennial College має вищу канадську державну акредитацію та статус університетського коледжу, усі його сертифікати, дипломи і ступені бакалавра – державного зразка, вони визнані не лише на території Канади, а й на міжнародному рівні.

Співпраця з багатьма університетами світу дозволяє динамічно вдосконалювати програми й надавати своїм студентам можливість отримати подвійний диплом, а також завдяки підписаним угодам накопичувати та пред'являти отриманий освітній кредит для подальшого вступу в університет.

Усі навчальні програми акцентовані на практичному досвіді, у тому числі й за рахунок оплачуваного стажування. Практика є незмінним пріоритетом і гордістю Centennial College, що в підсумку робить випускників конкурентоздатними і дає високі показники працевлаштування.

Для іноземних студентів Centennial College пропонує два види стипендій, рішення про присудження яких виноситься після неодмінно успішного закінчення двох послідовних семестрів. До того ж усі офіційно зареєстровані іноземні студенти, які навчаються за програмами повного робочого дня, автоматично отримують на період навчання повний комплект послуг медичного страхування за допомогою Student Guard Health Insurance, що забезпечує покриття витрат на лікарню й медичні послуги.

Розташування: Centennial College розміщений у найбільшому місті Канади Торонто. Мовою гуронів його назва звучить як «місце зустрічі», що дуже влучно відображає насичене та захоплююче життя міста. Торонто є не лише столицею провінції Онтаріо, а й культурною столицею всієї англомовної Канади. Безліч пам'яток, музеїв, центрів мистецтв, унікальних парків, заповідників і природних ландшафтів, знаменитий Ніагарський водоспад (усього у 100 км на південь від міста) роблять відвідування Торонто незабутнім.

Кампуси розташовані в межах Торонто, кожний з чотирьох має власну назву (Ashtonbee, Morningside, Story Arts Centre, Progress) та освітню спрямованість, забезпечуючи навчання в одній з восьми денних шкіл.

Інфраструктура представлена навчальними класами, обладнаними за останнім словом техніки (AV Media, близько 2100 комп'ютерів з новітнім програмним забезпеченням, 153 smart-класів з мультимедійними обладнанням); лекційними залами, спеціалізованими лабораторіями, бібліотеками; безкоштовним доступом до бездротового інтернету Wi-Fi і правом безкоштовного кольорового ксерокопіювання та роздрукування будь-якої необхідної інформації; центром для студентів з обмеженими фізичними можливостями; репетиторством за потребою й консультаціями з будь-яких питань; двома центрами по догляду за дітьми для студентів-батьків, кожний з яких повністю оснащений з урахуванням конкретного віку; у кампусах є молитовні кімнати; а на території студентських гуртожитків пральня, кухні, великий басейн, сауни, хол для спілкування та відпочинку з величезним телевізором і кабельним телебаченням та багато іншого. Також пропонується безліч спортивних секцій і програм для дозвілля.

Проживання надається у студентському гуртожитку коледжу, у сім'ях, а також у знімних квартирах і будинках, орендувати які можна за допомогою компанії «Places4Students Inc». Кожному абітурієнту при виборі житла надається консультативна допомога.

Школи: школа просування; школа бізнесу; школа комунікацій, ЗМІ та дизайну; школа співтовариства й медичних досліджень; школа підвищення кваліфікації; школа інженерних технологій і прикладних наук; школа гостинності, туризму й культури; школа транспорту.

З питань навчання в Centennial College звертайтеся за телефоном у Києві: (044) 200-28-44.

Centennial College пропонує навчання за такими напрямами:

  • БІЗНЕС, ЕКОНОМІКА, МВА
  • ДИЗАЙН, МИСТЕЦТВО, АРХІТЕКТУРА
  • ГУМАНІТАРНІ НАУКИ
  • IT-ТЕХНОЛОГІЇ
  • ПРАВО, МІЖНАРОДНІ ВІДНОСИНИ

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 04.06.2016