Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Middlesex University London Телефон в Україні (044) 200-28-44
Велика Британія, Лондон
http://www.mdx.ac.uk/

Middlesex University London

Визнані науково-дослідні та академічні програми, кращі лабораторії та престиж випускників

Мідлсекський університет (Middlesex University London) - один з найбільших і найпрестижніших вищих навчальних закладів центральної Англії, розташований у північній частині Лондона - графстві Мідлсекс. Саме на честь свого територіального розміщення університет і отримав свою назву.

Його історія багата й унікальна, своїм корінням вона сягає XIX століття, у 1878 рік, коли свої двері для студентів відкрив його перший коледж - коледж святої Катерини в Тоттенхемі. З тих пір основним принципом формування університету стало подальше об'єднання невеликих шкіл і коледжів Лондона. Наступним всесвітньо відомим коледжем, який увійшов у склад майбутнього вузу в 1882 році, стала школа мистецтв і ремесел Hornsey College of Art. Далі – Ponders End Technical Institute у 1901 році й Hendon Technical Institute у 1939 році, які сбудували освітнє ядро вузу. У 1973 році був сформований політехнічний інститут Мідлсекс. До того часу в нього увійшли ще три коледжі. А в 1992 році вуз отримав офіційний статус університету і став іменуватися Мідлсекським університетом.

Визнання: лише Мідлсекський університет тричі удостоювався Королівської нагороди в галузі вищої та додаткової освіти (Queen's Anniversary Prize) у 1996, 1998 та 2000 році. Двічі (у 2003 та у 2011 рр.) удостоювався Королівської нагороди в галузі підприємництва (Queen's Award for Enterprise) за роботу на міжнародному рівні. Його високі академічні стандарти були підтверджені агентством «Quality Assurance Agency». До того ж, згідно з даними Social Science Research Network (SSRN), бізнес-школа університету визнана однією з найкращих у Великій Британії. Також вуз славиться своєю дослідницькою діяльністю: на думку Research Assessment Exercise, 77 % предметів, включених у програму навчання, мають міжнародне значення. У свою чергу викладачі є консультантами для більш ніж тисячі компаній у всьому світі. У 1999 році університет отримав статус «Інвестора в розвиток людей» (Investor in People).

Мідлсекський університет підтримує освітню програму Європейської комісії Erasmus+ для студентів вищих навчальних закладів і викладачів і займає перше місце серед найкращих університетів Великої Британії за критеріями заробітної плати випускників поряд з Оксфордом і Кембриджем.

Кампуси розташовані в містах та острівних державах: у Лондоні (Великій Британії), Дубаї (Об'єднаних Арабських Еміратах), Маврикії (Республіці Маврикій) і Мальті (Республіці Мальта).

Інфраструктура лондонського кампусу представлена просторими світлими аудиторіями, новітніми лабораторіями, унікальною бібліотекою Шеппарда з матеріалами по тисячі різних галузей знань і більше 600 комп'ютерними місцями для роботи, безкоштовним доступом до Wi-Fi по всій території кампусу, безкоштовним друком та ксерокопіюванням у межах навчальної роботи, IT-сервісом і підтримкою; сервісом Eduroam – безкоштовними послугами бездротового інтернету, що дозволяє користувачам отримувати доступ, використовуючи свої власні облікові дані відповідно до дозволеного політикою університету. Забезпечується підтримка студентів з обмеженими фізичними можливостями. Є фітнес-центр, футбольний майданчик, тенісний і нетбол корти, а також затишне кафе.

Проживання надається в чотирьох студентських гуртожитках у північній частині Лондона, розрахованих на 940 осіб; приватних гуртожитках, знімних квартирах, а також у готелях, гостьових будинках для короткострокового навчання. Університет також індивідуально забезпечує комфортним житлом осіб з обмеженими фізичними можливостями.

ШКОЛИ (та факультети)

Школа мистецтв і дизайну (факультети: образотворче мистецтво, мода та інтер'єри).

Бізнес-школа (факультети: економіка і міжнародний розвиток; бухгалтерський облік і фінанси; міжнародний менеджмент та інновації; лідерство, робота та організації).

Школа охорони здоров'я та освіти (факультети: дорослий, дитина й акушерство; complementary health cluster; освіта; лондонський інститут спорту; психічне здоров'я, соціальна робота та міжпрофесійне навчання; психологія).

Школа права (факультети: кримінологія та соціологія; докторантура інституту; закон).

Школа ЗМІ та мистецтво перформансу (факультети: засоби масової інформації, мистецтво перформансу).

Школа науки і техніки (факультети: комп'ютерні та інженерні комунікації, інформатика, проектування й математика, природничі науки).

Інститут для навчання на основі роботи – міждисциплінарний характер навчання.

З питань навчання в Middlesex University London звертайтеся за телефоном у Києві: (044) 200-28-44.

Middlesex University London пропонує навчання за такими напрямами:

  • БІЗНЕС, ЕКОНОМІКА, МВА
  • ДИЗАЙН, МИСТЕЦТВО, АРХІТЕКТУРА
  • ГУМАНІТАРНІ НАУКИ
  • IT-ТЕХНОЛОГІЇ
  • МЕДИЦИНА
  • ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНІ НАУКИ
  • ГОТЕЛЬНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ
  • ПРАВО, МІЖНАРОДНІ ВІДНОСИНИ

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 04.06.2016