Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Академія економіки в Радомі Польща, Радом
http://www.wsh.pl/ru/
Представник в Україні: програма "Європейська освіта"
Телефон в Україні (044) 200-28-40

Академія економіки в Радомі

Інноваційні програми навчання за академічними стандартами

Академія Економіки в Радомі (Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu) була заснована в 1998 році як недержавний вищий навчальний заклад. На сьогоднішній день - це найбільший вуз в радомському регіоні, що постійно вдосконалюється, і в якості свого головного завдання бачить підготовку кваліфікованих менеджерів для бізнесу, адміністрації та громадських організацій, здатних до ефективних рішень і успішного керівництва.

Академія проводить навчання польською та англійською мовами за 7 напрямками: міжнародні відносини, економіка, інформатика, педагогіка, управління, журналістика та суспільна комунікація, внутрішня безпека й адміністрація. На кожному з них є широкий діапазон різноманітних спеціальностей.

Працюючи за некомерційною програмою Європейського союзу «ERASMUS», Академія надає своїм студентам можливість провести один або два семестри навчання в одному з 100 іноземних вузів в 17 країнах Європи, забезпечуючи при цьому дофінансування в розмірі до 2000 € за семестр. Насамперед, це вузи Греції, Португалії, Фінляндії, Туреччини та Італії. Єдина умова виїзду - це знання англійської мови на комунікативному рівні. Програма «ERASMUS» також дозволяє пройти студентам тримісячну практику на європейських підприємствах і установах з дофінансуванням до 1500 €.

Ще однією можливістю, яку забезпечує Академія Економіки, є підготовка до отримання міжнародних мовних сертифікатів, таких як TOEIC, TOEFL, WiDaF, ТFI на всіх рівнях. До того ж, Академія Економіки - це єдиний в Радомі сертифікаційний центр ETS (Educational Testing Service).

З лютого 2013 року при Академії функціонує Локальна Академія CISCO, її програма навчання дає можливість отримати теоретичні і практичні знання в області проектування, розробки та обслуговування комп'ютерних мереж. Випускники курсу готуються до професійної сертифікації CISCO: IT Essentials, CCNA Discovery, CCNA Exploration, CCNA Security.

Студенти отримують щорічно близько 2 500 000 злотих матеріальної допомоги. Кожен третій студент отримує стипендію. При цьому багато студентів навчаються безкоштовно.

Акредитація та визнання: всі факультети Академії Економіки в Радомі отримали позитивну оцінку Польської Акредитаційної Комісії - єдиної установи в країні, яка надійно оцінює якість і ефективність освіти. Також Академія, будучи вищим навчальним закладом, який функціонує відповідно до закону, має повноцінну дидактичну базу і забезпечує необхідні умови навчання, отримала престижний сертифікат «Надійний ВНЗ», присвоєний їй Польським Академічним Інформаційним Центром.

Розташування - Академія Економіки має комплекс із 6 відмінно обладнаних будівель площею більше 5000 квадратних метрів, розташованих у центрі Радома. Радом це старовинне місто в центральній Польщі на річці Млечна з цікавою історією і дивовижною архітектурою всього в 100 кілометрах від Варшави. Будівлі в стилі бароко і в неоготичному стилі створюють неповторний колорит і розповідають про знаменні події минулого. Серед визначних пам'яток Рандома варто відзначити монастир і собор бернардинів (1468 - 1507), будівлю ратуші (1848 р.), Собор Діви Марії (1908). У місті діє музей знаменитого польського художника Яцека Мальчевського, уродженця Радома; музей сучасного мистецтва, музей Радомської села (XVIII - XX ст.) і музей скаутського руху. Також широко відомий в країні і за кордоном театр ім. Яна Кохановського.

Інфраструктура представлена аудиторіями та лабораторіями, оснащеними найсучаснішим аудіовізуальним і мультимедійним обладнанням таких відомих марок як: Apple, IBM, Dell, JBL, Cisco; дидактичними залами, комп'ютерними лабораторіями та офісами, сучасною двоповерховою бібліотекою з читальним залом і фондом в 17 500 томів; затишним кафе з бездротовим інтернетом Wi-Fi. У будівлі Академії, розташованій на вул. Староопатовскої, д.1A, працює сучасний медичний центр, в якому знаходиться поліклініка, що пропонує послуги найвищої якості в області первинної медико-санітарної та спеціалізованої допомоги.

Отримати професійну консультацію з усіх питань, що стосуються прийому на навчання в університети Польщі, отримання польської візи, а також вивчення польської мови в Україні та Польщі, ви можете за телефоном програми «ОсвітаПоль» - (044) 200-28-40.

Академія економіки в Радомі пропонує навчання за такими напрямами:

  • БІЗНЕС, ЕКОНОМІКА, МВА
  • ГУМАНІТАРНІ НАУКИ
  • IT-ТЕХНОЛОГІЇ
  • ПРАВО, МІЖНАРОДНІ ВІДНОСИНИ

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 04.06.2016