Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Regent's University London Телефон в Україні (044) 200-28-44
Велика Британія, Лондон
http://www.regents.ac.uk/

Regent's University London

Практико-орієнтована освіта з високим рівнем працевлаштування

Regent's University London має унікальну історію, що йде корінням в кінець XIX - початок XX століття. Свою назву він отримав завдяки розташуванню в самому серці дивовижного Рідженс-парку - одному з головних королівських парків Лондону, площею в 188 га на кордоні між Вестмінстером (на півдні) і Кемденом (на півночі). Статус університету даний приватний вуз придбав зовсім нещодавно - у квітні 2013 року, - підтвердивши незмінно високу якість викладання і відповідність своїх навчальних програм критеріям університетської освіти. До цього часу (з 1908 року) навчальний заклад мав статус коледжу.

Regent's University London складається з семи спеціалізованих шкіл: Європейської бізнес-школи Лондона, американського коледжу Regent's у Лондоні, Regent's бізнес-школи Лондона, Regent's інституту мов & культури, Regent's школи психотерапії & психології, Regent's школи драми, кінематографії & медіа, Regent's школи моди & дизайну. Кожен студент є членом своєї школи, а також університету в цілому.

Regent's University London пропонує широкий діапазон курсів, надаючи британські та американські ступені бакалавра та магістра. Вуз має величенну партнерську мережу з університетами зі всього світу і бере участь у програмі «Erasmus +».

Regent's University London є зареєстрованою благодійною некомерційною організацією, всі доходи якої реінвестуються на користь студентського освіти.

Розташований Університет в центрі Лондона на території старовинного Рідженс-парку в будинку, що має вид чотирикутника, оточеному студентським гуртожитком, прекрасними газонами і тенісними кортами. Поза цією територією простягаються сади і озера чудового Royal Park. Всього в декількох хвилинах від цього тихого і затишного місця знаходиться фінансовий центр Лондона, West End, будинок-музей Шерлока Холмса, музей мадам Тюссо і безліч інших визначних пам'яток. Кампуси розташовані на головній вулиці Марілебон поблизу один до одного, і легко доступні для громадського та приватного транспорту.

Інфраструктура представлена бібліотекою, електронними засобами навчання, IT-послугами, медіа-сервісом і Blackboard - віртуальним середовищем навчання для максимального комфорту під час вивчення матеріалів, а також повністю обладнаними аудиторіями, кампус-магазинами, де можна придбати все необхідне, і паркуванням на 73 місця + 2 місця для людей з обмеженими можливостями.

Проживання надається як на території кампусу, так і за його межами (проживання в сім'ях, студентських гуртожитках, готелях і пансіонах), відповідно до індивідуальних потреб кожного зі студентів. Університет надає консультативну допомогу з усіх нюансів розміщення.

З питань навчання в Regent's University London звертайтеся за телефоном у Києві: (044) 200-28-44.

Regent's University London пропонує навчання за такими напрямами:

  • БІЗНЕС, ЕКОНОМІКА, МВА
  • ДИЗАЙН, МИСТЕЦТВО, АРХІТЕКТУРА
  • ГУМАНІТАРНІ НАУКИ
  • IT-ТЕХНОЛОГІЇ
  • МЕДИЦИНА
  • ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНІ НАУКИ
  • ГОТЕЛЬНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ
  • ПРАВО, МІЖНАРОДНІ ВІДНОСИНИ

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 04.06.2016