Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


European University Телефон в Україні: (044) 200-28-44
Іспанія, Барселона
http://www.euruni.edu

European University

Інноваційні програми бізнес-освіти та міжнародне визнання

European University (EU) був створений в 1973 році, в якості школи міжнародного бізнесу. На сьогоднішній день це тричі акредитований мультикампус з інноваційними програмами навчання на базі північноамериканських і європейських академічних навчальних планів, це всесвітньо визнаний університет із потужною міжнародною мережею.

Крім основних кампусів в Барселоні, Женеві, Монтре і Мюнхені, EU пропонує освоєння програм (у тому числі, на здобуття подвійного ступеню) на території Великобританії, Росії, Казахстану, Тайвані, Малайзії, Таїланду, США та Китаю.

European University надає своїм випускникам інноваційні ступені бакалавра (BBA), ступені магістра (MBA) і докторські ступені в галузі бізнес адміністрування (DBA) з широким спектром спеціалізацій, а також пропонує річну програму Business Foundation (BF), яка покликана підготувати студентів до подальшого бакалаврату.

Співвідношення кількості професорів до кількості студентів в Університеті досягає 1:9, гарантуючи, таким чином, індивідуальний підхід і відмінне керівництво. Всі викладачі з більш ніж 30 країн, крім високого академічного рівня, також є практикуючими підприємцями, консультантами та бізнес-лідерами з багатим професійним досвідом.

Головною перевагою, яка вигідно відрізняє Університет від інших вузів, є акцент на вихованні бізнес-особистості - на формуванні в кожному зі студентів внутрішнього потенціалу, який дозволить їм створити власний бренд і забезпечить індивідуальні перспективи та успіх на діловому ринку.

Акредитація - програми European University акредитовані ACBSP - експертною комісією американської Асоціації бізнес-освіти. Всі чотири головних кампуси успішно акредитовані IACBE (Міжнародною асамблеєю університетської бізнес-освіти) - провідною професійною організацією акредитації бізнес-програм по всьому світу. Також акредитувала Університет і IQA International Quality, підтверджуючи його високу якість викладання.

Рейтинг - European University входить до 35 кращих бізнес шкіл, згідно QS Top MBA Global 200 Business Schools Report (2013-2014), а також у ТОР-20 бізнес шкіл за версією China Economic Review. Університет займає восьме місце в QS Top MBA Women at Global 200 Business Schools list (2013). А згідно з критеріями CEO Magazine's International Graduate Forum (2013) програми бакалаврату оцінені як найкращі (1 ранг).

Кампуси: головні кампуси розташовані в чотирьох містах - Барселоні (Іспанія), Женеві і Монтре (Швейцарія), а також в Мюнхені (Німеччина). Всі будівлі European University знаходяться в центрі міста, як правило, в жвавих і мальовничих районах з багатою палітрою культурної та історичної спадщини. Міста були обрані також з урахуванням їх економічного потенціалу, щоб наочно ілюструвати студентам можливості якісної та грамотної побудови бізнесу.

Інфраструктура представлена комфортними і світлими аудиторіями, доступом до SMARTboards - системи, яка оптимізує взаємодію студентів і викладачів, доступом до онлайн ресурсів ProQuest, бібліотекою з усією необхідною тематичною літературою та періодичними виданнями, комп'ютерними класами, оснащеними новітніми технологіями, безкоштовним інтернетом Wi-Fi по всій території кампусів і технічною підтримкою, що здійснюється за запитом.

Проживання надається в студентських гуртожитках і квартирах через посередництво перевірених агентств. Університет забезпечує консультативну допомогу та підтримку в питаннях вибору розміщення і рекомендує починати пошук житла відразу ж після отримання листа про зарахування.

З питань навчання в European University звертайтеся за телефоном у Києві: (044) 200-28-44.

European University пропонує навчання за такими напрямами:

  • БІЗНЕС, ЕКОНОМІКА, МВА

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 04.06.2016