Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


IHTTI School of Hotel Management Телефон в Україні: (044) 200-28-44
Швейцарія, Невшатель
http://www.ihtti.com/

IHTTI School of Hotel Management

Англомовні програми академічного рівня з оплачуваним стажуванням на базі світових брендів

IHTTI є однією з найстаріших англомовних шкіл готельного менеджменту в Швейцарії, заснованою в 1984 році. Прагнення до постійного підвищення якості навчальних програм дозволило IHTTI в 2004 році приєднатися до Swiss Education Group (SEG) - провідної швейцарської освітньої мережі в сфері гостинності, створеної в 1982 році. Завдяки високому рівню викладання і професіоналізму випускників, що займають керівні посади в індустрії, School of Hotel Management придбала відмінну міжнародну репутацію.

Інноваційні програми IHTTI поєднують в собі навчання менеджменту гостинності, принципам готельного дизайну, розкоші та брендингу з акцентом на лідерство і особистісний розвиток. Партнерство з провідними компаніями в області готельного дизайну і персоналізованих послуг дозволяє випускникам проявити високу конкурентоспроможність і досягти успіху.

Акредитована Swiss Hotel School Association ASEH; EduQua, яка сертифікує якість навчальних закладів; American Hotel and Lodging Association (AH & LA); програми бакалаврату акредитовані університетом Дербі (Великобританія); до того ж, в 2001 році всі програми IHTTI офіційно визнані кантоном Невшатель.

Промислове визнання школа отримала від LesConcierges - провідного постачальника в світі глобальних консьєрж послуг і рішень та від HBA/Hirsch Bedner Associates - світового лідера в готельному дизайні інтер'єру.

Членство підтримується в таких асоціаціях, як: AIEST, Міжнародній асоціації наукових експертів в галузі туризму; CHRIE/EuroCHRIE, Раді з питань готелів, ресторанів та інституційної освіти; EUHOFA, Міжнародній асоціації готельних шкіл; IH & RA, Міжнародній асоціації готелів і ресторанів; Швейцарській асоціації готелів (Swiss Hotel Association); SFPS, Швейцарській федерації приватних шкіл. І з 2005 р. - в ASEH, Швейцарській асоціації готельних шкіл.

Розташована школа у франкомовному університетському місті Невшатель - адміністративному центрі однойменного кантону на північно-західному узбережжі Невшательского озера - найбільшого озера в Швейцарії. Місто знаходиться всього в 1 годині і 20 хвилинах від аеропорту Женеви, в 2 годинах і 10 хвилинах від аеропорту Цюріха і в 50 хвилинах їзди від Берна, столиці країни. Є також відмінні транспортні зв'язки з Францією, Німеччиною, Італією та Австрією, а також пряма лінія у Париж французьким швидкісним потягом.

Кампус розташований в центрі Невшателя, в колишньому готелі, відремонтованому і спеціально облаштованому під потреби сучасного кампусу, щоб кожен семестр зустрічати у себе 200 студентів з усього світу.

Інфраструктура представлена просторими аудиторіями з кондиціонерами, сучасним навчальним рестораном і дизайн-студією, класами для групових занять та бібліотекою академічного рівня з новітніми ресурсами. Студенти також можуть отримати читацький квиток Невшателя, який дає право відвідування університетської бібліотеки та бібліотек на території міста. У заключному семестрі бакалаврської програми студенти досягнуть доступу до бібліотеки Університету Дербі і її онлайн бази.

Проживання надається в просторих номерах, розташованих в будівлі школи. В оплату навчання входить розміщення в двомісному стандартному номері. За додаткову оплату можна вибрати одномісний стандартний номер або одно/двомісний номер класу deluxe або класу superior deluxe.

Стажування в Швейцарії проходить на базі - Grand Hotel Kempinski в Женеві, Beau Rivage (ведучого в світі) в Женеві, The Dolder Grand в Цюріху (що є членом Design Hotels), Marriott в Цюріху, готелі Swissôtel в Цюріху. За кордоном на базі - Le Bristol в Парижі (ведучого в світі), The Dorchester в Лондоні, Fairmont St Andrews в Шотландії, The Lowell в Нью Йорку (ведучого в світі), LesConcierges в Сан Франциско, Sandals luxury resorts на Карибських островах, бутік-готелю Cape Grace в Кейптауні (ведучого в світі), Armani Hotel в Дубаї, Conrad Maldives (частині готельного бренду Hilton); розкішних готелів, курортів і спа Anantara в Таїланді та на базі Pangu 7 Star Hotel в Пекіні.

З питань навчання в IHTTI School of Hotel Management звертайтеся за телефоном у Києві: (044) 200-28-44.

IHTTI School of Hotel Management пропонує навчання за такими напрямами:

  • БІЗНЕС, ЕКОНОМІКА, МВА
  • ГОТЕЛЬНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 04.06.2016