Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Hotel Institute of Montreux Телефон в Україні: (044) 200-28-44
Швейцарія, Монтре
http://www.hotelinstitutemontreux.com/en/

Hotel Institute of Montreux

Академічні програми світового класу з гарантованим стажуванням

Hotel Institute Montreux був заснований в 1985 році як приватна школа готельного менеджменту. З моменту відкриття його програми постійно збагачувалися, що дозволило провести в 2002 році якісну модернізацію і реструктуризацію, по завершенню якої Інститут приєднався до Swiss Education Group - провідної швейцарської освітньої мережі в сфері гостинності, створеної в 1982 році. Новітнім надбанням Hotel Institute стало впровадження в 2013 році програм для отримання диплому про вищу освіту зі спеціалізацією в галузі фінансів, маркетингу та управління персоналом, здійснених в партнерстві з банком Privée Edmond de Rothschild, фестивалем Montreux Jazz Festival та готелями Amathus.

В якості інноваційного підходу до навчання Hotel Institute Montreux пропонує поєднання практики швейцарської гостинності, визнаної в усьому світі, і сучасного досвіду американського менеджменту. Ця унікальна комбінація дозволяє підготувати професіоналів найвищого рівня для керівних посад.

Hotel Institute of Montreux акредитований швейцарської асоціацією Swiss Hotel School Association (ASEH) в 1992 році, EduQua в 2012 році, американською асоціацією American Hotel and Lodging Association (AH & LA), а програми бакалаврату акредитовані американським університетом Нортвуду, який у свою чергу має найвищу ступінь акредитації у себе на батьківщині.

Промислове визнання отримано від банку Privée Edmond de Rothschild, джазового фестивалю в Монтре (Montreux Jazz Festival) і мережі готелів Amathus.

Членство підтримується в асоціації American Hotel & Lodging Association (AH & LA); міжнародній раді з питань готелів, ресторанів та інституційної освіти (CHRIE); EUHOFA International - асоціації директорів готельних шкіл і деканів коледжів та університетів гостинності, IH & RA - міжнародній асоціації готелів та ресторанів; інституті гостинності (Великобританія), швейцарській федерації приватних шкіл (SFPS); швейцарському реєстрі приватних шкіл; в організації Швейцарські приватні школи району Женевського озера Женеви - AVDEP.

Розташований Hotel Institute в самому центрі франкомовного міста Монтре в західній частині Швейцарії. Клімат Монтре м'який і унікальний завдяки Женевському озеру, на узбережжі якого він влаштувався, і Альпам, сусідство з якими дарує краєвид дивовижної краси. Місто назване столицею «Швейцарської Рів'єри» і є «домом» відомого Montreux Jazz Festival. Всього в годині їзди від Монтре знаходиться міжнародний аеропорт Женеви. Кампуси Hotel Institute розміщені в чотирьох відреставрованих будівлях колишніх готелів: Europe, Miramonte, Jura і Residence Rosemont.

Інфраструктура представлена аудиторіями, обладнаними згідно найвищих стандартів, академічною бібліотекою з доступом до широкого спектру інтерактивних каталогів і статей, комп'ютерними залами і спеціальними класами для командної роботи у вечірній час. Забезпечено персональний сервіс протягом 24 годин на добу з будь-яких питань.

Проживання: у вартість навчання входить проживання у двомісних номерах готелів Europe або Residence Rosemont, що належать Інституту. За додаткову оплату можна розміститися в одномісному стандартному номері або в одно/двомісному номері класу Premium чи одно/двомісному номері класу Deluxe.

Харчування: оплата включає повний пансіон протягом усього тижня: триразове харчування з понеділка по п'ятницю, плюс пізній сніданок і вечеря по вихідним. Студентам наданий вибір з трьох ресторанів: Gate 85, Garden Café і Coffee Beans Lounge Bar.

Стажування гарантоване програмами навчання і проводиться на базі п'ятизіркових готелів і сімейних бутик-готелів у Швейцарії та за кордоном.

Платне стажування в Швейцарії проходить на базі: Beau Rivage в Женеві (ведучі готелі світу); InterContinental в Женеві; Lausanne Palace & Spa (провідні готелі світу) ; Fairmont Le Montreux Palace; The Dolder Grand у Цюріху (член Design Hotels); Hotel Baur au Lac у Цюріху (ведучі готелі світу); Marriott у Цюріху; Mövenpick Hotel Zurich-Airport; Hotel Christiania у Гштааді; Hotel Alpenrose у Венгені; Hotel du Glacier у Саас-Фе; Grand Hotel Zermatterhof у Церматті (швейцарські готелю класу Deluxe) і The Kempinski Grand Hotel des Bains у Санкт- Моріц.

Міжнародне стажування проводиться на базі: Ritz в Парижі, The Dorchester в Лондоні, The Lowell в Нью-Йорку, LesConcierges в Сан-Франциско, розкішних курортів Сандалії на Карибських островах, Cape Grace бутик-готелю в Кейптауні, Armani Hotel в Дубаї, Conrad Maldives (частини готельних брендів Hilton), розкішних готелів Anantara, курортів і спа в Таїланді, Raffles в Сінгапурі та Pangu 7 Star Hotel в Пекіні.

З питань навчання в Hotel Institute of Montreux звертайтеся за телефоном у Києві: (044) 200-28-44.

Hotel Institute of Montreux пропонує навчання за такими напрямами:

  • ГОТЕЛЬНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 04.06.2016