Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Culinary Arts Academy Switzerland Телефон в Україні: (044) 200-28-44
Швейцарія, Ле Бувре, Люцерн
http://www.culinaryartsswitzerland.com/

Culinary Arts Academy Switzerland

Навчання у кращих шеф-кухарів за акредитованими програмами

Culinary Arts Academy належить до Swiss Education Group - провідної швейцарської освітньої мережі в сфері гостинності, створеної в 1982 році. Своє становлення Академія розпочала в 1997 році з моменту відкриття Європейського центру кулінарного мистецтва в Люцерні. У 2006 програми були переглянуті і переведені на більш високий освітній рівень, що дозволило навчальному закладу перетворитися в Culinary Arts Academy, яка розмістилася в кампусах César Ritz Colleges. У 2011 вона стала частиною Swiss Education Group вже зі збагаченою назвою - Culinary Arts Academy Switzerland - завдяки чому придбала додаткові можливості.

Отримання кулінарної освіти на території Швейцарії має ряд унікальних переваг. Швейцарська кухня знаходиться під істотним впливом традицій і віянь кухонь сусідніх країн: Франції, Італії та Німеччини. До того ж, місцеві ринки пропонують виняткову можливість доступу до високоякісних інгредієнтів, які здатні задовольнити найвишуканіший запит. Плюс, якщо врахувати, що кампуси Академії розташовані у франкомовних і німецькомовних містах, які концентрують в собі різні культури з усього світу; і відзначити прекрасних швейцарських і міжнародних шеф-кухарів, які викладають в Академії, то перед абітурієнтами відкриється чудова перспектива якісного і цікавого навчання.

Вчитися таким популярним напрямками в кулінарії, як середземноморська, індійська, тайська, китайська і мексиканська кухні, а також кондитерському мистецтву і багато чому іншому студенти можуть у кращих шеф-кухарів, таких як: Роджер Мулен, Кортленд Уоррен, Ніколь Бекман, Patrice Bressoud, Патрік Дітельм, Роланд Дюваль, Урс Фрей, Урс Майхтрі і Урс Шнайтер.

Партнерство з готелем Ritz Paris додатково підкреслює якість навчання в Culinary Arts Academy. Академічне партнерство досягнуто і з Університетом Дербі (Великобританія), у співпраці з яким присуджується ступінь бакалавра (з відзнакою) в області кулінарного мистецтва. Програми бакалаврату і postgraduate офіційно визнані швейцарським кантоном Вале. До того ж, у 2010 році кулінарна програма Culinary Arts Academy була визнана Манчестерським університетом - Manchester Metropolitan University (MMU) Великобританії. А в 2012 програми вже оновленої Culinary Arts Academy Switzerland отримали визнання Всесвітньої асоціації товариств шеф-кухарів.

Кампуси розташовані в Ле Бувре і Люцерні в будівлях César Ritz Colleges - в одній з провідних світових шкіл готельного менеджменту, яка також належить до Swiss Education Group.

Ле Бувре - франкомовне невелике місто-курорт на узбережжі Женевського озера в п'яти хвилинах їзди від Франції. Ле Бувре відомий своїми мальовничими пляжами і пам'ятками під відкритим небом. Недалеко від міста розташований міжнародний аеропорт Женеви. Кампус розміщений в чудовому будинку колишнього готелю, що відноситься до часу початку 1900-х, всього в двох хвилинах від центру міста.

Люцерн - гарне німецькомовне місто в центральній Швейцарії з розвиненою індустрією туризму, всього в 45 хвилинах їзди від Цюріха. Кампус знаходиться в центрі, в будівлі колишнього готелю Union, яка була побудована ще в 1900-х і повністю відреставрована в 2012 році.

Інфраструктура представлена повністю обладнаними лекційними залами і аудиторіями; виробничими кухнями з вбудованими сучасними технологіями і столовими, в яких можна відточувати практичні навички; новим рестораном на 100 персон для реалізації творчих ідей; сучасною бібліотекою зі спеціалізованою літературою та науково-дослідними матеріалами, доступом до інноваційних онлайн ресурсів і бездротовим безкоштовним інтернетом Wi-Fi; зонами відпочинку з настільними іграми, домашнім кінотеатром і більярдним столом. У Ле Бувре ще і лаунж-баром, фітнесом, послугами пральні і відкритим паркуванням для автомобілів.

Проживання надається, як на території кампуса, так і в сусідній будівлі Bellevue. В оплату навчання входить розміщення в стандартних двомісних номерах; є можливість за додаткову оплату оселитися в стандартному одномісному номері або у двомісних/одномісних номерах класу deluxe.

Стажування проходить в кращих ресторанах, чотири- і п'ятизіркових готелях на території Швейцарії або за кордоном.

З питань навчання в Culinary Arts Academy звертайтеся за телефоном у Києві: (044) 200-28-44.

Culinary Arts Academy Switzerland пропонує навчання за такими напрямами:

  • ГОТЕЛЬНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 04.06.2016