Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Haute Future Fashion Academy Телефон в Україні: (044) 200-28-44
Італія, Мілан
http://www.hffa.it/

Haute Future Fashion Academy

Академічні стандарти навчання і співпраця з провідними виробниками товарів класу люкс

Haute Future Fashion Academy (HFFA) - вищий навчальний заклад Мілану, що спеціалізується на предметах розкоші, високій моді і концептуальному дизайні. Академія співпрацює з Національною Палатою італійської моди (CNMI - Camera Nazionale della Moda Italiana) - міжнародною асоціацією, заснованою в 1958 році, яка безпосередньо супроводжувала італійських модельєрів і дизайнерів на шляху досягнення успіху і визнання у всьому світі. Національна Палата об'єднує понад 150 італійських компаній, які є лідерами в таких секторах, як: pret-à-porter, висока мода, текстиль, аксесуари, шкіряні вироби, взуття, послуги та дистрибуція. Її ядро представлено CNMI, яка, в тому числі забезпечує проведення тижнів італійської моди. На даному заході присутні, як правило, більш ніж 2000 журналістів з різних країн і більш ніж 15 000 покупців. Національна Палата бере участь у створенні навчальних програм Академії. Відповідно, завдяки співпраці з нею, студенти мають блискучу можливість вийти на професійний міжнародний рівень.

Методологія: HFFA використовує інноваційний підхід, бажаючи реконструювати навчання до міжнародних масштабів, адаптувавши його при цьому до потреб майбутнього. Реалізація відбувається шляхом відродження інтересу до ремесел, як практичних аспектів «створення моди», об'єднуючи їх з художнім і креативним баченням. Студентам в рівній мірі пропонуються навички проектування і засоби образотворчого мистецтва, що дозволить їм у своїй кар'єрі досягти визнання на найвищих рівнях. Методологія HFFA базується на семінарах з практикуючими професіоналами і на роботі з провідними організаціями та компаніями в сфері моди, що забезпечує сучасний досвід виробничих взаємовідносин. Викладацький склад представлений експертами з відмінним академічним і професійним рівнем.

Haute Future Fashion Academy, заохочуючи прагнення до якісного набуття знань, виплачує стипендії своїм талановитим і успішним студентам таких рівнів навчання, як: магістерські курси, короткострокові магістерські курси, трирічні та річні курси.

У HFFA є спеціалізований сервіс з працевлаштування, завдяки якому випускники можуть отримати професійну консультацію з питань свого подальшого стажування та визначитися з місцем роботи.

Кампус HFFA розташований в історичному центрі Мілану в унікальному будинку, побудованому ще в 1838 році, який раніше належав Інституту SIAM (Società Di Incoraggiamento Arti e Mestieri) - Товариству підтримки мистецтв і ремесел. Будівля славиться своїми архітектурними особливостями: стінами, виконаними в римському стилі, старовинною великою залою і бібліотекою Carlo Cattaneo, що нараховує більше 6500 тисяч текстів і рукописів, датованих починаючи з XVIII століття. Є два прекрасних внутрішніх двори з безліччю квітів і тераса з мальовничим краєвидом.

Інфраструктура представлена великими просторими лекційними аудиторіями та лабораторіями (такими як, ательє крою та шиття, лабораторією парфумерії та дизайну звуку) оснащеними комп'ютерами Mac і бездротовим доступом в інтернет, бібліотекою інституту SIAM і бібліотекою моди і дизайну з фондом понад 6000 видань, витонченим кафетерієм і fashion-клубом для студентів і професіоналів в секторі моди і дизайну. HFFA є першою академією, що впровадила інноваційні мобільні технології на допомогу своїм студентам.

З питань навчання в Haute Future Fashion Academy звертайтеся за телефоном у Києві: (044) 200-28-44.

Haute Future Fashion Academy пропонує навчання за такими напрямами:

  • ДИЗАЙН, МИСТЕЦТВО, АРХІТЕКТУРА

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 04.06.2016