Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Domus Academy Телефон в Україні: (044) 200-28-44
Італія, Мілан
http://www.domusacademy.com/site/home.html

Domus Academy

Магістерські програми на базі співпраці з світовими брендами

Domus Academy була створена в Мілані в 1982 році. Її унікальність проявилася з дня відкриття, адже вона стала першою школою в Італії, що запропонувала своїм студентам програму магістратури в сфері дизайну. Ідея належала засновниці Domus Academy - Maria Grazia Mazzocchi, яка поряд з Alessandro Mendini (одним з найвпливовіших мистецтвознавців XX століття), Valerio Castelli, Alessandro Guerriero і Andrea Branziона вважала за необхідне заповнити освітній вакуум, що існував до того часу в індустрії дизайну.

Особливістю Академії є орієнтація на міжнародний та інтеркультурний обмін креативними ідеями за рахунок залучення, як студентів, так і викладачів (більше 500 лекторів) з усього світу, а також відомих дизайнерів, модельєрів і архітекторів.

Domus Academy отримала високу оцінку престижних журналів і визнаних лідерів серед кращих шкіл світу в галузі моди, дизайну інтер'єру та архітектури. Її студенти - переможці та призери багатьох відомих професійних конкурсів.

У грудні 2009 року Domus Academy приєдналася до Laureate International Universities Network - міжнародної мережі інноваційних вищих навчальних закладів, яка включає більше ніж 75 акредитованих кампусів і онлайн університетів в 30 країнах Північної і Латинської Америки, Європи, Північної Африки, Азії та Близького Сходу.

Поряд із дипломом студентам Domus Academy, які успішно освоюють програму магістратури, присвоюється через посередництво NABA, Nuova Accademia di Belle Arti Milano академічний ступінь магістра (Academic Master Degree), визнаний (як і диплом) Міністерством освіти і науки Італії (MIUR), та надається освітній кредит в 60 ECTS.

Щоб допомогти своїм випускникам і забезпечити їм подальше навчання в інтернатурі, Академія підписала угоду з найпрестижнішими компаніями та брендами в сфері дизайну, моди, бізнесу та архітектури, включаючи: De Beers, Pambianco, Costume National, Rizzoli Corriere Della Sera (Rcs), Trussardi, Futurebrand, Tommy Hilfiger, Fiat, Flos, Frog Design, Bmw Design Lab, Flextronics, Design Innovation Experientia, Condenast, Bastard, Crea International, Hangar DesignGroup, Adidas, Interni, La Triennale Milano, Maison Albino, Borbonese, Tod's, Alexander Mc Queen, Victor & Rolf, Penelope Store, Museo Kartell, 10corsocomo.

Розташована Domus Academy в південно-західній частині Мілана, в районі Навільї. Її головний вхід знаходиться на вулиці via Darwin, 20.

Інфраструктура представлена бібліотекою з великим фондом тематичних видань; двома обладнаними лабораторіями (Fashion- і Design Labs); бездротовим інтернетом Wi-Fi і ICT-сервісом.

Проживання студентів забезпечується завдяки офіційним угодам з різними агентствами нерухомості та приватними власниками, які надають житло як поблизу кампуса Академії, так і в будь-якому іншому районі Мілана. Є можливість розміщення в студентських гуртожитках, хостелах і готелях.

З питань навчання в Domus Academy звертайтеся за телефоном у Києві: (044) 200-28-44.

Domus Academy пропонує навчання за такими напрямами:

  • ДИЗАЙН, МИСТЕЦТВО, АРХІТЕКТУРА

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 04.06.2016