Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Istituto Europeo di Design Italy Телефон в Україні: (044) 200-28-44
Італія: Мілан, Рим, Турин, Венеція, Флоренція, Кальярі
http://www.ied.edu/

Istituto Europeo di Design Italy

Інноваційний освітній центр міжнародного значення в сфері моди, дизайну, ЗМІ

Європейський інститут дизайну (Istituto Europeo di Design) створений у 1966 році журналістом Франческо Мореллі. Спочатку навчальний заклад замислювався як «творча майстерня у галузі культури та інновацій», але з часом вуз вийшов далеко за межі первинної моделі. На сьогоднішній день Istituto Europeo di Design є провідним спеціалізованим приватним освітнім центром. На світовому рівні він представлений 9 кампусами, розташованими на території трьох країн: Італії (в Мілані, Римі, Турині, Венеції, Флоренції, Кальярі), Іспанії (в Барселоні і Мадриді) та Бразилії (в Сан-Пауло).

Istituto Europeo di Design є членом Cumulus та Міжнародної асоціації університетів і коледжів мистецтв, дизайну і засобів масової інформації, а також підтримує стабільні відносини з багатьма престижними університетами та міжнародними науковими об'єднаннями, в тому числі з Erasmus, ELIA, МАА, FIYTO, IIE, EAIE і MEC у Бразилії. Численні двосторонні угоди із зарубіжними вузами є унікальною можливістю для академічного обміну. Більшість курсів Istituto Europeo di Design визнані Міністерствами освіти Італії, Іспанії та Бразилії. До того ж співпраця з відомими брендами, промисловцями і креативниками не лише підвищує якість практичної частини навчання, але й відкриває найкращі перспективи.

Навчання, згідно з тематикою, представлено 4 школами: дизайну, моди, візуальної комунікації та менеджменту. Структуровано за допомогою наступних освітніх рівнів: бакалаврат, магістратура та курси підвищення кваліфікації.

По закінченню трирічної програми навчання випускники отримують академічний диплом першого рівня (ступінь - Бакалавр мистецтв), юридично визнаний Міністром Італії, який інструктує університети і наукові дослідження за освітніми програмами у сфері мистецтва рівня advanced (Наказ Міністра № 292 від 10 грудня 2010 р.).

У разі максимально успішного завершення трирічного навчання англійською мовою присвоюється ступінь «Бакалавра з відзнакою» і вручається диплом, акредитований Британським Університетом Вестмінстера.

З питань навчання в Istituto Europeo di Design Italy звертайтеся за телефоном у Києві: (044) 200-28-44.

Istituto Europeo di Design Italy пропонує навчання за такими напрямами:

  • ДИЗАЙН, МИСТЕЦТВО, АРХІТЕКТУРА

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 04.06.2016