Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


University of Ulster http://www.ulster.ac.uk
Domar Travel Education
http://www.dteducation.com
+ 38 (044) 425-40-45, 451-57-52

University of Ulster

Університет Ольстера (University of Ulster) є університетом з національною та міжнародною репутацією

Кампуси університету Ольстера розташовані в Лондоні та Бірмінгемі. Університеті пропонує такі програми навчання: кваліфікації «бакалавр» (три роки), «магістратура» (один рік), програми доуніверситетської підготовки, програми вивчення англійської мови. Набір студентів здійснюється три рази на рік. Початок навчання в січні, травні та вересні щорічно.

Університет Ольстера (University of Ulster) є університетом з національною та міжнародною репутацією за видатні досягнення, інновації та внесок в економічний розвиток країни. Університет пропонує всесвітньо визнані, акредитовані бакалаврські та магістерські програми, а також ряд професійних курсів і кваліфікацій.

Університет Ольстера має один з найвищих показників працевлаштування у Великій Британії, 95 % його випускників знаходять роботу протягом шести місяців після випуску або продовжують навчання за іншими програмами.

Університет був заснований в 1845 році в Північній Ірландії, але в останні роки сфера його діяльності поширилася за межі регіону. Завдяки партнерським відносинам із провідними організаціями у сфері освіти, зокрема з QA Business School, університет отримав ще більшу популярність серед студентів і сьогодні пропонує навчання в Лондоні та Бірмінгемі.

Тепер для навчання в University of Ulster не обов'язково їхати в Північну Ірландію, диплом цього ВНЗ можна отримати, навчаючись в Ulster University Business School. Академічні програми, розроблені University of Ulster спільно з бізнес-школою, спрямовані на задоволення потреб студентів і роботодавців у підготовці вузькопрофільних фахівців.

Обидва університетських кампуси, і в Лондоні, й у Бірмінгемі, являють собою сучасні навчальні центри, які використовують новітні технології. Вони мають зручне і престижне місце розташування в центральних районах неподалік від багатьох місцевих визначних пам'яток, барів, магазинів. 

Програми бакалавріату
 • Тривалість навчання - 36 місяців (3 роки).
 • Загальна вартість усієї програми навчання - £ 27,000.
 • Вартість першого року навчання - £ 9,000.

Основні спеціальності та напрями підготовки:

 • BSc (Hons) Business Studies. Coursework and Exams: Accounting, Law, Business Statistics, Business Economics, Business Environment, Management Skills, Organisation Studies, Accounting for Business Decision Making, Information Systems, Operations Management, Human Resource Management, Marketing, Law, Finance, Business Strategy, Enterprise Development and Management of Change.
 • BSc (Hons) Accounting. Coursework and Exams: Introduction to Personal Finance, Quantitative Analysis, Business Economics, Costing, Financial Accounting, Management Accounting, Taxation, Managerial Finance, Advanced Management Accounting, Audit and Assurance, Issues in Corporate Governance.
 • BSc (Hons) Computing Systems. Coursework and Exams: Software Development I, Study Skills and Professional Issues, Mathematics for Computing, Computer Hardware, Software Development II, Information Systems, Organisations Networks, HCI, Object-Oriented Computing, Database Systems, Communications, Dynamic Web Authoring. 
Програми магістратури
 • Тривалість - 12 місяців (1 рік).
 • Загальна вартість усієї програми навчання - £ 10,000.

Основні напрями підготовки та спеціальності:

 • MSc Financial Services;
 • MSc Human Resource Management;
 • MSc International Business;
 • MSc Marketing;
 • MSc International Business. 
Програми підготовки до вступу в університет

Для тих студентів, рівень англійської мови яких недостатній для початку навчання в університеті за основною програмою, університет пропонує підготовчу програму «Diploma in Foundation English for Academic Purposes».

Тривалість навчання - 9 місяців. Загальна вартість курсу - £ 4,950.

Студенти з України мають можливість претендувати на стипендію в розмірі £ 2050 на рік (не включаючи DipFEAP). Додаткова інформація про стипендіальні програми доступна за індивідуальним запитом. 

Документи

Для зарахування на навчання за програмою бакалавріату або магістратури студентам необхідно подати такий пакет документів:

 • Атестат про середню освіту, диплом бакалавра для навчання за магістерськими програми.
 • Тест з англійської мови - IELTS чи TOEFL.
 • Мотиваційний лист.
 • Листи з рекомендаціями від викладачів або роботодавців. 
Представництво в Україні

Кожна із програм має свої вимоги до абітурієнтів. Перед поданням документів до університету проконсультуйтеся з офіційним представником навчального закладу в Україні, компанією «Domar Travel Education». Тел.: + 38 (044) 425-40-45, 451-57-52, e-mail: info@dteducation.com.

University of Ulster пропонує навчання за такими напрямами:

 • БІЗНЕС, ЕКОНОМІКА, МВА
 • ГУМАНІТАРНІ НАУКИ
 • IT-ТЕХНОЛОГІЇ
 • ПРАВО, МІЖНАРОДНІ ВІДНОСИНИ

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 04.06.2016