Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Kaplan International Colleges http://www.kic.org.ru
Телефон в Україні: (044) 392-45-51

Kaplan International Colleges

Якщо ви талановитий український студент, який планує перетворити успіх в навчанні на батьківщині у диплом, отриманий в одному з провідних університетів Великої Британії, Міжнародні коледжі Kaplan – це те, що вам потрібно

Kaplan International Colleges (KIC) співпрацює з деякими з кращих університетів Великої Британії, пропонуючи програми підготовки до вступу спеціально для іноземних студентів.

У коледжах Kaplan ви можете підготуватися до отримання ступеня бакалавра або магістра у британському університеті. Продовження навчання в партнерському університеті гарантується після успішного проходження програми підготовки на необхідному рівні.

Програми для підготовки до вступу в університет

Foundation Certificate

 • Ця програма розрахована в основному на випускників шкіл (з повною середньою освітою).
 • Сертифікат Foundation надасть вам академічні навички та рівень англійської мови, необхідний для отримання ступеня бакалавра в університеті Великої Британії.
 • Після успішного завершення цієї програми вам гарантується вступ на перший курс відповідного університету в Англії (другий курс в Шотландії).

Diploma/International Year One

 • Ця програма розрахована на випускників шкіл і зазвичай передбачає більш високий бал в атестаті про загальну середню освіту і наявність міжнародно-визнаного сертифіката з англійської мови (IELTS чи TOEFL).
 • Програми Diploma або International Year One забезпечують розвиток необхідних навичок для успішного навчання на другому курсі британського університету: академічні навички, знання з окремих предметів і володіння англійською мовою.
 • Після успішного закінчення програми Diploma або International Year One на необхідному рівні вам надаються гарантії продовження освіти на другому курсі бакалавріату, де ви зможете впевнено приступити до навчання.
 • Знайдіть відповідну спеціальність або коледж для вашого бакалавріату.

Graduate Diploma/Pre-Masters

 • Ці програми розраховані на студентів, у яких вже є вища освіта, будь то ступінь бакалавра або магістра.
 • При успішному закінченні цієї програми на необхідному рівні, ви будете зараховані до магістратури обраного університету, маючи академічні навички, базу знань з окремих предметів та рівень володіння англійською, що необхідні для отримання освіти у Великій Британії.
 • Знайдіть відповідну спеціальність та коледж для вашої магістратури.

Чому варто вчитися в міжнародному коледжі Каплан?

Програми підготовки до вступу в університет Міжнародних Коледжів Каплан нададуть вам академічні навички, знання з конкретних предметів і необхідний рівень володіння англійською мовою. Вам гарантується зарахування у обраний університет, після успішного проходження програми на необхідному рівні. Починаючи з 2006 року Міжнародні Коледжі Каплан допомогли більш ніж 10000 іноземних студентів вступити до університетів Великої Британії.

Вісім переваг навчання в коледжах KIC:
 • Гарантія продовження навчання в партнерському університеті після успішного проходження програми підготовки на потрібному рівні та за умови задовільної відвідуваності.
 • Відмінна якість навчання: KIC співпрацюють з деякими з кращих університетів Великої Британії. Програми розраховані на іноземних студентів та схвалені університетами-партнерами для продовження навчання в них.
 • Швидке та гнучке зарахування: KIC пропонують дати початку навчання протягом всього року. Для студентів, які потребують додаткової мовної підготовки, пропонуються курси англійської мови. У коледжах гарантується прийняття рішення про зарахування протягом 48 годин з моменту отримання заповненої заяви.
 • Чудове оснащення: в процесі навчання студенти мають доступ до відмінного устаткування, а у більшості випадків і до деяких університетських ресурсів.
 • Першокласна підтримка: коледжі KIC пропонують декілька служб підтримки, включаючи рекомендації з таких питань, як проживання та відкриття банківського рахунку, а також індивідуальні консультації з прогресу в навчанні.
 • Стипендії пропонуються для навчання в коледжах та продовження навчання в деяких університетах, які є партнерами KIC, для кращих студентів коледжів.
 • Гарантоване надання житла при поданні заявки в обумовлені строки. Все житло сучасне, високоякісне і знаходиться поряд з коледжами. На вибір пропонуються кілька варіантів, включаючи одностатеве і змішане проживання.
 • Високий відсоток вступу до університету: ви можете бути впевнені, що зможете продовжити навчання в університеті, якщо будете старанно навчатися.
Список партнерських університетів:
Першокласне навчання в наших коледжах

Ви можете бути впевнені в тому, що Міжнародні коледжі Каплан допоможуть вам досягти найкращих результатів у навчанні. Каплан допомагає в цьому студентам вже більше 70 років, з того часу як компанія була заснована шкільним вчителем у Нью-Йорку. Ми віримо в те, що наш досвід у наданні індивідуальної допомоги в навчанні підвищить ваші шанси досягти успіхів в університеті.

Академічна підтримка

Ми усвідомлюємо, що іноземним студентам може знадобитися додаткова допомога, щоб вони могли отримати максимум від навчання. Ми готуємо студентів до навчання в рамках британської системи освіти, даючи їм деякі академічні навички, навички роботи в групах, навички використання довідкової літератури, навички написання творів і пошуку інформації, а також багато іншого.

Куратори

Кожному студенту ми призначаємо куратора або радника з навчання, з яким ви будете постійно зустрічатися. Куратор буде стежити за вашим прогресом і надавати вам додаткову допомогу, щоб ніщо не завадило вашому майбутньому вступу до університету. У кожному з наших коледжів також є команда допомоги студентам, що допоможе вирішити питання, які не стосуються навчального процесу.

Нечисленні класи

Ми використовуємо переважно невеличкі навчальні групи, а не великі лекційні аудиторії. Це означає, що ви отримаєте максимум уваги від викладацького складу. Ви швидко налагодите теплі стосунки з викладачами та одногрупниками.

Час викладання

Для успішного проходження наших програм вам потрібно буде серйозно попрацювати. Крім спілкування з викладачами в аудиторії ви повинні займатися самостійно не менше восьми годин на тиждень для кожного досліджуваного модуля.

Допомога з англійської мови

Ми пропонуємо широкий спектр занять англійською мовою, щоб ви змогли розвинути свої навички володіння англійською під час навчання. Для студентів, що потребують додаткової допомоги з англійської мови до початку академічної програми, в усіх наших коледжах передбачені курси англійської для різних рівнів володіння мовою.

Моніторинг прогресу

Ми уважно стежимо за успіхами наших студентів і повідомляємо вам про те, які напрямки вам потрібно розвивати і в чому полягають ваші сильні сторони. Це гарантує більше шансів на успіх у навчанні.

Представництво в Україні

Офіційним представником Kaplan International Colleges в Україні є компанія «А-пріорі». Тел.: +38 (044) 221-78-99, (097) 493-93-05.

Kaplan International Colleges пропонує навчання за такими напрямами:

 • БІЗНЕС, ЕКОНОМІКА, МВА
 • ДИЗАЙН, МИСТЕЦТВО, АРХІТЕКТУРА
 • ГУМАНІТАРНІ НАУКИ
 • IT-ТЕХНОЛОГІЇ
 • МЕДИЦИНА
 • ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНІ НАУКИ
 • ГОТЕЛЬНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ
 • ПРАВО, МІЖНАРОДНІ ВІДНОСИНИ

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 04.06.2016