Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Міжнародний університет логістики і транспорту у Вроцлаві Вроцлав, Польща
http://mwsl.eu
Представник в Україні: програма "Європейська освіта"
Телефон в Україні (044) 200-28-40

Міжнародний університет логістики і транспорту у Вроцлаві

Міжнародний університет логістики і транспорту у Вроцлаві - вищий навчальний заклад, що спеціалізується на підготовці бакалаврів і магістрів у сфері логістики, транспорту, будівництва та менеджменту

Міжнародний університет логістики і транспорту у Вроцлаві (Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu) заснований у 2001 році за ініціативи Асоціації зі створення об'єднаного логістичного центру м. Вроцлава спільно з групою бізнес-шкіл ESIDEC (Ecole Supérieure Internationale de Commerce), Вроцлавською економічною академією, Вроцлавським політехнічним університетом, Виконавчим комітетом Нижньої Сілезії та муніципалітетом м. Вроцлав.

Створення університету було обумовлено відсутністю в Польщі вузів, що готують фахівців за спеціальностями логістика, транспорт і експедиція.

Завдяки співпраці з групою ESIDEC, програма навчання університету гарантує отримання знань і навичок європейського рівня в області логістики, транспортувань і експедиції.

МУЛіТ спільно з французьким ESIDEC був відзначений нагородою прем'єр-міністра Франції Жана-П'єра Раффарена. Нагорода особливо важлива тим, що була завойована у суперництві з 92-ма учасниками конкурсу з усього світу. Протягом багатьох років вуз є лауреатом сертифікату "Престижний ВНЗ", що присуджується Академічним інформаційним центром.

Випускники програми 1-го ступеня (бакалавріат) мають можливість продовжити навчання в ESIDEC, м. Метц.

 

Переваги Міжнародного університету логістики і транспорту

 

За результатами опитування журналу Newsweek, проведеного серед польських роботодавців, перше місце в списку найбільш затребуваних найближчим часом професій посіла спеціальність "інженер логістики".

Випускники МУЛіТ отримують два визнаних у всьому світі диплома - польський державний диплом і французький диплом ESIDEC (Ecole Supérieure Internationale de Commerce).

МУЛіТ відзначений нагородою прем'єр-міністра Франції як кращий освітній проект 2003 року й обраний з 92-х проектів, представлених з усього світу.

МУЛіТ - єдиний приватний ВНЗ Польщі, що має право готувати магістрів за спеціальністю логістика.

Вуз 1-ї категорії. За результатами атестації Міністерства освіти Польщі входить до числа 7 володарів вищої категорії з більш ніж 340 приватних вузів Польщі.

В МУЛіТ працюють професійні викладачі, провідні фахівці у своїх галузях діяльності, кращі представники польського та міжнародного наукових співтовариств.

Університет є членом Картагенской групи (Cartagena Network of Engineering) - об'єднання 38-ми вузів, що готують інженерів.

Вуз співпрацює з Магдебурзьким інститутом Фраухофера - найбільшою науково-дослідною організацією.

Науковий клуб вузу GLOBE веде активну дослідницьку діяльність.

Науковий журнал, що випускається видавництвом університету, відзначений найвищим балом (9) Міністерства науки і вищої освіти Польщі.

Для своїх студентів МУЛіТ організовує платні практики та стажування в найбільших компаніях логістичного сектора.

Корпорація Volvo - стратегічний партнер Міжнародного університету логістики і транспорту.

Університет оснащений найсучаснішими лабораторіями. Вузом видається велика кількість підручників. Своїм студентам МУЛіТ надає доступ до власної великої бібліотеки, а також до каталогів своїх партнерів у Франції.

Студенти університету мають можливість пройти стажування в місцевих і міжнародних компаніях. Завдяки програмі співробітництва, після закінчення другого курсу студенти можуть продовжити навчання в ICN College Business School in Nancy, Франція, додатково отримуючи диплом престижної бізнес-школи.

 

Міжнародне співробітництво

 

Завдяки участі університету в програмі обміну Erasmus, закінчивши 1-й курс студенти отримують можливість навчатися за обміном в одному з 7-ми партнерських ВНЗ.

Партнерські угоди, підписані вузом, гарантують можливість навчання за обміном без додаткової оплати.

Отримати професійну консультацію з усіх питань, що стосуються прийому на навчання в університети Польщі, отримання польської візи, а також вивчення польської мови в Україні та Польщі, ви можете за телефоном програми «ОсвітаПоль» - (044) 200-28-40.

Міжнародний університет логістики і транспорту у Вроцлаві пропонує навчання за такими напрямами:

  • БІЗНЕС, ЕКОНОМІКА, МВА

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 04.06.2016