Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Університет соціальних і гуманітарних наук http://www.swps.pl/
Представник в Україні: програма "Європейська освіта"
Телефон в Україні (044) 200-28-40

Університет соціальних і гуманітарних наук

Університет соціальних і гуманітарних наук (Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej) - один з провідних гуманітарних вузів в Польщі

З моменту свого заснування в 1996 році, Університет соціальних і гуманітарних наук - Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej (SWPS) значно розширив свої можливості в галузі освіти і на сьогодні навчає більше 14 тисяч студентів на 20 факультетах: у Варшаві, Познані, Вроцлаві, Сопоті та Катовіцах.

Абітурієнтам пропонується великий вибір спеціальностей, серед яких: психологія, право, політологія, соціологія, журналістика, міжнародні відносини, культурознавство, англійська і скандинавська філологія та інші.

Крім того, вуз постійно розвиває свою науково-дослідницьку та видавничу діяльність, співпрацює з великою кількістю іноземних університетів, завдяки чому студенти SWPS можуть набувати знання, беручи участь в численних стипендіальних програмах.

Університет співпрацює з 59 навчальними закладами в Англії, Німеччині, Швеції, Франції, Іспанії, Данії та безлічі інших країн. У цих країнах студенти іноземці можуть провести один або два семестри за програмами обміну. А ось студенти факультету психології можуть отримати і університетську стипендію в розмірі п'яти тисяч євро на чотиримісячне навчання у США.

Поступово SWPS набирає статус міжнародного університету і все більше студентів іноземців обирають вуз для отримання престижної освіти. Сьогодні тут навчаються більше 200 студентів-іноземців з усього світу.

В університеті працює відділ, що займається справами студентів з інших країн, куди за необхідності завжди можна звернутися за допомогою.

SWPS користується прекрасною репутацією серед вчених усього світу і займає високі позиції в рейтингах польських вищих навчальних закладів. Протягом 15 років діяльності SWPS довів, що є вузом величезних можливостей.

У січні 2009 року Університет соціальних і гуманітарних наук отримав повне індивідуальне членство в Європейській асоціації університетів (ЄАУ) - організації, членами якої є кращі європейські вузи. На сьогоднішній день в ЄАУ входить більше 800 вищих навчальних закладів з 46 країн.

Головний корпус SWPS - це сучасний навчальний комплекс, що включає, зокрема, комп'ютеризовану бібліотеку, аудиторії, дослідницькі центри.

Крім того, у студентів є постійний доступ до комп'ютерів та інтернету. На сьогоднішній день на окремих поверхах вузу знаходиться 50 робочих комп'ютерних місць, і доступ студентів до них необмежений. Вуз прекрасно оснащений і сучасними комп'ютерними лабораторіями, призначеними для дидактичних цілей. Для того, щоб надати оптимальні умови для дослідницької роботи, були відкриті лабораторії експериментальної, порівняльної й еволюційної психології.

Вуз має прекрасно оснащену бібліотеку, фонди якої регулярно поповнюються і на сьогоднішній день включають 65 тис. томів, зібраних відповідно до профілю навчання в університеті. На численних бібліотечних полицях можна знайти книги з областей психології, права, соціології, культурології, політології, міжнародних відносин, іноземної філології тощо.

За допомогою вузівських комп'ютерів можна користуватися повними текстовими базами в електронній версії: Ebsco, Psychinfo, Psycharticles, Elsevier. Крім того, студентам доступні польські та іноземні журнали (понад 200 найменувань), психологічні тести, касети та диски для навчання іноземним мовам, статистичні програми, відеокасети, диски з фільмами.

У програмах навчання особлива увага приділяється поєднанню теорії та практики. Всі напрямки навчання та програми відповідають актуальним та прогнозованим вимогам ринку праці. Це забезпечує студентам і випускникам максимальні шанси працевлаштування. Рейтинги роботодавців дають SWPS перші позиції. Більшість студентів отримують свою першу роботу ще будучи студентами. Ці фактори впливають на велику популярність вузу серед молодих людей. Студенти отримують всебічні знання, що відповідають міжнародним стандартам освіти. Крім того, у них є можливість пристосувати програму навчання до своїх потреб та інтересів, завдяки чому навчання стає не тільки обов'язком, а й, перш за все, задоволенням. Студенти також беруть участь в лекціях і практикумах кращих академічних експертів і фахівців-практиків з Польщі та інших країн світу.

SWPS надає можливості наукового розвитку. В університеті працює більше 30 наукових гуртків. Вже на першому курсі студент може бути одним з організаторів міжнародної конференції або важливої події в житті не тільки вузу, а й Польщі.

Крім того, університет велику увагу приділяє вивченню іноземних мов. Тут можна опанувати не тільки англійську та німецьку, в й іспанську, шведську, норвезьку і навіть арабську мову. Кожен студент працює у своїй групі, яка відповідає рівню його знань. Навіть у тих студентів, хто обирає польськомовну програму навчання, багато лекцій відбувається англійською.

До вибору студентів пропонується також багато різних видів спорту, наприклад: баскетбол, волейбол, футбол, плавання, теніс, різні види танців.

В університеті постійно вирує життя. Тут проводяться наукові конференції та зустрічі з політиками, журналістами та іншими відомими людьми.

Отримати професійну консультацію з усіх питань, що стосуються прийому на навчання в університети Польщі, отримання польської візи, а також вивчення польської мови в Україні та Польщі, ви можете за телефоном програми «ОсвітаПоль» - (044) 200-28-40.

Університет соціальних і гуманітарних наук пропонує навчання за такими напрямами:

  • БІЗНЕС, ЕКОНОМІКА, МВА
  • ГУМАНІТАРНІ НАУКИ
  • ПРАВО, МІЖНАРОДНІ ВІДНОСИНИ

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 04.06.2016