Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Polish-Japanese Institute of Information Technology Польща
http://www.pjwstk.edu.pl
Тел.: (044) 200-28-40.

Polish-Japanese Institute of Information Technology

Польсько-японський інститут інформаційних технологій є одним з кращих IТ університетів в Польщі

Вуз отримав широке визнання з боку роботодавців, студентів та засобів масової інформації. Інститут був заснований у 1994 році після укладення угоди між урядами Польщі та Японії. Його унікальною особливістю є навчальна програма¸ що відповідає потребам ринку праці в Польщі і в ЄС, вищим стандартам академічного викладання та технічного прогресу. Особлива увага під час навчання приділяється практичним навичкам. Завдяки цьому студенти і випускники не мають проблем із пошуком роботи, що відповідає їх амбіціям та інтересам.

Polish-Japanese Institute of Information Technology (PJIIT) має право присуджувати ступінь інженера і магістра комп'ютерних наук, а також звання доктора технічних наук. У вузі також є аспірантура і пропонується ряд професійних курсів.

Крім інформатики, що є основним напрямком навчання в інституті, абітурієнту пропонуються програми на Факультеті комп'ютерних мистецтв, Факультеті дизайну інтер'єру, Факультеті інформаційного управління і Факультеті культури Японії. Університет пропонує унікальне поєднання знань, від основ предмета до новітніх технологій і широкого застосування інформаційних технологій.

В PJIIT працюють багато видатних викладачів з Польщі та інших країн. Університет також організовує численні гостьові лекції та зустрічі з вченими, художниками, потенційними роботодавцями і т. ін. Завдяки міжнародним угодам студенти PJIIT можуть брати участь в програмах обміну студентами і вчитися в університетах-партнерах (у Великобританії, Ірландії, Італії, Фінляндії, Іспанії, Японії).

Студенти PJIIT користуються тими ж привілеями, що і студенти у державних університетах Польщі. Польський студентський парламент оголосив Польсько-японський інститут як доброзичливий студенту університет. PJIIT займає призові місця у рейтингах навчальних закладів, що пропонують вищу освіту, що є кращим підтвердженням якості викладання. PJIIT підтримує своїх студентів, надаючи їм додаткові можливості реалізовувати свої захоплення в клубах за інтересами та наукових гуртках. Відділ кар'єри допомагає налагодити контакти між студентами, випускниками та потенційними роботодавцями.

В університеті на високому рівні розвинена система стипендій і стажувань у провідних компаніях, що дозволяє вмотивованим студентам працювати під час навчання і досягти найкращих результатів.

Основний кампус інституту розташований в самому центрі Варшави і до нього легко дістатися на будь-якому виді транспорту.

Навчання в PJIIT є гарантією знайти хорошу і цікаву роботу. Це найкраща інвестиція у Ваше майбутнє.

Напрямки навчання

  • Інформаційні технології (англійською або польською мовою)
  • Graphic Arts (польською мовою)
  • Управління інформацією (польською мовою)
  • Дизайн інтер'єру (польською мовою)
  • Японська культура (польською мовою)

Представництво в Україні

Тел.: (044) 200-28-40.

Polish-Japanese Institute of Information Technology пропонує навчання за такими напрямами:

  • IT-ТЕХНОЛОГІЇ

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 04.06.2016