Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Університети за кордоном ITM College

Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


ITM College http://www.itm-college.eu
агентство А-пріорі
http://www.a-priori.kiev.ua
+38 (044) 221-78-99, (097) 493-93-05

ITM College

Заснований в 1986 році, ITM College and University Studies став першим приватним навчальним закладом, де навчають управлінню в індустрії гостинності та туризму в Австрії з викладанням англійською мовою для студентів з будь-якої країни світу

Вибравши в якості свого бачення передачу австрійського ноу-хау в області обслуговування, ITM став престижним і знаменитим навчальним закладом. Працюючи в асоціації з Європейським університетом та Манчестерським Університетом Метрополітен, коледж пропонує вищу освіту світового класу в сфері гостинності та туризму!

Федеральне Міністерство освіти Австрії та органи федеральної влади Нижньої Австрії забезпечують кваліфікований державний нагляд, який гарантує як високий рівень викладання та навчання, так і високі стандарти письмових та усних дипломних робіт в кінці програми.

Міжнародний коледж туризму і менеджменту (ITM College) спеціалізується на навчанні іноземних студентів в сфері гостинності та туризму, як в Австрії, так і в усьому світі. Наша мета - підготувати мотивованих і відкритих молодих людей для успішної кар'єри в міжнародній індустрії гостинності та туризму.

Навчальна програма спрямована на теоретичне вивчення менеджменту, поєднуючи теорію з практичними тренінгами, акцентуючись на іноземних мовах і фокусі на індивідуальності кожного студента. Спланувавши таким чином навчальний план, коледж пропонує студентам отримати вищу освіту та вчений ступінь в найкоротші терміни.

Глибоке практичне навчання і академічна освіта дають випускникам можливість працювати в знаменитих міжнародних компаніях і готельних мережах. Отримати роботу в готельній індустрії нескладно, тому що це одна з індустрій в світі, які найбільш швидко розвиваються. Солідний фундамент теоретичного навчання менеджменту англійською мовою, одночасно підкріплений виконанням практичних елементів програми в готелі коледжу і нові технології - ось ті інструменти, за допомогою яких випускники входять в індустрію повністю підготовленими для роботи менеджерами середньої ланки, на якій вони дуже швидко освоюються і стрімко розвивають свою кар'єру.

Серед переваг ITM College and University Studies:

 • Елітне навчання - фокус на індивідуальності кожного студента.
 • З'єднання давніх традицій вищої освіти і сучасних досліджень.
 • Акредитація, що визнається у всьому світі.
 • Можливість працевлаштування в будь-якому куточку планети.
 • Відень - найкраще і безпечне місто для життя в 2011 році.
 • Багатомовність і багато іншого...

ITM College and University Studies

Дипломні програми:

Дворічна програма ділиться на чотири семестри. Під час літніх канікул, між першим і другим навчальним роком, студенти повинні пройти стажування (13 тижнів) на будь-якому підприємстві, що має відношення до індустрії гостинності. Після успішного складання дипломних іспитів в кінці другого року, студенти отримують диплом ITM, офіційно визнаний Федеральним Міністерством освіти Австрії.

Програма, що складається з чотирьох семестрів, надає випускникам міцний фундамент теоретичних знань та практичного досвіду. Студенти вчаться розробляти маркетингові та комунікаційні можливості, а також проводиться ретельна підготовка щодо обслуговування. Крім того, ITM пропонує своїм студентам підвищення мовних здібностей, для поліпшення розуміння багатонаціональних аспектів. Програма включає в себе 60 навчальних тижнів, 30 тижнів в першому році, і 30 тижнів у другому році, плюс 13 тижнів стажування між другим і третім семестром. Кожен навчальний рік розділений на два семестри.

Також, при успішному отриманні диплома, видається ліцензія на відкриття приватного бізнесу.

Дипломні спеціалізації:

 • Diploma in Hospitality and Tourism
 • Diploma in Wellness and Spa
 • Diploma in Event Management
 • Diploma in Quality Management
 • Diploma in Casino and Gaming Management

Бакалавр міжнародного готельного бізнесу і туризму (Manchester Metropolitan University): ITM College дуже пишається своєю спільною роботою з одним з найсолідніших і славнозвісних вищих навчальних закладів Великобританії - Манчестерським університетом Метрополітен (MMU). Випускники коледжу можуть отримати ступінь бакалавра британської акредитації, навчаючись в Австрії.

Maгістратура: Випускники цих програм можуть також перейти до магістратури в партнерські університети.

Розташування кампуса:

Австрія, федеративна держава, що складається з дев'яти федеральних земель, є членом Європейського союзу, бере участь в якості посередника між половинами розділеної Європи. Австрія є однією з найбезпечніших країн.

ITM College розташований у федеральній землі Нижня Австрія, в невеликому курортному містечку під назвою Бад Феслау, всього в 26 км від Відня. Проживання студентів можливо в невеликому, але дуже милому готелі, що знаходиться на території коледжу. Для цікавого проведення вільного часу існує велика різноманітність пропозицій - басейн з термальними джерелами, прогулянки і хайкинг у Віденському лісі і горах, що оточують місцевість, їзда на велосипедах, лижі, йога, екскурсії до Відня і просто відпочинок в знаменитих австрійських кав'ярнях.

ITM College пропонує навчання за такими напрямами:

 • ГОТЕЛЬНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 04.06.2016

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!