Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


ITM College http://www.itm-college.eu
агентство А-пріорі
http://www.a-priori.kiev.ua
+38 (044) 221-78-99, (097) 493-93-05

ITM College

Заснований в 1986 році, ITM College and University Studies став першим приватним навчальним закладом, де навчають управлінню в індустрії гостинності та туризму в Австрії з викладанням англійською мовою для студентів з будь-якої країни світу

Вибравши в якості свого бачення передачу австрійського ноу-хау в області обслуговування, ITM став престижним і знаменитим навчальним закладом. Працюючи в асоціації з Європейським університетом та Манчестерським Університетом Метрополітен, коледж пропонує вищу освіту світового класу в сфері гостинності та туризму!

Федеральне Міністерство освіти Австрії та органи федеральної влади Нижньої Австрії забезпечують кваліфікований державний нагляд, який гарантує як високий рівень викладання та навчання, так і високі стандарти письмових та усних дипломних робіт в кінці програми.

Міжнародний коледж туризму і менеджменту (ITM College) спеціалізується на навчанні іноземних студентів в сфері гостинності та туризму, як в Австрії, так і в усьому світі. Наша мета - підготувати мотивованих і відкритих молодих людей для успішної кар'єри в міжнародній індустрії гостинності та туризму.

Навчальна програма спрямована на теоретичне вивчення менеджменту, поєднуючи теорію з практичними тренінгами, акцентуючись на іноземних мовах і фокусі на індивідуальності кожного студента. Спланувавши таким чином навчальний план, коледж пропонує студентам отримати вищу освіту та вчений ступінь в найкоротші терміни.

Глибоке практичне навчання і академічна освіта дають випускникам можливість працювати в знаменитих міжнародних компаніях і готельних мережах. Отримати роботу в готельній індустрії нескладно, тому що це одна з індустрій в світі, які найбільш швидко розвиваються. Солідний фундамент теоретичного навчання менеджменту англійською мовою, одночасно підкріплений виконанням практичних елементів програми в готелі коледжу і нові технології - ось ті інструменти, за допомогою яких випускники входять в індустрію повністю підготовленими для роботи менеджерами середньої ланки, на якій вони дуже швидко освоюються і стрімко розвивають свою кар'єру.

Серед переваг ITM College and University Studies:

 • Елітне навчання - фокус на індивідуальності кожного студента.
 • З'єднання давніх традицій вищої освіти і сучасних досліджень.
 • Акредитація, що визнається у всьому світі.
 • Можливість працевлаштування в будь-якому куточку планети.
 • Відень - найкраще і безпечне місто для життя в 2011 році.
 • Багатомовність і багато іншого...

ITM College and University Studies

Дипломні програми:

Дворічна програма ділиться на чотири семестри. Під час літніх канікул, між першим і другим навчальним роком, студенти повинні пройти стажування (13 тижнів) на будь-якому підприємстві, що має відношення до індустрії гостинності. Після успішного складання дипломних іспитів в кінці другого року, студенти отримують диплом ITM, офіційно визнаний Федеральним Міністерством освіти Австрії.

Програма, що складається з чотирьох семестрів, надає випускникам міцний фундамент теоретичних знань та практичного досвіду. Студенти вчаться розробляти маркетингові та комунікаційні можливості, а також проводиться ретельна підготовка щодо обслуговування. Крім того, ITM пропонує своїм студентам підвищення мовних здібностей, для поліпшення розуміння багатонаціональних аспектів. Програма включає в себе 60 навчальних тижнів, 30 тижнів в першому році, і 30 тижнів у другому році, плюс 13 тижнів стажування між другим і третім семестром. Кожен навчальний рік розділений на два семестри.

Також, при успішному отриманні диплома, видається ліцензія на відкриття приватного бізнесу.

Дипломні спеціалізації:

 • Diploma in Hospitality and Tourism
 • Diploma in Wellness and Spa
 • Diploma in Event Management
 • Diploma in Quality Management
 • Diploma in Casino and Gaming Management

Бакалавр міжнародного готельного бізнесу і туризму (Manchester Metropolitan University): ITM College дуже пишається своєю спільною роботою з одним з найсолідніших і славнозвісних вищих навчальних закладів Великобританії - Манчестерським університетом Метрополітен (MMU). Випускники коледжу можуть отримати ступінь бакалавра британської акредитації, навчаючись в Австрії.

Maгістратура: Випускники цих програм можуть також перейти до магістратури в партнерські університети.

Розташування кампуса:

Австрія, федеративна держава, що складається з дев'яти федеральних земель, є членом Європейського союзу, бере участь в якості посередника між половинами розділеної Європи. Австрія є однією з найбезпечніших країн.

ITM College розташований у федеральній землі Нижня Австрія, в невеликому курортному містечку під назвою Бад Феслау, всього в 26 км від Відня. Проживання студентів можливо в невеликому, але дуже милому готелі, що знаходиться на території коледжу. Для цікавого проведення вільного часу існує велика різноманітність пропозицій - басейн з термальними джерелами, прогулянки і хайкинг у Віденському лісі і горах, що оточують місцевість, їзда на велосипедах, лижі, йога, екскурсії до Відня і просто відпочинок в знаменитих австрійських кав'ярнях.

ITM College пропонує навчання за такими напрямами:

 • ГОТЕЛЬНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 04.06.2016