Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Kings Colleges http://www.kingscolleges.com
Domar Travel Education
http://www.dteducation.com
(044) 425-40-45, 451-57-52

Kings Colleges

Провідна міжнародна група коледжів у Великій Британії та США

Kings Colleges - міжнародна група коледжів у Великій Британії та США, що проводять підготовку іноземних студентів за трьома основними напрямками міжнародної освіти:

 • підготовка до вступу та пряме зарахування у ВНЗ Великої Британії та США;
 • вивчення англійської мови та підготовка до складання спеціалізованих мовних іспитів;
 • літні канікулярні програми для школярів.
Чому варто вибрати навчання в Kings Colleges.
 • Високі стандарти навчання – у Kings Colleges стежать за співвідношенням російськомовних студентів (6,2 %) і розміром класів (не більше десяти студентів у класі на курсах академічних програм і не більше 15 – на курсах мовних програм). Крім того, усі викладачі Kings Colleges висококваліфіковані і мають колосальний педагогічний досвід;
 • Індивідуальний підхід до кожного студента – для того щоби студенту було легше освоїтись у новій країні й розібратися з новою освітньою системою, співробітники Kings регулярно проводять моніторинг успішності студента, консультують з будь-яких питань і надають моральну підтримку;
 • Багаторічна співпраця і тісні зв'язки з вузами дозволили Kings Colleges розробити свої програми в повній відповідності з актуальними вимогами провідних університетів США та Великої Британії. Понад 95 % випускників курсу програми A-level і більше 63 % випускників курсу програми Foundation поступають у 30 кращих ВНЗ Великої Британії;
 • Висока якість освітнього процесу – усі класні кімнати Kings Colleges оснащені сучасним мультимедійним обладнанням, а на території кампусів є комп'ютерні та наукові лабораторії, художні майстерні, різні спортивні майданчики із сучасним оснащенням. Також студенти отримують доступ он-лайн до додаткового освітнього ресурсу Classmate;
 • Дружня атмосфера, підтримка традицій – для всіх студентів Kings запропоновано широкий вибір позакласної діяльності: різноманітні тематичні заходи (шоу талантів, показ мод тощо), клуби за інтересами (фотомайстерня, танцювальна студія тощо), а також унікальний проект «Young Enterprise», у рамках якого студенти можуть створити власний функціонуючий бізнес.

Навчальні центри Kings Colleges розташовані у ключових з точки зору освіти містах Великої Британії та США: Лондоні, Оксфорді, Борнмуті, Бостоні та Лос-Анжелесі. Літні програми Kings Colleges проходять у резиденціях на базі восьми провідних шкіл та університетів.

Під час навчання студентам пропонують кілька варіантів проживання в залежності від їх віку: проживання в сім'ї, комфортних резиденціях або так званих студентських квартирах. Житло зазвичай знаходиться безпосередньо на території кампуса або неподалік від навчальних корпусів.

Коледжі Kings стали одними з перших навчальних закладів, які розробили програми підготовки для іноземних студентів. Сьогодні Kings пропонують студентам з України цілий ряд програм доуніверситетської підготовки, які створені таким чином, щоби для кожного студента підібрати відповідний курс з урахуванням як академічних результатів і рівня володіння мовою, так і потреб і цілей самого студента.

Для кого розроблено програми Kings Colleges?

Академічні програми центрів Kings Colleges розроблені для учнів та випускників шкіл, а також студентів, які хочуть продовжити навчання у Великобританії або США, але не можуть вступити до університету через недостатній академічний рівень або рівень володіння англійською мовою.

Навчальні центри Kings Colleges.

Велика Британія. Дві вражаючі будівлі Kings Bournemouth розташовано посеред мальовничих галявин у 5–10-ти хвилинах ходьби до центру міста та пляжу. Дві будівлі Kings London з великим садом розташовані в Бекенхемі – безпечному та процвітаючому передмісті Лондона у 20-ти хвилинах їзди від центру міста. У Kings Oxford є два кампуси: нещодавно відреставрований кампус Сент Майклз, розташований у самому центрі міста, і капмус Сент Поуз, розташований у тихій житловій зоні Оксфорда.

США. Kings Boston розташований на території мальовничого кампуса Pine Manor College площею близько 24-х гектарів у районі Честнат Хілл – одному з найфешенебельніших передмість Бостона. Дві стильних нещодавно відремонтованих будівлі Kings Los Angeles розташовані в самому серці Голлівуду.

Проживання

 • Проживання в сім'ї. Кожний коледж Kings має міцні та довгі партнерські відносини з багатьма місцевими господарями будинків, включаючи сім'ї, пари, пенсіонерів та інших власників житла. Вони ретельно відбираються й регулярно інспектуються досвідченими працівниками, відповідальними за якість місць проживання студентів.
 • Студентські резиденції. Коледж пропонує різні варіанти студентських резиденцій високого класу для більш незалежних студентів. Ви будете проживати у близькій доступності від кампуса або неподалік від його території. Залежно від конкретної резиденції для вас організують харчування (повний пансіон, можливість самостійного приготування їжі або й те, й інше).
 • Студентські будинки. Студентський будинок – це окремий будинок, в якому самостійно проживають кілька повнолітніх студентів. Усі студентські будинки ретельно відбираються й регулярно ремонтуються. Цей варіант ідеально підходить для незалежних студентів.
Що необхідно для вступу на курс програми «Kings Colleges»?

Для вступу на вибраний студентом курс програми необхідно подати такі документи:

 • копію першої сторінки закордонного паспорта;
 • атестат про середню освіту (у разі, якщо атестат ще не отримано, необхідно подати виписку оцінок за два останні роки навчання);
 • тест з англійської мови ILETS, TOEFL.

Студентам рекомендується перед зарахуванням на курс програми пройти консультацію й попереднє тестування у офіційного представника Kings Colleges в Україні, компанії «Домар Тревел Едьюкейшен». Попередня співбесіда дасть менеджеру можливість індивідуально підібрати програму для студента.

Представництво в Україні

Офіційним представником Kings Colleges в Україні є компанія Domar Travel Education. Тел.: + 38 (044) 425-40-45, 451-57-52, e-mail: [email protected]

Kings Colleges пропонує навчання за такими напрямами:

 • ГУМАНІТАРНІ НАУКИ

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 01.02.2021