Вузи Херсона та Херсонської області — університети, інститути, академії та інші вищі навчальні заклади (ВНЗ) ІІІ-ІV рівня акредитації, що знаходяться у Херсоні та Херсонській області.

Ви можете БЕЗКОШТОВНО
додати свій навчальний заклад до довідника.
Для цього, спочатку зареєструйтесь на сайті.

Вузи Херсона та Херсонської області

Вузи Херсона та Херсонської області

На сьогоднішній день, вузи Херсона дивують своїм різноманіттям. Щороку сюди приїжджають тисячі абітурієнтів, щоб поєднати приємне з корисним - відпочинок з навчанням. Щоб не помилитися і зробити правильний вибір, важливо ознайомитися з різними закладами і скласти про них чітке уявлення. Вузи в Херсоні представлені інститутами, університетами та академіями.

Інститути, університети та академії Херсона

Університети в Херсоні і в Херсонській області відрізняються від інших вузів своєю спрямованістю на таких сферах діяльності як бізнес, право, економіка, юриспруденція, аграрна індустрія, інженерія, а також педагогіка, психологія, переклад, журналістика, екологія та багато іншого.

Інститути Херсона дають надійну і якісну освіту в сфері менеджменту, економіки, обліку та аудиту, фінансів, правознавства і машинобудування.

Академії Херсона здійснюють підготовку фахівців за різними напрямками морської справи, а це судноводіння, електромеханіка, інженерна механіка, зварювання, кораблі та океанотехніка.

Херсонські університети, інститути та академії пропонують абітурієнтам як платне навчання, так і можливість вчитися на бюджеті, денну і заочну форму навчання. Важливим плюсом вузів є той факт, що вони відкриті не тільки для корінних жителів, але також і для іноземних громадян, які приїхали сюди, щоб отримати вищу освіту.

Список вузів Херсона та Херсонської області

Університети Херсона не поступаються іншим вищим закладам Південної України. Уже багато років вищі навчальні заклади Херсона випускають висококваліфікованих фахівців, більшість з яких в результаті стають справжніми майстрами своєї справи.

На сайті osvita.ua можна не витрачати сили на тривалі пошуки, ознайомитися з усіма вузами даного регіону. Тут абітурієнт може не тільки подивитися список вузів Херсона та Херсонської області, але також дізнатися більш детальну інформацію про вподобаний вуз, всього лише клікнувши на його назву. В описі міститься корисна інформація, необхідна абітурієнту: адреса і сайт, телефони приймальної комісії, факультети і спеціальності, рівень акредитації навчального закладу, форми навчання, вартість навчання, кількість бюджетних місць та багато іншого. Також в докладному описі абітурієнт може дізнатися історію вузу, його традиції, дізнатися які заходи і проекти проводяться в ньому, щоб підібрати для себе найоптимальніший варіант навчання.

Херсонські вузи щорічно забезпечують сотні бюджетних місць, завдяки чому можливість навчатися за рахунок держави з'являється не тільки у кращих абітурієнтів, а й у багатьох бажаючих.

1.
Міжнародний університет бізнесу і права (МУБіП) м. Херсон, вул. 49-ї Гвардійської дивізії 37-а
2.
Морський інститут післядипломної освіти ім. контр-адмірала Ф.Ф. Ушакова м. Херсон, вул. Старообрядницька, буд. 2
3.
Новокаховський політехнічний інститут (НКПІ) Херсонська обл., м. Нова Каховка, вул. Першотравнева 35
4.
Херсонська державна морська академія (ХДМА) м. Херсон, пр. Ушакова 20
5.
Херсонська філія Одеського державного університету внутрішніх справ м. Херсон, вул. Фонвізіна, 1
6.
Херсонський державний аграрно-економічний університет м. Херсон, вул. Рози Люксембург 23
7.
Херсонський державний університет (ХДУ) м. Херсон, вул. 40 років Жовтня 27
8.
Херсонський економічно-правовий інститут (ХЕПІ) м. Херсон, вул. Кримська 130
9.
Херсонський національний технічний університет (ХНТУ) м. Херсон, Бериславське шосе 24