Вузи Луцька та Волинської області — університети, інститути, академії та інші вищі навчальні заклади (ВНЗ) ІІІ-ІV рівня акредитації, що знаходяться у Луцьку та Волинській області.

Ви можете БЕЗКОШТОВНО
додати свій навчальний заклад до довідника.
Для цього, спочатку зареєструйтесь на сайті.

Вузи Луцька і Волинської обл.

Всі вузи Луцька і Волинської області

З настанням літа випускники шкіл, ліцеїв та технікумів визначаються з одним з найголовніших і найскладніших виборів у своєму житті - вибір вузу. Актуальності набирає пошук кращого навчального закладу на бюджетній або платній основі. Визначитись з майбутнім, допоможуть вищі навчальні заклади в Луцьку, розміщені на сайті osvita.ua. Всі вузи Луцька представлені тут з докладною інформацією та контактними даними, а також з картою місцезнаходження.

Університети та академії Луцька - вибір відповідного

Пошук потенційного освітнього закладу необхідно вести за обраним напрямом майбутньої професії, а також за регіональною ознакою. Для жителів західної частини країни варто звернути увагу на університети Луцька.

Визначитися необхідно з формою майбутнього навчання. Вузи Луцька пропонують, як стаціонарний освітній процес, так і можливість заочного навчання. Якщо не пощастило вступити на навчання за рахунок держави, або на безкоштовне відділення, завжди можна скористатися платною формою навчання. Не варто думати, що платна освіта менш вигідна, саме за такою формою навчаються студенти відомих європейських та американських вузів, що актуально в процесі євроінтеграції України. Також можна спробувати поступити в академії Луцька, після закінчення яких, вступити до університету без іспитів.

Кращі університети та інститути Луцька та Волинської області

Зручний пошук на сайті osvita.ua дозволяє підібрати університети, інститути чи академії в Луцьку.

Інститути в Луцьку пропонують сферу навчання як в гуманітарній галузі, так і технічний профіль. Напрямок, що Вас цікавить також можна вибрати в розділі сайту - Вузи України. Після видачі результатів пошуку, можна перейти на обраний вуз і ознайомиться з докладною інформацією про нього.

Наприклад, луцький університет технічного напряму - Луцький національний технічний університет. Він здійснює навчання за 35 спеціальностями, з видачою диплома за європейськими стандартами. Стажування студенти проходять в європейських країнах.

На нашому сайті Osvita можна знайти інформацію про вузи за такими параметрами: тип навчального закладу; форма власності вузу; рівень акредитації; форма навчання; вартість освіти; магістратура. Будьте впевнені, що всі кращі університети та інститути Луцька та Волинської області зібрані в нашому довіднику і представлені на сайті osvita.ua.

1.
Академія рекреаційних технологій і права м. Луцьк, вул. Карбишева 2
2.
Волинська Православна Богословська Академія м. Луцьк, вул. Градний узвіз, 5
3.
Волинський інститут економіки та менеджменту (ВІЕМ) Волинська обл., м. Луцьк, вул. Електроапаратна 3
4.
Волинський інститут імені В`ячеслава Липинського ПрАТ «ВНЗ «МАУП» Волинська область, місто Луцьк, вул. Коперника, 8
5.
Луцький інститут розвитку людини університету "Україна" (ЛІРоЛ) Волинська обл., м. Луцьк вул. Георгія Гонгадзе, 5
6.
Луцький національний технічний університет (ЛНТУ) м. Луцьк, вул. Львівська, 75
7.
Східноєвропейський національний університет ім. Л. Українки Волинська обл., м. Луцьк, проспект Волі 13