Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Навчально-науковий інститут підготовки кадрів громадської безпеки та психологічної служби (044) 561-18-39
м. Київ, вул. Колекторна 4  (карта)
http://www.naiau.kiev.ua/nnigb/

(044) 561-18-39

Навчально-науковий інститут підготовки кадрів громадської безпеки та психологічної служби

Тип навчального закладу:Інститут
Форма власності:Державна
Місто:Київ

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 26.04.2015

Рейтинг
3
Рейтинг: 3 з 5 на основі 1 оцінок.

Відгуки про Навчально-науковий інститут підготовки кадрів громадської безпеки та...

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Артем
Після закінчення школи,які у меня будуть шанси поступити???
Едуард
Доброго дня ! Мене звати Едуард, я в 2009 році заочно закінчив Академію управління МВС і отримав диплом магістра "управління в сфері правопорядку", але у звязку із сімейними обставинами, я втратив даний диплом мангістра,і з цього приводу у мене запитання, прошу повідомте, які документи необхідн зібрати і куди подати щоб відновити копію диплому? Дякою
Ростислав
Добрий день! Скажіть будь-ласка,чи можу я поступити до вашого університету,на умовах диплома спеціаліста?! Закінчив КВПУЗТ отримав диплом тепер маю бажання отримати вищу освіту,але ЗНО ніколи не здавав.Дайте будьласка відповідь
Ростислав
Добрий день! Скажіть будь-ласка,чи можу я поступити до вашого університету,на умовах диплома спеціаліста?! Закінчив КВПУЗТ отримав диплом тепер маю бажання отримати вищу освіту,але ЗНО ніколи не здавав.Дайте будьласка відповідь
НАТАЛІЯ САМОЙЛЮК
чи можливе переведення на третій курс з Харкывського уныверситету до АУМВС?
НАТАЛІЯ САМОЙЛЮК
ЧИ
ira
что нужно здавать на и на какие специальности??
сергей
Сын закончил в 2012 году вашу академию на красный диплом по специальности-правознавство.Сейчас работает в ОВД следователем.На каких условиях он может поступить на магистратуру,на заочнуюформу обучения?
шепарович ірина
Син закінчив КНАВС за спеціальністю правознавство, працює в ОВС, хочу вступити до вас на навчання для отримання магістра,які умови вступу до вашого закладу,які документи потрібні та ціни на оплату, на всі форми навчання? Дуже дякую.
Наталія
Скажіть чи може дівчина після закінченя ПАЛ поступити на державну основу якщо може то що неохідно здати з ЗНО і які проходні бали?
анастасия
Скажите пожалуйста, реально поступить девочке из России после 11 класса? И сколько баллов нужно иметь, по каким предметам?
Наталія
Напешіть чи можна поступити дівчині після закіньченя ПАЛ, на державну основу як що то що необхідно здавати ЗНО і які предмети і проходні бали?
Коментувати
Александр
Я оканчиваю институт(правовед-бакалавр),хочу поступить на специолиста в этот вуз на заочку.Какие условия приема?Какая стоимость обучения?Сколька учится?
елена
сын работает в ОВД.Лейтенант.Образование высшее экономическое.Можно ли поступить к вам в магистратуру или на второе высшее
админ
Для елена: можно
Коментувати
Катерина
Яким чином адміністрація Вашого вишу бореться з недобросовісними працівниками, які працюють у Вашому закладі
Сергий
у 2011році за спеціальністю правознавство,хочу поступити до вас на навчання для отримання бакалавру,які умови вступу до вашого навчального закладу та ціни на оплату?
Анна
После какого класса туда лучше поступать и когда у вас будет День открытых дверей на 2011-2012 год?
Виктория
Я випускниця СУЕМ м.Черкаси 2011року за спеціальністю правознавство,хочу вступити до вас на навчання для отримання магістра,які умови вступу до вашого закладу,які документи потрібні та ціни на оплату на заочну форму навчання?Дуже дякую.
Ігор
Я, закінчив ХНУВС за спеціальністю правознавство, працюю в ОВС, хочу вступити до вас на навчання для отримання магістра,які умови вступу до вашого закладу,які документи потрібні та ціни на оплату, на всі форми навчання? Дуже дякую.
Коментувати
Юлія
Я випускниця коледжу ім.А.Макаренка у 2011році за спеціальністю правознавство,хочу поступити до вас на навчання для отримання бакалавру,які умови вступу до вашого навчального закладу та ціни на оплату?Дуже дякую.