Osvita.ua Вища освіта Довідник ВНЗ вузи України - вища освіта в Україні
Рейтинг
217
Рейтинг: 4.3 з 5 на основі 50 оцінок.

Відгуки про Уманський національний університет садівництва (УНУС)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Гість
Автори ганебних постів перш за все плювок у вашу сторону. Пише полюбому хтось із працівників вузу бо студенту така інформація далека і не цікава. Все це лише брудні політичні ігри) Наче баби базарні.. а здавалось би дорослі, освідченні люди.
Анна
Чи є в університеті можливіть займатися хореографією?
Ольга
Для Анна: Так є, в університеті функціонує центр культури і виховання студентів.
Коментувати
Іванка
Хочу попробувати поступити на обліковця. Скільки потрібно балів?
Воробйова
Для Іванка: Прохідний бал ЗНО для участі в конкурсному відборі становить 100 балів з конкурсних предметів. З переліком необхідних предметів можна ознайомитись за посиланням http://admission.udau.edu.ua/ua/dokumenti/konkursni-predmeti-ta-napryami-pidgotovki.html З механізмом подачі електронної заяви ознайомтесь на сайті за посиланням http://admission.udau.edu.ua/ua/dokumenti/podannya-zayav-v-elektronnij-formi.html. Перед початком вступної кампанії на сайті буде розміщено відеоурок з подачі електронної заяви. Також можете звернутись до консультаційного центру де Вам допоможуть зареєструвати Вашу заяву.
Коментувати
Іра
Напишіть, будь ласка, чи є державні місця на спеціальності "Геодезія та землеустрій"?
Ольга
Для Іра: є державні місця, привозьте документи!!!
Ольга
Ірино, система вступу до ВНЗ цього року передбачає адресність державного замовлення, це означає надання місць державного замовлення на конкурсній основі конкретним вступникам. Навчальні заклади отримують державне замовлення та відповідне фінансування разом з вступниками, які здобули такі місця з урахуванням пріоритетності їх заяв та можливостей ВНЗ. Попередньо Міністерство освіти і науки, затверджує обсяги державного замовлення на конкретну спеціальність в кожному навчальному закладі. Яке буде розміщене на сайтах університетів на початок Вступної кампанії.
влад
Напишіть, будь ласка,чи можна вступити до унівеситету якщо недостатньо балів по ЗНО
Коментувати
Саша
Які документи потрібно подавати пісоля коледжу. Спеціальність фінанси і кредит. На який курс можна поступити і яка вартість навчання
Ольга
Для Саша: Випускники коледжів та технікумів в термін з 11 по 20 липня подають до приймальної комісії наступні документи: заява (заповнюється в приймальній комісії) ксерокопії паспорта (ст. 1,2+ прописка), ксерокопія податкового номеру, ксерокопія диплому молодшого спеціаліста та додатку до нього, 4 кольорових фото розміром «3х4». При подачі заяви мати при собі оригінали документів. Ви поступаєте на скорочений термін навчання: на денній формі він становить 2 роки, на заочній 3 роки. Вартість навчання: денна форма - 6900 грн/ рік, заочна - 5130 грн/ рік.
Саша
А якісь екзамени треба здавати
Ольга
Так звичайно, екзамен здійснюється за допомогою тестового контролю знань. На сайті університету розміщенні програми вступних випробувань( http://admission.udau.edu.ua/ua/dokumenti/programi-vstupnih-ispitiv/na-skorochenij-termin-navchannya.html) Загальна кількість тестових завдань з кожної спеціальності становить 150, з яких вступнику за допомогою інформаційної системи дистанційної освіти Moodle задається 50. Кожна правильна відповідь оцінюється у 2 бали. На сайті університету розміщенні програми вступних випробувань.
Коментувати
Уманчанка
Нормальний вуз зі своїми проблемами. Багато знайомих навчалося або навчається. Усіх як говориться не догодиш.
Микола
Гуртожитки є в цьому вузі, тільки про них ніхто не дбає належним чином! Кервництву все одно як там живуть студенти, плити працюють коли удобно коменданду чи диканату, восени, зимою і весною там дуже холодно, бо економлять газ чи дрова, а на студентів їм начхати!! А так в цілому жити можна, ціна приємна(((((((
Ольгааа
є общага в цьому вузі ???дуже потрібноо!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ольга
Для Ольгааа: В університеті функціонують 5 гуртожитків для студентів, які знаходяться на території студмістечка, в 5-10 хвилинах ходьби від навчальних корпусів, що є досить зручно. Студенти 100% забезпечуються місцем проживання у гуртожитку.
яна
гуртожитки то є...350 в місяць...умови погані,плити після 17,00,взимку холодно...деякі кімнати коменданти сдають своїм...чогось ніхто за 5 років не вимагає ні флюрографії,ніяких інших довідок.
Коментувати
Катя
прохідний ??? дуже потрібно і як подавати онлайн заяву
Ольга
Для Катя: Прохідний бал ЗНО для участі в конкурсному відборі становить 100 балів з конкурсних предметів. З переліком необхідних предметів можна ознайомитись за посиланням http://admission.udau.edu.ua/ua/dokumenti/konkursni-predmeti-ta-napryami-pidgotovki.html З механізмом подачі електронної заяви ознайомтесь на сайті за посиланням http://admission.udau.edu.ua/ua/dokumenti/podannya-zayav-v-elektronnij-formi.html. Перед початком вступної кампанії на сайті буде розміщено відеоурок з подачі електронної заяви. Також можете звернутись до консультаційного центру де Вам допоможуть зареєструвати Вашу заяву.
Коментувати
Крістіна
Скажіть будь-ласка прохідний бал - в цьому вузі !!!!!
Ольга
Для Крістіна: Прохідний бал ЗНО для участі в конкурсному відборі становить 100 балів з конкурсних предметів. З переліком необхідних предметів можна ознайомитись за посиланням http://admission.udau.edu.ua/ua/dokumenti/konkursni-predmeti-ta-napryami-pidgotovki.html
Крістіна
Для Ольга: дякую за інформацію.)
Коментувати
Батько студента
Проблеми в університеті є. У мене малий вчиться на агрнома на другому курсі. Все здає сам бо контролюю що вчить і чи ходить на пари. Але є в нього одногрупники що шукають різні шляхи. Якщо батьки хочуть щоб дитина була нормальним спеціалістом то не тільки інститут повинен про це думати. У цілому навчанням задоволений але хотілося покращення побутових умов в общежитії. Хоча ми самі з батьками сусіда зробили косметичний ремонт і жити нормально, а головне близько до корпусів та й по ціні не дорого.
Уманчанин
Університет реально дає можливість здобути якісну освіту. Останнім часом значно покращилася ситуація з працевлаштуванням випускників. Для молоді, яка справді хоче вчитися, створюються всі можливості. Ледарі та недисципліновані студенти завжди знаходять винних у своїх проблемах..... і намагаються їх вирішити. Ситуація в цій сфері нічим не гірша, ніж в інших ВНЗ, а можливо навіть краща.... Тому що, якщо вчитися та старатися, жодних проблем з сесіями, дипломними, працевлаштуванням не виникає. Раджу всім молодим людям, які бажають здобути якісну та доступну освіту вступати!!!!!!!!!!!!!!
Мороз Інна
Закінчила у 2003 році менеджмент. Працюю бухгалтером. Університет дає гарні знання. Відмітила б Костюк Віру Степанівну, Коваля Анатолія Юльяновича. Проблеми з плитами і душем були і у нас. Плити - то самі студенти винні, не вимикали на ніч і комфорки горіли. Душ працював, але один на гуртожиток (жила в 6 гуртожитку). У мене брат навчається у КПІ, то у них на гуртожиток також один душ (гуртожиток такий самий як наш Патісонік). Тому, мабуть, проблеми у всіх інститутів України одні і ті самі. А так все нормально. Поступайте не пожалкуєте.
Столяр Іра
Випустилася у 2008 році. Працюю не по спеціальності. 5 не поставлю а 4 можна. Університет як усі університети. Є нормальні преподи а є так собі. Про навчання тут не жалкую.
Инна Луценко
Закончила институт 1997 году. Работаю бухгалтером. Институт лучший. У нас тогда тоже отключали отопление. Были как и сейчас проблемы с финансированием. Всем выпускникам экономической факультета привет. Марченко В.П. вы были классным деканом. Ещё стоить отметить Загребульную Н.И. и Середу Г.И.
Випускник цього року
Вуз нормальний. Є декілька викладачів які не на своєму місці. Якщо хочеш чогось знати реально то треба самому напрягаться або додатково питати викладача. Роботу знайшов на 4 курсі, керівник господарства теж випускник університета. Відзвиви нормальні. Бере тільки випускників унус.
Віталій Хміль
Хто буде на випуску з 1996 року з факультету агрономії на стільки годин зустріч. Сільхоз найкращий
Юля
Чи можливо подати документи до університету в паперовій формі. Немає удома інтеренету
Ольга
Для Юля: Електронний вступ лише для категорії людей яка поступає на основі ЗНО та на денну форму навчання, за умови якщо ці люди не мають особливих умов зарахування. На базі Приймальної комісії на період подачі електронних заяв буде функціонувати консультаційний центр з питань електронного вступу, який надаватиме роз’яснення та допоможе зареєструвати Вашу заявочку.
Коментувати
Андрій
За ректорства Непочатенко університет стабільно зростає у рейтингу вишів, появился іноземні студенти, виш входить у програми Темпу та Горизонт 2020 (цікаво попередні дописувачі хоча б знають що це таке), виплачуються стипендії, немає заборгованості з заробітної плати (при цьому доплати за ступінь і вчене звання на відміну від багатьох вишів України по максимальній шкалі), територія у належному стані, виплачуються премії за статті, монографії, підручники. Тож не все так погано як пишеться.
Саша
Які предмети нада на агрномію. Чи реально попасти на державне
Ольга
Для Саша: для подачі, заяви на спеціальність агрономію потрібно щоб у сертифікаті ЗНО були предмети: обов’язкові - українська мова та література, біологія, та третій на вибір - Історія України, математика, географія, іноземна мова, хімія, фізика. Реальність вступу залежить Вашого конкурсного балу та пріоритетності заяви, чим вищий конкурсний бал тим більше отримати місце державного замовлення
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!