Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Львівський інститут економіки і туризму (ЛІЕТ) (032) 261-63-08, 255-45-47
м. Львів, вул. Менцинського, 8  (карта)
http://www.liet.lviv.ua/

(032) 261-63-08, 294-95-77
інформація підтверджена

Львівський інститут економіки і туризму (ЛІЕТ)

Львівський державний інститут економіки і туризму – провідний вищий навчальний заклад з розвитку науки про туризм та підготовки висококваліфікованих фахівців з конкурентними перевагами по фаховому володінню іноземними мовами та інформаційними технологіями для туристичної індустрії.
Інститут має більш ніж сторічну історію, починаючи від цісарсько-королівської Торгової школи (1900 р.) у Львові до сучасного ВНЗ із розвинутою навчально-матеріальною базою з інноваційними інфраструктурними об’єктами у чотирьох навчальних корпусах і двох гуртожитках та високодосвідченим науково-педагогічним персоналом для забезпечення високої якості підготовки фахівців для найбільш ефективної туристичної сфери світової економіки.
Студенти проходять практику у навчально-виробничих комплексах ЛІЕТ, а також на підприємствах Львова, регіону та стажування впродовж 4-х чи 6-ти місяців за кордоном у Греції, США, Польщі, Німеччині, Швейцарії, Туреччині, Єгипті, Ізраїлі та ін. Інститут співпрацює з ВНЗ Польщі, Швейцарії, Греції.

Тип навчального закладу:Інститут
Форма власності:державна
Рівень акредитації:III
Вартість навчання на рік (грн.):Бакалавр 9000 грн (денна ф. н.), 7000 грн (заочна ф. н.), магістр 10000 грн (денна ф. н.), 8000 грн (заочна ф. н.)
Форма навчання:денна, заочна
Кваліфікаційний рівень:бакалавр, магістр
Кількість студентів:понад 2000
Місто:Львів
Консолідований рейтинг 2022:243 місце

Безкоштовне навчання:
Платне навчання:
Післядипломна освіта:
Аспірантура, докторантура:
  
Військова кафедра:
Гуртожиток:
Підготовче відділення:
Курси підготовки до ЗНО:

Львівський інститут економіки і туризму (ЛІЕТ) проводить підготовку бакалаврів та магістрів за такими напрямами:

СПЕЦІАЛЬНОСТІ НАПРЯМУ "ЕКОНОМІКА ТА ПІДПРИЄМНИЦТВО"
 • Міжнародні економічні відносини (спеціалізація «Міжнародний туризм»)
  Конкурсні предмети: 1. Українська мова та література  2. Іноземна мова – профільний 3. Географія або математика
 • Облік і оподаткування (спеціалізація «Облік і фінанси підприємств в сфері послуг»)
  Конкурсні предмети: 1. Українська мова та література 2. Математика -  профільний 3. Географія або іноземна мова 
 • Підприємництво, торгівля та біржова діяльність (спеціалізація «Експертиза товарів та послуг»; спеціалізація «Товарознавство та експертиза в митній справі»)
  Конкурсні предмети: 1. Українська мова та література 2. Математика – профільний 3. Географія або іноземна мова 
СПЕЦІАЛЬНОСТІ НАПРЯМУ "МЕНЕДЖМЕНТ І АДМІНІСТРУВАННЯ"
 • Менеджмент (спеціалізація «Менеджмент туристичного бізнесу»; спеціалізація «Менеджмент готельно-ресторанного бізнесу»)
  Конкурсні предмети: 1. Українська мова та література 2. Математика -  профільний 3. Географія або іноземна мова 
СПЕЦІАЛЬНОСТІ НАПРЯМУ "СФЕРА ОБСЛУГОВУВАННЯ"
 • Готельно-ресторанна справа
  Конкурсні предмети: 1. Українська мова та література  2. Іноземна мова – профільний 3. Географія або математика
 • Туризм
  Конкурсні предмети: 1. Українська мова та література  2. Іноземна мова – профільний 3. Географія або математика
СПЕЦІАЛЬНОСТІ НАПРЯМУ "ХАРЧОВА ПРОМИСЛОВІСТЬ ТА ПЕРЕРОБКА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ПРОДУКЦІЇ"
 • Харчові технології (спеціалізація «Технологія оздоровчого та профілактичного харчування», спеціалізація «Технологія в ресторанному господарстві»)
  Конкурсні предмети: 1. Українська мова та література 2. Математика – профільний 3. Хімія або біологія

Для Вступників

Львівський інститут економіки і туризму (ЛІЕТ) проводить підготовку за такими напрямами:

 • Управління та адміністрування

  • Підприємництво, торгівля та біржова діяльність
  • Облік і оподаткування
  • Менеджмент
 • Соціальні та поведінкові науки

  • Економіка
 • Сфера обслуговування

  • Готельно-ресторанна справа
  • Туризм
 • Виробництво та технології

  • Харчові технології
 • Міжнародні відносини

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 04.08.2022

Рейтинг
442
Рейтинг: 3.5 з 5 на основі 125 оцінок.

Відгуки про Львівський інститут економіки і туризму (ЛІЕТ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Людмила Смакогуз
Доброго дня. Хочемо цьогоріч вступати на Турізм . В переліку предметів для ЗНО є англійська мова профіль. Але наша школа здає ЛИШЕ стандарт. Чи можливо в такому випадку вступити до вас? І якщо дитина відміник на скільки балів треба здати ЗНО щоб попасти на бюджет Дякую.
Justin
Для Людмила Смакогуз: Інституту вже не існує. Його приєднали до університету Франка.
Коментувати
Nataliya Karnova
Доброго дня. Хочемо цьогоріч вступати на спеціальність готельно ресторанна справа. В переліку предметів для ЗНО є англійська мова профіль. Але наша школа здає ЛИШЕ стандарт. Чи можливо в такому випадку вступити до вас? Дякую.
Maria Hevalo
Добрий день! Поясніть детально про конкурс на державне місце! Як він проходить?Чи може кожен поступити на державне місце в кого 140 і більше балів на ЗНОпо всіх предметами?
пк
Для Maria Hevalo: Доброго дня! Залежно від спеціальності. Мін. конкурсний бал на всі спеціальності (окрім Міжнародні економічні відносини - там 140) має складати 125 балів. Але фактичний конкурсний л проходження на державне , бо наших спеціальностях це 180 і більше. На Харчові технології приблизно 140 і більше.
Коментувати
Іванка
Можливо вступити до вас на державну форму (,Міжнародні відносини) з такими балами:Укр мова-172,Історія-164,Геог... рафія-168,Англійська-142?...
ПК
Для Іванка: Доброго дня. Для того, щоб претендувати на бюджет потрібно із кожного предмету ЗНО мати як мінімум 140 балів. Конкурсні предмети: Укр.мова та літ., Іноземна мова та Математика чи Георгафія. Із Вашими балами - можете брати участь у конкурсі на державне місце.
Коментувати
Басараба Наталія
Як знати що подавати на туризм,математику чи географію....чи можливо можна то і то,чи можливо де є більше балів по зно
ПК
Для Басараба Наталія: Доброго дня. ЗНО необхідні для подачі заяви на Туризм: Укр.мова та літ., Іноземна мова (профільний), Математика або географія.
Коментувати
Випускниця
Хочу поділитись і своєю думкою про інститут який я закінчила в цьому році і застерегти абітурієнтів від поступлення сюди, оскільки бажаю вам вього хорошого, а це не про ЛІЕТ. В інституті існує традиція не ходіння на пари починаючи з 2го курсу (деякі люди семестрами в інституті не появляються). І всі викладачі на це уваги не звертають (а от мені не подобалось сидіти на парі з двома-трьома людьми з 15 в групі). Подача матеріалу теж ніяка. Викладачі незнають своїх предметів а матеріальна і технічна база просто на нульовому рівні(дуже обідно було чути від друзів з політеху як вони в лабораторіях проводять експерименти з різними приладами так як в ліеті такого не було). Корпуси інституту дуже малі і в старих будинках які зимою погано опалюються (діти сидять в шапках і рукавицях на парах). Ну і Міжнародне стажування яким всіх сюди заманюють є і у всіх інших Університетах просто не так афішується, ви спокійно можете поступити в інший універ і поїхати за кордону звідти що я і раджу зробити.
Анонім
Моя думка про цей "інноваційний" заклад, якою хочу застерегти абітурієнтів від поступлення сюди. Якщо ви хочете зберегти свою нервову систему, вам точно не сюди, адже крім як на "виїдання" мозку цей інститут більше ні на що не здатен. Поступайте краще в нормальні ВНЗ, де хоча б вас щось навчать, де буде нормальне ставлення до студентів як до людей. І якщо ви не бажаєте бути рабом, якого добровільно-примусово відправляють на практику за кордон працювати офіціантами, покоївками та аніматор за копійки з яких ви потім 30% віддасте інституту, і не пройти практику можна лише за дуже поважної причини, інакше або на лохину в Польщу, або безоплатно у Львові на весь період літніх канікул. І звичайно згадаю кафе Мандрівник, куди заганяють студентів для драяння бідонів, без чого ви просто не станете першокласним спеціалістом, а ще до студентів там таке ставлення як до останнього гівна, якому заборонено висловлювати свою думку стосовного всього, бо хто ми такі, що ламаємо систему 30-річної давності.
Газдюк
Як створити кабінет?
Коментувати
Світлана Микулинець
Чи можна поступити на контрак готельно ресторанний справа з біологією історією і мовою мова 153 історія 135 біологія 125
Леся
Для Світлана Микулинець: Чи можна поступити. Украінська мова 113. Англійська102 Історія132 географія ще не знаєм
Коментувати
Діана Розум
Доброго дня) Я хочу поступити ваш університет, і мені цікаво які потрібно здавати предмети на готельно-ресторанна справа, бо всі пишуть по-різному . Дякую..
Лілія Кохан
Моя дитина поступила після другого курсу коледжу по ЗНО на заочну форму навчання , так як продовжила навчання в коледжі. Зараз закінчує коледж і хоче перевестися на стаціонар цього ж факультету і спеціальності. Чому, коли підійшла до декана з цим питанням вона пропонує їй вступати на 1курс. Навіщо було вчитися 2 роки, щоб продовжити навчання з початку?
sh
Для Лілія Кохан: Шановна п. Ліля! Шановна п. Ліля! Ваша дитина (з поданої інформації) закінчує якийсь коледж. Після закінчення коледжу, при отриманні диплома "молодшого спеціаліста", Вона має право подати документи в Приймальну комісію Інституту і після проходження фахових випробувань буде вирішуватися в залежності від спеціальності, на якому курсі вона навчатиметься в Інституті. ПК.
Тарас
Мене зацікавила Презентація випускників-магістрів Вашого інституту. Особливо їх широкі можливості вести готельно-ресторанний бізнес. Скажіть, чи міг би я маючи диплом спеціаліста, навчатися на магістра на заочній формі. Як і коли здійснюється прийом?
ПК
П. Тарасе, Ви можете вступати на вказані спеціальності! Умови прийому висвітлені на офіційному сайті ЛІЕТ http://www.liet.lviv.ua/ Початок прийому документів у липні 2020 р. Вам необхідно буде пройти фахове випробування. Якщо Ви маєте вищу освіту не за нашим фахом, то потрібно буде скласти ще додатковий фаховий тест за програмою "Готельно-ресторанна справа". Навчання за контрактом. ПК.
Коментувати
sh
Нещодавно у Львові відбувся Міжнародний форум готельного і ресторанного бізнесу, під час його проведення на всіх локаціях відчувалася професійна, активна участь студентів Львівського інституту економіки і туризму. Вони гідно представляли туристичне обличчя Львова. Дуже помітним було компетентне їх спілкування з бізнесменами,громадськістю, зацікавленою молоддю. Вони запитували, де ви здобули такі сучасні знання, вміння спілкуватися іноземними мовами? Відповідь лунала – у ЛІЕТ. Це викликало гордість. Думаємо, що викладачам і студентам необхідно частіше виходити з публічними презентаціями до громадськості, учнівської молоді. Ваш Інститут має бути впізнаваним. Професії дуже перспективні, знання переконливі. Молодці!
Олеся
Добрий день. Я навчаюсь у магістратурі ЛТЕУ. Чи можу я паралельно навчатись у Вас за програмою "два дипломи" у Польщі за спеціальністю "Менеджер туризму"?
ПК
Для Олеся: Вам необхідно вступити до магістратури нашого Інституту і тоді у Вас буде можливість навчатися за їнтегрованою програмою "Два дипломи"
Коментувати
Anna
доброго дня,чи є у мене шанс поступити на бюджет готельно-ресторанна справа з результатами:укр-177,англ і гео -157?
karinakaveli
Добрий день, чи можу я вступити на готельно ресторанну справу? Українська мова 119, географія 154,історія 146, англійської я не здавала, дякую
ПК
Для karinakaveli: На жаль, не можете. Сертифікат з англійської мови - обов’язковий. ПК.
karinakaveli
Дякую.
Коментувати
Віка
Чи зможу я вступити на бюджет на спеціальність Готельно ресторанна справа? Українська мова- 188, математика-142, історія-132, англійська - 114, бал атестата - 10,2 або куди можна на бюджет вступити?
ПК
Для Віка: Бюджетні місця виборюють шляхом відкритого конкурсу, у якому Ви берете участь, на всі спеціальності ЛІЕТ. ПК
Віка
А що це за конкурс і коли його потрібно проходить?
Коментувати
Анонім
Добрий день! Напишіть, будь ласка, чи можу я вступити до Вас у магістратуру з дипломом спеціаліста з економіки і паралельно навчатись за міжнародною програмою (Два дипломи)?
ПК
Для Анонім: Ви можете вступати у магістратуру на будь-яку спеціальність нашого Інституту. В ЛІЕТ є можливість підготовки за міжнародною програмою "Два дипломи", одночасно навчаючись у закладах-партнерах країн Євросоюзу. Передбачено спрощений вступ до європейських ЗВО та пільгова оплата за освітні послуги. Оскільки Ви економіст за фахом, можливо Вас також зацікавить, що вперше у Львові з 2019-2020 навчального року ЛІЕТ разом з Сопотською Вищою школою (Польща) розпочинає післядипломну підготовку за міжнародною програмою АССА (Асоціація Присяжних Сертифікованих Бухгалтерів-Association of Chartered Certified Accountants). ПК.
Коментувати
Викладач інституту
Правдиві відгуки про актуальну діяльність Інституту рекомендую брати їз офіційного сайту ЛІЕТ http://www.liet.lviv.ua/ . Сайт, яким користуєтеся Ви, розміщує часто необ’єктивну інформацію. Це інструмент негідників, котрі вже не працюють і не навчаються в Інституті. Вони постійно обливають його брудом, у них нічого святого немає! Ми їх впізнаємо, вони маскуються під чужими іменами. Де ваша гідність? Прийдіть в Інститут і все публічно скажіть! Але Ви не могли публічно звітувати за свої результати, тому і не працюєте в Інституті. Рекомендую керівництву Інституту звернутися до СБУ, іншими методами їх не вивести на чисту воду.
Анонім
Для Викладач інституту: Дякую за підтвердження тупості і бездарності викладачів інституту. На сайті http://www.liet.lviv.ua/ НЕМАЄ РОЗДІЛУ З ВІДГУКАМИ! А навіть якби і був, сайт регулюється адміністрацією інституту і все, що їм не подобається, вони видаляють. Отже про об’єктивність інформації не може йти і мови. Тут же навпаки, всі можуть писати що хочуть і ніхто це не регулює(немає цензури). А на рахунок СБУ, давно так не сміялась, спасибі за вашу тупість, писати коментарії під будь яким іменем НЕ ЗАБОРОНЕНО. Як можна навчати чогось студентів не знаючи таких речей? Хоче для ЛІЕТу це норма, нажаль.
Студентський актив
Інформуємо, що 15 лютого у день Світлого свята Стрітення, понад 150 випускників – магістрів за всіма спеціальностями в Інституті, як нова генерація з високим творчим потенціалом демонстрували свою здатність інноваційно розвивати туристичний бізнес. Це гордість від досягнутого. Це добрий приклад для студентів молодших курсів і абітурієнтів. ЛІЕТ успішно реалізує міжнародну програму «Два дипломи» із ЗВО країн ЄС. Але нас обурює, що наші успіхи – це кістка в горлі для негідників, котрі закликають абітурієнтів не поступати до ЛІЕТ. Тому що негідників не сприйняв Інститут. (Одного з наклепників вже встановили правоохоронні органи.) Ми випускники горді за ЛІЕТ!
Коментувати
Ірина
Серед інновацій у Вашому Інституті мене зацікавила міжнародна програма магістрів «Два дипломи». Скажіть, наскільки це реально, чи це, можливо, фейк? Я закінчую бакалаврат в іншому Виші – чи можу я вступити до Вас на магістратуру за програмою «Два дипломи»? Прошу відповісти…
Ірина
Для Ірина: Міжнародна програма «Два дипломи» у ЛІЕТ – це реально. Студенти за інтегрованими навчальними програмами одночасно навчаються у Вищій школі в Сухій Бескидзькій (Польща). Але для цього Ви маєте бути студентом нашого Інституту і поступити в магістратуру. Умови прописані в Правилах прийому до ЛІЕТ. ПК.
Анонім
Адміністрація переписується сама з собою, могли б подумати хоть деколи і поміняти ім’я, перед тим як відписувати. А на рахунок вашої програми, то цього року ви навіть повну групу набрати не змогли (поїхало лише 11 студентів із більш ніж сотні магістрів) Решта зрозуміли що ця програма жахлива як і все в інституті.
Коментувати
Пернокурсниця
Поступила в ЛІЕТ цього року і вважаю це найбільшою помилкою в моєму житті. Інститут просто жахливий. Знань не дає абсолютно ніяких, на вищих курсах пари майже ніхто не відвідує (бачила журнал 3-го курсу там 80% людей немає на парах постійно). Самі корпуси дуже малі(як я думаю зроблені з жилих будівель). Техніка в інституті напевно минулого тисячуліття(монітори в кабінеті інформатики навіть не плоскі, а комп’ютери, які працюють, дуже повільно). В гуртожитках ужасні умови, грибок та ще й по 6-8 людей в кімнаті. Не поступайте сюди ні в якому разі, не портіть собі життя. Сама ж думаю над тим щоб забрати документи і на наступний рік поступити в інший ВНЗ.
студентські активісти
Для Пернокурсниця: Ми обурені таким обріхуванням! Чого Ви добиваєтесь? Прогулювати заняття в Інституті недозволено, за кожне пропущене заняття потрібно публічно прозвітувати. Такий викладач, який не формує якісні компетенції працювати в нашому Інституті не може. ЛІЕТ завжди є інноваційним, в якому функціонує ефективна система підготовки фахівців і розвитку науки. Гордість Інституту є магістр Софія Кравчук - переможець Всеукраїнського конкурсу з туризму (І призове місце) та близько 20 таких призерів. Інститут має сучасну навчально-методичну базу і висококваліфікованих викладачів, 86% з яких мають наукові ступені і звання! Всі заходи є інноваційні, направлені на формування компетенцій вести власну справу; тому Ваш негатив є заказним. Але це нас закликає ширше подавати правду.
Студентка
Для студентські активісти: ви самі хоть вірите в те що написали?? Моя група, наприклад, тижнями могла не появлятись на парах і ніколи нікого це не хвилювало. А так звані "якісні компетенції" і "наукові ступені і звання" (які зараз фактично купляються) нічого не значать. Адже коли я задаю питання викладачу і отримую в відповідь "почитай в книжці або в інтернеті" це просто ужас.І чому ж ваш "інноваційний" ЛІЕТ зайняв 198 з 200 місце в рейтингу вузів 2018? https://ru.osvita.ua/vnz/rating/60985/ Це ГІРШЕ НІКУДИ.А ще чому у інституту так мало державних місць на 1 курс? Цього року це ЛИШЕ 19 ЛЮДЕЙ, минулого року не було НІ ОДНОГО(дані взято з сайту ЛІЕТ).Висновок: Інститут ГІРШЕ НІКУДИ і провчившись до 4го курсу також жалію що поступила сюди.
для студентки
Ви все вивчили про ЛІЕТ, але за чотири роки не скористалися можливістю хоча б чогось навчитися за своєю спеціальністю. Але це Ваш вибір.
Коментувати
Катя
Доброго дня!Маю бажання навчатися у вашому вузі але цікавить таке питання,скажіть будь ласка чи зможу я поступити на готельно_ресторанну справу після 9 класу?
ПК
Для Катя: Доброго дня. Тільки після 11 класу, або коледжу на базі молодшого спеціаліста.
Остап
Цього року я стою перед вибором куди йти вчитися? Мене цікавить туристичний і готельно-ресторанний бізнес. Мої батьки мають відношення до цієї сфери, кажуть, що добрі практичні і теоретичні знання можна здобути в інституті економіки і туризму. Дайте мені більше інформації, - чекаю?
Для Остапа і зацікавлених абітурієн
Дійсно, Львівський інститут економіки і туризму формує високі компетенції для туристичної індустрії. Це галузевий провідний ЗВО для туристичного підприємництва, що формує широкі компетенції вести власну справу у функціонуванні готелю, ресторану, турфірми, торговельного підприємства. Пріоритетним є фахове володіння іноземними мовами, інформаційними комп’ютерними технологіями, міжнародне стажування, тощо. Бути студентом Інституту - запорука майбутнього успіху. Більш детальну інформацію Ви можете отримати на офіційному сайті ЛІЕТ http://www.liet.lviv.ua/ та у приймальній комісії. ПК.
Коментувати
Viktor Viktor
Чи "дотягує" даний ВУЗ 3 рівня акредитації до рівня ТНЕУ (з можливістю проходження практики, роботи і навчання в Буковелі, в Коблево після 1 курсу навчання, безкоштовного навчання на протязі цілого семестру в Голандії, проходження практики і роботи в закладах Греції, Іспанії і інших країнах стосовно готело-ресторанного бізнесу). Чи є даний заклад на міжнароджному рівні (міжнароджних економічних відносин) вагомим закладом, який зможе надати належну освіту яка буде цінуватись працедавцями по його закінченню. Оскільки тільки ТНЕУ надає нажений практичний рівень освіти і практичного досвіду для своїх студентів. Чим може похвалитись ЛІЕТ???