Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Університет сучасних знань (УСЗ) (044) 287-52-90, (044) 287-37-86, (050) 352-57-12
м. Київ, вул. Велика Васильківська, 57/3  (карта)
http://umk.edu.ua

(044) 287-52-90
інформація підтверджена

Університет сучасних знань (УСЗ)

Університет сучасних знань - вищий навчальний заклад, заснований Товариством "Знання" України в 2002 році, має широку мережу регіональних представництв та відокремлених підрозділів, у 2017 р. розпочався набір на навчання іноземних студентів, відкривається бакалаврська програма "Журналістика". При Університеті сучасних знань діють безкоштовні підготовчі курси до ЗНО. Університет активно співпрацює з іншими освітніми організаціями та структурами, проводить навчання на бакалаврських та магістерських програмах.
Навчальний процес забезпечують викладачі-практики. активно застосовується індивідуальний підхід до кожного студента, сучасні освітні технології, зокрема. поєднання аудиторного та дистанційного навчання. Студенти Університету проходять практику в провідних компаніях України, з 2017 року діє ексклюзивна програма працевлаштування студентів та випускників "Кар´єрний гід"©.

Тип навчального закладу:Університет
Форма власності:приватна
Рівень акредитації:ІІІ-IV
Вартість навчання на рік (грн.):від 2 800 до 5 000 (з урахуванням 50% знижки у 2011 році)
Форма навчання:очна, заочна (дистанційна)
Кваліфікаційний рівень:бакалавр, магістр
Кількість студентів:4000
Місто:Київ
Місто:Київ
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2015):193 місце
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2016):193 місце

Безкоштовне навчання:
Платне навчання:
Післядипломна освіта:
Аспірантура, докторантура:
  
Військова кафедра:
Гуртожиток:
Підготовче відділення:
Курси підготовки до ЗНО:

Університет сучасних знань (УСЗ) проводить підготовку за такими напрямами:

 • Гуманітарні науки

  • Філологія
 • Журналістика
 • Управління та адміністрування

  • Фінанси, банківська справа та страхування
  • Облік і оподаткування
  • Менеджмент
 • Право

  • Право
 • Соціальні та поведінкові науки

  • Економіка
  • Психологія

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 08.05.2018

Рейтинг
47
Рейтинг: 3.4 з 5 на основі 14 оцінок.

Відгуки про Університет сучасних знань (УСЗ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ілона
Підкажіть, будь ласка, чи є дипломна робота у бакалаврів за спеціальністю "Правознавство" ?
катя
Для Ілона: ні
Коментувати
Анастасия
Хороший университет.Преподаватели классные.
Снежана
Боже , дорогие люди , кто не учился тот и не знает настолько здесь уютно и хорошо учится , та и быть в этой атмосфере просто неповторимо ( суто мое мнение ) я учусь в Киевском колледже ПВНЗ УСЗ с 2013 года , спец финансы и кредит . И знаете я очень рада , что поступила именно сюда, такого отношение преподавателей к студентам вы не где не встретите как здесь , такого домашнего уюта тоже не где я еще не встречала Преподаватели идут на уступки студентам , если видят в них потенциал та и вообще между студентов , царит не просто какое либо общение , а просто большая , веселая и шумная семья , которая подаст руку , если кто либо упадет :)) так что все плохие слова сказанные в УСЗ, прошу оставить позади , не поучившись здесь , не спишите сделать какие либо выводы:)))
Сергей
Сам институт стрёмный , тухло там (((((( и гопники одни. обычная шарага, без своего здания.
Анна
Очень плохая организация работы приемной комиссии . Сегодня приехала в вуз, для получения полной информации по поступлению, но.... В кабинете меня встретили полу лужа на стуле, нормально сесть так и не удостоили. На вопросы ответить не смогли , не знали их. Осталась с уверенностью, что если не могут организовать работу приемной комиссии-то как могут научить профессии. Решила поступать в другой вуз!!
Анна-Мария
Могу ли я с ЗНО Укр: 129, История Укр: 133, Анг: 106 поступить к вам? на какую специальность?
Инна Коцюбенко
Прочитавши увесь цей бруд,не змогла пройти повз і не залишити свого коментаря.. Я у 2014 році закінчила Первомайський коледж УСЗ за спеціальністю "Правознавство". За чотири роки навчання,у мене не виникало претензій до роботи викладачів,вони великі розумнички,і справжні фахівці!Завжди ставилися з розумінням,і знаходили підхід до кожного студента!Я закінчила коледж із середнім балом 4,8 не заплативши ні копійки!!Все залежить від студента,якщо у нього є бажання навчатися,то Первомайські філія та коледж надають все необхідне для цього!Особисто я дуже вдячна цьому закладу, за отримані знання,досвід,багато користих знайомств!На данний момент я з задоволенням продовжую навчання у філії,і вже наступного року отримаю "бакалавра",більше того,я буду продовжувати навчання на "спеціаліста"!Зараз я проживаю та працюю у м. Одеса,мене без проблем взяли на роботу,і ні в кого не виникло питань до мого диплому чи рівня знань,які я отримала у коледжі. Не потрібно наводити наклеп! УСЗ- чудовий заклад!
Оксана
Звертаюсь до людей, які залишають негативні відгуки - якщо не має бажання вчитись і здобувати знання, то цього бажання Вам ніхто не дасть, а звинувачувати когось в тому, що Ви не змогли влаштуватись в житті і в цьому винні викладачі УСН - соромно!!! Залишайтесь людьми і майте гідність зізнатись в тому що Ви самі не використали свій шанс! Було б тільки бажання вчитись, а судячи з усього у Вас його просто не було, а тепер, мабуть, соромно, що не навчались, а просто байдикували чи протирали штанці, які були куплені на батьківські гроші! Батьки, мабуть, зробили все можливе, щоб дати змогу Вам навчатись, то Вам перш за все має бути соромно дивитись їм в очі і не шукати виправдання, звинувачуючи викладачів у вимаганні грошей!!! За роки начанння в даному навчальному закладі, який я закінчила з відзнакою, мені про факти вимагання викладачами коштів у студентів нічого не відомо! Тож шановні "горе студенти", маєте те, що маєте!!!
noname
Завдяки кількості помилок в тексті ваш відгук лише соромить заклад))
Коментувати
Оксана
Прочитані відгуки мене обурили, тому не написати не змогла! Я сама закінчила ПФ КІРУЕ, який тепер входить до складу УСЗ, про що ні краплини не шкодую! Знання отримані під час навчання допомогли мені в подальшому житті, а студенти даного навчального закладу(зокрема і мої однокурсники) працюють в органах державної і судової влади, і правоохоронних органах та органах прокуратури, в податковій, що свідчить про високий рівень здобутих знань, а це заслуга, перш за все, ВИКЛАДАЧІВ!!! Тому мене ображають коментарі людей, які поливають брудом викладачів нашого навчального закладу. Даний навчальний заклад забезпечений усім необхідним для навчання студентів та розвитку їх як особистостей - бібліотека, комп"ютерний клас, спортивний майданчик, а найголовніше це викладацький склад - люди високоосвічені, з багаторічним досвідом роботи. Студентські роки -найкращі, найскравіші роки в моєму житті, я щиро вдячна викладачам та працівникам даного навчального закладу!Низький вам уклін!
Наталія
Прочитавши оманливі відгуки про наш навчальний заклад ,дуже здивувалась. Я навчаюсь на останньому курсі ,на спеціальності дизайн,і можу сміливо сказати ,шо наші педагови ніколи не відносились до студентів як до "мішка з грошима". А моя Мама навіть сказала ,що готова вклонитись їм за те що нас навчали і не вимавгали грошей ,сказати велике спасибі за те що залишаються людьми яка б не була ситуація. І я також не жалкую жодного дня проведеного на навчанні. "Невже написавши брехню вам стало краще?,пам`ятайте ,обманюючи когось ,ви впершу чергу обманююте себе"!!!!!!!!!
Світлана
Прочитала відгуки і не змогла не написати. Закінчила ПФ КІРУЕ (який тепер входить до складу УСЗ), отримала диплом спеціаліста, не шкодую про жодну хвилину, проведену в стінах цього закладу. Дуже задоволена ставленням викладачів до студентів та рівнем знань, отриманих від них. Ці знання допомогли мені влаштуватися в житті та на професійному рівні. Не знаю як кому, а нам як студентам навчатися було весело і цікаво: активно брали участь в науковій роботі, влаштовували собі студентські свята і заходи (до речі, разом з викладачами). В закладі для студентів. які бажали навчатися та отримувати знання, були створені належні умови: бібліотека, комп’ютерний клас, зал для гімнастики, спортивна площадка, буфет та зручні аудиторії. Отже, для тих хто хоче навчатися та отримати гарну освіту - це найкращий ВНЗ в місті.
РомаЮРИСТ
Я ничего против не имел заведений усз но думаю тем, что они взяли заведения быв. кируэ, испортило всю их репутацию, как сорняк в их огороде.
Адміністрація ПФ УСЗ
Для РомаЮРИСТ: Шановний "РомаЮРИСТ" (цікавий нік, особливо враховуючи подальші юридичні "перли" автора коментаря)! Дуже хвилює відповідь на запитання: що саме Ви "ничего против не имел заведений усз" (думаю не лише з юридичною освітою, а й просто грамотні люди знають що абревіатура пишеться великими літерами) і про яку спаплюжену репутацію Університету Ви говорите. Для подібного зауваження потрібно як мінімум непогано орієнтуватися в структурі та досягненнях Університету до 2014 року і після нього (після приєднання колишнього КІРУЕ до УСЗ). Автору варто було б спочатку з’ясувати реальну вартість навчання за семестр (вказаної в коментарі вартості 3000 грн. немає на жодній спеціальності). Особливо цікаво дізнатись про "таксу" в 3000 грн. на семестр за те, щоб не ходити на заняття та автоматично складати сесію.
Адміністрація ПФ УСЗ
Для РомаЮРИСТ: За розрахунками виходить: 3000 грн. за навчання, 3000 грн. "зверху" і того 6000 грн. в семестр, і 12000 грн. на рік. І це в провінційному районному містечку, де середня заробітна плата дорівнює 1800 грн. і практично не працює промисловість. При таких хабарях викладачі закладу повинні поголовно їздити на іномарках, а не на маршрутних таксі. Добра порада автору: спочатку здобудьте самотужки освіту, станьте фахівцем і лише потім вдавайтесь до коментарів на теми, в яких Ви насьогодні цілком некомпетентні. Найкращі побажання і гарних успіхів в навчанні.
Ольга
Для Адміністрація ПФ УСЗ: подскажите номер телефона приемной комисии в г.Александрия или график приема.
Коментувати
РомаЮРИСТ
За 3000 грн. можно семестр не ходить и получить сессию автоматом. Система 3000(за обучание)+3000(сверху) вот так учат в бывшом кируэ, а теперь усз
Катя
Первомайська філія коледжу ПВНЗ "Університет сучасних знань" це повільна купівля диплому!! Знань ніяких! Викладачі некомпітентні!!! До студентів відносяться, як до мішка з грошима!! В групах по 10 чоловік, 5 із, яких ходять, а інші навіть на захист курсових та іспити не приходять! Журналів в них немає, залікові книжки навіть подивитися не можна! Хоча навчання коштує великих коштів вони навіть умови не можуть відповідні створити! Заклад вже другий рік не опалюється! Також в закладі не має ні медсистри ні організатора. Спортзала не має, їдальні немає. Вчителі халатно відносяться до своєї роботи, завжди в них проблеми з документами та невчасні виставлення оцінок, а навіть інколи і оцінки виставлені не відповідають тим, що були оголошені по завершенню іспитів. Ніякого культурного життя вузу, ніяких студентських свят. Вони вже забулись коли отанній раз приймали участь в олімпіадах та конкурсах. Нікому не бажаю такого щастя, як навчання в цьому вузі.
Адміністрація ПФ УСЗ
Для Катя: Шановна "Катя" (дивно, що людина, яка відрахувалась з Первомайського коледжу УСЗ використовує несправжнє ім’я)! По-перше, Вам як людині, яка вважає себе юридично грамотною (із змісту Вашого коментаря) повинно бути відомо, що такого навчального закладу як "Первомайська філія коледжу ПВНЗ "Університет сучасних знань" не існує і ніколи не існувало. Натомість існують два відокремлені підрозділи Університету: Первомайський коледж та Первомайська філія. Парадокс в тому, що людина, яка з такою "обізнаністю" критикує навчальний заклад навіть не знає цього загальновідомого факту. Перше, з приводу "некомпетентних" викладачів. З 23 штатних викладачів Первомайського коледжу ПВНЗ "УСЗ" 16 - спеціалісти вищої категорії, з більш ніж 15-річним досвідом педагогічної роботи та фаховим досвідом, що вище ніж за чинними Ліцензійними вимогами. Друге, не зрозуміло як колишня студентка нашого коледжу може компетентно оцінити навчальний документообіг та рівень ведення навчальної...
Адміністрація ПФ УСЗ
Для Катя: Третє, з приводу "великих коштів за навчання": вартість навчання за ліцензованими спеціальностями найнижча в місті. Четверте, повна відсутність навчальної інфраструктури, про яку пише автор коментаря, вочевидь видається такою тільки тому, хто дуже рідко відвідував заклад або не заходив далі буфету. П’яте, на останок хотілося б зауважити шановному автору: перед тим як давати коментар з претензією на професійне розуміння, варто було б підтягнути елементарну грамотність ("некомпітентні", "медсистри" тощо). P.S. Цікаво було б дізнатися справжнє ім’я цього графомана (хоча Батьківщина впізнала своїх "героїв") та оцінити рівень його професійної компетенції. Поки що враження таке, що це маленька підла помста того, хто не зміг реалізувати себе під час навчання. З повагою, адміністрація закладу. Завжди готові продовжити епістолярний діалог.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!