Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Асоціація правозахисних організаторів студентів України (044) 253-31-52, 253-43-65
01012, м. Київ, Майдан Незалежності, 2, к. 532  (карта)
http://www.profkom.info

Асоціація правозахисних організаторів студентів України

Метою діяльності Асоціації є задоволення та захист законних соціальних, економічних, творчих, вікових, національно-культурних, спортивних, навчальних, наукових інтересів своїх членів.

Головні завдання Асоціації:

  • координація студентського профспілкового руху;
  • представництво та захист інтересів своїх членів у взаємовідносинах з органами державної влади та органами місцевого самоврядування;
  • сприяння задоволенню потреб своїх членів в сфері побуту, оздоровлення, відпочинку, реалізації творчого потенціалу;
  • сприяння роботі державних органів влади, громадських організацій в підготовці та реалізації заходів державної молодіжної політики в питаннях стосовно студентства.

З метою реалізації Статутних завдань Асоціація співпрацює з Верховною Радою України, зокрема з Комітетом з питань науки і освіти та Комітетом з питань молодіжної політики, фізичної культури, спорту і туризму; органами державної влади (Міністерством освіти і науки України, Міністерством України у справах сім'ї, дітей та молоді, Державною адміністрацією туризму України, Міністерством праці і соціальної політики України), молодіжними громадськими організаціями (виступила співзасновником Національної ради молодіжних організацій України та Українського національного комітету молодіжних організацій), міжнародними громадськими організаціями (International student Travel Confederation - ISTC).

Представники Асоціації є членами Національної ради з питань молодіжної політики при Президентові України та Всеукраїнської студентської ради при Президентові України. Асоціація представлена в керівних органах Світового Конгресу Українських Молодіжних Організацій.

Асоціація проводить форуми, семінари, наради з лідерами студентських профспілкових організацій, виступає ініціатором проведення зустрічей, круглих столів з керівництвом держави та органів центральної виконавчої влади з метою вирішення проблемних питань, що стосуються студентів.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 06.07.2009