Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Всеукраїнська студентська рада при Міністерстві освіти і науки 067 327 80 67
http://studrada.info

Всеукраїнська студентська рада при Міністерстві освіти і науки

Всеукраїнська студентська рада (ВСР) є добровільним об'єднанням органів студентського самоврядування, консультативно-дорадчим колегіальним органом при Міністерстві освіти і науки України, утвореним з метою сприяння розвитку студентського самоврядування, більш повного врахування інтересів студентської молоді при виробленні та реалізації політики України у сферах вищої освіти, соціального становлення та розвитку студентської молоді, налагодження конструктивної взаємодії між органами державної влади, органами місцевого самоврядування і органами студентського самоврядування навчальних закладів України. Всеукраїнська студентська рада ставить на меті забезпечення виконання студентами своїх обов'язків та захисту їхніх прав і сприяє гармонійному розвитку особистості студента, формує в нього навички майбутнього організатора, керівника.

У результаті діяльності ВСР максимально виявляються і реалізуються творчі здібності студентів, формуються моральні якості, підвищується ініціатива кожного студента. У зв'язку з цим зростає роль студентських організацій в процес управління освітою.

До ВСР входять близько 300 ОСС ВНЗ України. Рада складається з конференції, регіональних зібрань, колегії та секретаріату.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 06.07.2009