Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Фонд Віктора Пінчука (044) 490-48-35
01601, м. Київ, вул. Шовковична, 42-44  (карта)
http://pinchukfund.org

Фонд Віктора Пінчука

Мета Фонду Віктора Пінчука - зробити внесок у модернізацію України та підтримувати виникнення нової генерації українських лідерів, що прагнуть служити своїй країні. Шість напрямків діяльності та близько 20 проектів були ретельно підібрані завдяки їх стратегічному значенню для досягнення цієї мети.

Освітні проекти Фонду Віктора Пінчука:

Завтра.UA

"Завтра.UA" - програма Фонду Віктора Пінчука з підтримки талановитих студентів вищих учбових закладів України. В рамках Програми проводиться щорічний конкурс, участь в якому є відкритою. Конкурс проводиться у декілька етапів, що дозволяє оцінити навики самостійної наукової роботи, інтелектуальний рівень претендентів, а також їх лідерські і комунікаційні навики. Переможці конкурсу щомісячно отримують стипендії від Фонду Віктора Пінчука.

Київська школа економіки

Київська школа економіки (KSE) заснована Консорціумом економічних досліджень і освіти (EERC) і Фондом Віктора Пінчука. Місією Школи є поліпшення економічного і ділового середовища, а також процесу формування публічної політики в Україні і сусідніх державах. Київська школа економіки пропонує визнану на міжнародному рівні дворічну магістерську програму.

"Назви Своє Ім'я"

Фонд Віктора Пінчука разом з Інститутом Фонду Шоа Університету Південної Каліфорнії реалізує освітню програму вивчення Голокосту в Україні, розроблену на основі документального фільму "Назви своє ім'я". Фільм, продюсерами якого виступили Стівен Спілберг і Віктор Пінчук, ґрунтується на свідченнях людей, які пережили страхіття фашистських репресій.

Проект Аспен - Україна

Проект "Аспен - Україна" спрямований на впровадження принципів лідерства, заснованого на цінностях, і підтримку відкритого діалогу про актуальні проблеми. Аспенський проект пропонує вирватися з ритму нашої повсякденності для роздумів і дискусій в колі українських лідерів щодо фундаментальних цінностей і їх впливу на наші життя.

Всесвітні студії

Всесвітні студії (WorldWideStudies) - освітній проект Фонду Віктора Пінчука, спрямований на формування нового покоління української професійної еліти.

Проект пропонує підтримку молоді України для отримання магістерського ступеню у найкращих університетах світу у таких галузях: сільське господарство, навколишнє середовище та екологія, право та державне управління. Учасники проекту будуть відібрані у загальнонаціональному конкурсі та зможуть розпочати своє навчання восени 2010 року.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 27.06.2009