Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Всеукраїнський фонд "Крок за кроком" (044) 531 1276
01034, м. Київ, вул. Пушкінська 9, оф.4  (карта)
http://ussf.kiev.ua

Всеукраїнський фонд "Крок за кроком"

Всеукраїнський фонд "Крок за кроком" - всеукраїнська благодійна організація, заснована Міжнародним фондом "Відродження" (Київ, Україна) та Міжнародним центром розвитку дитини (Вашингтон, США) 15 червня 1999 р.

Всеукраїнський фонд "Крок за кроком" створено у 1999 році на базі Програми "Крок за кроком" Міжнародного фонду "Відродження", яка діяла в Україні з 1994 року по 1999 рік за підтримки Інституту Відкритого Суспільства (Нью-Йорк) та Міжнародного центру розвитку дитини (Вашингтон). Метою програми було впровадження демократичних практик в систему дошкільної освіти. У 1996 році програма поширила свою діяльність на початкову ланку освіти завдяки бажанню батьків дітей, які були залучені до програми, а також позитивним результатам оцінки (Міністерство освіти України, Інститут психології АПН України, Бостонський центр розвитку освіти). У 1996 році програма поширила також свої види діяльності на залучення дітей з особливими потребами та дітей національних меншин до загальноосвітніх закладів.

З 1999 року ВФ "Крок за кроком" є національним членом Міжнародної асоціації "Крок за кроком", Нідерланди (International Step by Step Association).

У 2003 році ВФ "Крок за кроком" отримав ліцензію Міністерства освіти і науки України на проведення курсів підвищення кваліфікації в галузі інноваційної освіти для вихователів та керівників дошкільних закладів освіти, вчителів та керівників загальноосвітніх закладів, викладачів вищих педагогічних закладів освіти.

Місія Всеукраїнського фонду "Крок за кроком" - сприяти втіленню освітніх реформ з реалізації особистісно-орієнтованої, інклюзивної освітньої моделі з активним залученням сімей і громад, шляхом проведення тренінгів для освітян, батьків, представників громадських організацій; ініціювання та реалізації проектів, спрямованих на забезпечення рівного доступу до якісної освіти для усіх дітей, включаючи дітей з особливими потребами; залучення сімей і громади до освітнього та управлінського процесів.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 26.06.2009