Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Міжнародний фонд "Відродження" (044) 461 97 09
м. Київ, вул. Артема, 46  (карта)
http://www.irf.kiev.ua

Міжнародний фонд "Відродження"

Міжнародний фонд "Відродження" (МФВ) засновано у квітні 1990 року. Він входить до мережі фундацій Інституту Відкритого Суспільства, заснованого Джорджем Соросом, що складається з національних і регіональних фондів у більш, ніж тридцяти країнах світу, в тому числі в Африці, Центральній і Східній Європі та на території колишнього Радянського Союзу. Завдання Фонду - фінансово та організаційно сприяти становленню демократичного, відкритого суспільства в Україні шляхом підтримки значущих для його розвитку громадських ініціатив.

Основні кошти, якими оперує МФВ, надаються головним його засновником Дж.Соросом. Фонд також має суттєву підтримку з боку міжнародних донорів та окремих українських й зарубіжних організацій та громадян. Відкритість донорської, благодійної діяльності фонду та розуміння її значення є важливою умовою такого стану речей, коли кошти, надані МФВ для потреб розвитку відкритого, демократичного суспільства, розподіляються самим громадянами, представленими у Правлінні та Програмних радах МФВ.

Правління Фонду є головним громадським органом МФВ і формує стратегію діяльності всієї організації. Пріоритети Фонду визначають Правління і Програмні ради, до складу яких входять авторитетні українські громадські діячі, фахівці у тих галузях, в яких МФВ здійснює свою безпосередню діяльність.

Переважну більшість грантів МФВ розподіляє між неурядовими організаціями, оголошуючи відкриті конкурси проектів, спрямованих на здійснення програмних пріоритетів, які визначаються провідними представниками громадянського суспільства країни.

Крім надання грантів іншим організаціям, інституціям та закладам, МФВ здійснює власну (операційну) діяльність, реалізуючи проекти у своїх цільових галузях, що також визначаються представниками громадськості. Програми фінансуються з бюджету МФВ згідно з пропозиціями Правління і Програмних рад.

МФВ постійно інформує громадськість про свої програми та конкурси через публікації у пресі, проведення прес-конференцій і презентацій, через Інтернет тощо. Працівники Фонду проводять консультації з усіх питань діяльності МФВ.

За час своєї діяльності Фонд надав численним неурядовим організаціям України, а також науково-освітнім, просвітницьким закладам, видавництвам грантів на суму понад 100 мільйонів доларів США.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.06.2009