Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


ВСП "Нікопольський фаховий коледж" Українського державного університету науки і технологій (095) 103-44-45; (066) 108-81-41
м. Нікополь, пр. Трубників, 18  (карта)
http://www.nmt.org.ua

інформація підтверджена

ВСП "Нікопольський фаховий коледж" Українського державного університету науки і технологій

ВСП "Нікопольський фаховий коледж" Українського державного університету науки і технологій вже майже 80 років готує фахівців для промисловості регіону та України в цілому. Протягом багатьох років є базовим закладом фахової передвищої освіти у Нікопольському регіоні. Він є провідним центром науково-методичної та науково-дослідної роботи у галузі інженерії, металургії, педагогіки та методики підготовки молодшого спеціаліста, а нині - фахового молодшого бакалавра.

У коледжі існують давні традиції співпраці з підприємствами міста, що сформувалися у Програму взаємодії з роботодавцями та Програму соціального партнерства з базовими підприємствами регіону. Згідно з цими Програмами, підприємства надають реальну підтримку: поновлення матеріальної бази закладу, практичне навчання студентів, соціальний захист і подальше працевлаштування випускників.

У коледжі значна увага приділяється вихованню та всебічному розвитку молоді завдяки творчій співпраці педагогів і студентів у різних сферах діяльності.

ВСП "Нікопольський фаховий коледж" Українського державного університету науки і технологій проводить підготовку за такими напрямами:

  • Механічна інженерія

    • Прикладна механіка
    • Галузеве машинобудування
    • Металургія
  • Електрична інженерія

    • Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 29.03.2023