Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Рівненське музичне училище РДГУ (0362) 22-10-57
м. Рівне, вул. С. Бандери 6  (карта)
http://www.muz.rv.ua

Рівненське музичне училище РДГУ

Рівненське музичне училище Рівненського державного гуманітарного університету

Історична довідка

Рівненське музичне училище було утворене 5 жовтня 1955 року наказом Міністерства культури УРСР № 671. 14 грудня 1998 р. згідно з постановою Кабінету Міністрів України № 1973 та спільним наказом Міністерства освіти України та Міністерства культури і мистецтв України від 14 січня 1999 р. № 15/14 училище увійшло до структури Рівненського державного гуманітарного університету.

За роки існування в училищі підготовлено близько 4000 спеціалістів. 54 випускники мають почесні звання.

Підготовка фахівців

Термін навчання - 3 роки 10 місяців на базі неповної загальної середньої освіти; 2 роки 10 місяців на базі повної загальної середньої освіти. Студенти мають змогу навчатися як на бюджетній, так і на комерційній основі.

Навчально-виховний процес в училищі здійснюють 98 штатних викладачів та концертмейстерів. Серед них: заслужені діячі мистецтв - 2, заслужені артисти України - 2, заслужені працівники культури України - 3. 82% мають вищу та першу категорію.

Викладачі училища працюють над розробкою навчальних посібників, методичних рекомендацій, навчальних програм. Музичне училище забезпечує потреби студентів навчальною, науково-методичною, нотною літературою, новітніми інформаційними технологіями та сучасними технічними засобами навчання. Практична підготовка студентів училища є невід'ємною частиною професійної підготовки майбутніх фахівців і проводиться на базі школи-студії педагогічної практики, в освітніх закладах та мистецьких колективах міста. Основним принципом організації та проведення практики є максимальне наближення навчання до умов майбутньої професійної діяльності.

Училище забезпечує всіх студентів, які мають потребу в житлі, гуртожитком, розміщеним у п'ятиповерховому будинку по вулиці С. Бандери, 8-А.

Технічне забезпечення навчального процесу

В училищі обладнано комп'ютерний клас, у якому студенти мають можливість самостійно працювати з електронними версіями лекцій з предметів та нотними редакторами FINALE, SIBELIUS. Усі комп'ютерні програми мають ліцензійне забезпечення. Училище підключене до мережі Інтернет.

Обладнані технічними засобами кабінет звукозапису, навчальні аудиторії. Училище використовує в навчальному процесі відеомагнітофони, DVD та CD програвачі, телевізори.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 20.10.2014