Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Прилуцьке медичне училище (04637) 4-44-76, 4-21-09
Чернігівська обл., м. Прилуки, вул. Київська 243  (карта)
http://pmu.at.ua

Прилуцьке медичне училище

Прилуцьке медичне училище Чернігівської обласної ради – один з найстаріших навчальних закладів області, заснований в 1927 році

Загальна інформація

За час існування Прилуцького медичного училища підготовлено більше 5 тисяч медичних працівників: медсестер, фельдшерів, акушерок.

Училище сьогодні - це майже 400 студентів, які навчаються в сучасно обладнаних навчальних кабінетах, лабораторіях, кабінетах на клінічних базах. До послуг студентів буфет, бібліотека з фондом більше 29 000 книг, читальний, актовий, спортивний зали.

Училище розташоване в 2 навчальних корпусах, має 17 навчальних кабінетів, 4 лабораторії.

Бібліотека училища налічує понад 29000 примірників, підключена до мережі Інтернет.

Училище має буфет, спортивний та актовий зал.

В училищі створена цілісна система практичної підготовки майбутніх молодших спеціалістів. В цьому питанні перш за все увага приділяється якості проведення практичних занять, їх матеріально-технічного забезпечення.

В закладі прекрасно оформлені кабінети доклінічної практики з сестринської справи, терапії, хірургії та основ реанімації, планування сім’ї, педіатрії, військово – медичної підготовки, акушерства і гінекології, фармакології, біології і медичної генетики та інші.

Крім вказаних кабінетів, практичні заняття проходять у 10 навчальних кабінетах, які розміщені у ЛПУ міста: міській лікарні, міській поліклініці, шкіряно-венерологічному відділенні, міській і районній СЕС, амбулаторіях сімейного лікаря, станції швидкої допомоги, дитячій лікарні, Прилуцькій районній лікарні.

Практичними базами училища є Прилуцькі міська та дитяча лікарня, центральна районна лікарня, а також Ічнянська, Талалаївська, Срібнянська, Варвинська центральні районні лікарні.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014