Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Білгород-Дністровське медичне училище (04849) 2-27-09
Одеська обл., м. Білгород-Дністровський, вул. Калініна 10-в  (карта)
http://www.bdmu.edu.ua

Білгород-Дністровське медичне училище

Обласна комунальна установа "Білгород-Дністровське медичне училище" - вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації

Історія

Білгород-Дністровське медичне училище створене на підставі Постанови Ради народних комісарів Української РСР від 10 лютого 1945 року №163 "Про відкриття фельдшерсько-акушерської школи в м. Білгороді – Дністровському".

У 1955 році проведено реорганізацію закладу шляхом злиття Болградської школи медичних сестер з Білгород – Дністровською фельдшерсько-акушерською школою.

Навчальний заклад продовжив функціонування у статусі училища, готував акушерок, фельдшерів та медичних сестер на базі повної та базової середньої освіти.

У 1980 році збудовано новий гуртожиток на 204 місця, обладнана їдальня на 50 місць, у 1990 році завершено будівництво нового приміщення для навчальних кабінетів і лабораторій.

Загальна інформація

На даний час освітня установа функціонує у статусі обласної комунальної установи "Білгород-Дністровське медичне училище". За роки існування медичного училища підготовлено близько 8 тисяч середніх медичних працівників, в тому числі – 2750 фельдшерів, 1300 акушерок, 3950 медичних сестер.

Підготовка молодших спеціалістів здійснюється за спеціальностями:

  • "Лікувальна справа",
  • "Сестринська справа".

Матеріально-технічна база

Навчальний заклад розміщений в двох корпусах.

Загальна площа – 7030 кв. м, навчально-лабораторні приміщення – 2855 кв. м, гуртожиток – 4175 кв. м, навчально-лабораторні приміщення складаються з 21 навчального кабінету, 5 лабораторій. Середня площа на 1 студента – 8,1 кв. м.

На базі лікувальних закладів міста та району функціонують 11 навчальних кімнат.

Матеріально-технічне забезпечення навчального процесу на відділеннях та його санітарно - технічний стан відповідають вимогам нормативних документів.

В наявності санітарний паспорт училища.

Матеріально-технічне оснащення кабінетів постійно оновлюється та поповнюється, що дозволяє забезпечити в повному обсязі виконання навчальних планів і програм.

В училищі наявні 26 комп‘ютерів. Училище підключене до мережі Internet.

Працевлаштування

В закладі створена комісія з питань працевлаштування, до складу якої входять: два заступники директора, зав. практикою, зав. відділенням, секретар навчальної частини. Робота комісії відповідає вимогам чинного законодавства. Засідання комісії по розподіленню випускників очолює заступник начальника Управління охорони здоров’я і медицини катастроф облдержадміністрації, присутні головні лікарі районних та міських лікарень області.

Довідки про самостійне працевлаштування надаються у відповідності до нормативних документів, ведуться відомості персонального розподілення випускників, протоколи засідань комісії, встановлені партнерські зв’язки з районними та міськими головними лікарями лікарень Одеської області. Адміністрація закладу має зворотню інформацію, зокрема: відгуки про роботу випускників, листи-подяки.

Гуртожиток

В училищі є сучасний гуртожиток на 204 місця.

Довідки про самостійне працевлаштування надаються у відповідності до нормативних документів, ведуться відомості персонального розподілення випускників, протоколи засідань комісії, встановлені партнерські зв’язки з районними та міськими головними лікарями лікарень Одеської області.

Адміністрація закладу має зворотню інформацію, зокрема: відгуки про роботу випускників, листи-подяки.

Бібліотека

В організації науково – методичної та виховної роботи бере участь бібліотека.

Навчальний процес забезпечений підручниками, науковою, довідковою літературою та періодичними виданнями.

Бібліотечний фонд складає 41822 примірників.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014