Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Кременецьке медичне училище ім. А. Річинського (03546) 2-48-70
Тернопільська обл., м. Кременець, вул. Словацького 12  (карта)
http://www.kremed.te.ua

Кременецьке медичне училище ім. А. Річинського

Кременецьке медичне училище імені Арсена Річинського - вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації

Загальна інформація

За останні роки підвищилась педагогічна майстерність викладачів. Цьому сприяють конференції, семінари, участь у міжнародних конкурсах. Директор училища є автором 119 друкованих робіт, чотирьох підручників для студентів вищих навчальних закладів І-IV рівнів акредитації, чотирьох посібників та 16 раціоналізаторських пропозицій та патенту на винахід.

В училищі працюють викладачі з багаторічним стажем і молоді талановиті спеціалісти – 67% з вищою та першою категорією, 49% мають звання старший викладач, науковий ступінь мають: кандидат медичних наук П. Є. Мазур, кандидат біологічних наук Л. О. Кравчук. А всього в училищі працює 50 викладачів, які беруть участь у науковій та науково-дослідницькій роботі.

На даний час в училищі навчаються 464 студенти на лікувальному, акушерському та медсестринському відділеннях. З 1994 року частина студентів навчається на контрактній основі.

До послуг студентів нові сучасні аудиторії, кабінети клінічних дисциплін, комп'ютерні кабінети, бібліотека з читальним залом на 30 місць та книжковим фондом - понад 30 тисяч примірників.

В училищі працює 25 предметних гуртків: 12 клінічних, 13 загальноосвітніх. Студенти беруть активну участь у конкурсах науково-пошукових робіт.

У вісьмох колективах художньої самодіяльності задіяно 109 студентів, у спортивних секціях - 163 студенти. Традиційно проводять в училищі День знань, свято білого халата, День студента, конкурси професійної майстерності "Кращий за фахом" та інші заходи. В обласному огляді-конкурсі художньої самодіяльності три роки поспіль училище посідає друге місце серед 17 ВНЗ першого та другого рівнів акредитації, в 2008 році хоровому колективу присвоєно звання народного аматорського колективу профспілок України. У 2008 році хор став лауреатом гран-прі всеукраїнського фестивалю мистецтв "Ліра Гіпократа 2008" та дипломантом ІІ всеукраїнського фестивалю колядок та щедрівок в Острозі.

У 2008 році оновлено і розширено експозицію музейного куточка, присвяченого життю і творчості Арсена Річинського. В обласному огляді-конкурсі музей училища здобув диплом ІІ ступеня

За роки існування з училища вийшло понад 7 тисяч висококваліфікованих фельдшерів, акушерок, медичних сестер, тому назвати імена більшості з них немає можливості. Саме життя дає оцінку випускникам училища.

На всеукраїнському конкурсі фахової майстерності "Ескулап – професіонал" у 2008 році друге місце в Україні виборола випускниця училища 2006 року Інна Голуб (Кузьміна). У 2009 році на тому ж конкурсі четверте місце в Україні посіла випускниця 2006 року Наталя Кисіль. Обидві працюють медичними сестрами в Кременецькій райлікарні.

Серед випускників його керівники лікувально-профілактичних закладів області: Г. І. Корицький, Є. М. Шевчук, О. М. Гулько, заступники головних лікарів М. Ф. Сидорук, С. А. Резнік, доктори та кандидати медичних наук О. В. Панасюк, П. М. Ляшук, І. Б. Тріль, Н. Д. Лобанова, які працюють у вищих навчальних закладах ІІІ-IV рівнів акредитації різних регіонів України. Згадувані вище кандидати наук, які працюють в училищі, директор П. Є. Мазур та викладач біології Л. О. Кравчук, теж випускники училища.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014

Рейтинг
5
Рейтинг: 5 з 5 на основі 1 оцінок.

Відгуки про Кременецьке медичне училище ім. А. Річинського

Зоряна Тернович
З якими предметами ви приймаєте? Я здавала українську мову,математику, історію і географію.Здала на низькі бали,а хочу на фармацевта.