Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Кам'янець-Подільське медичне училище (3849) 2-30-41
Хмельницька обл., м. Кам'янець-Подільський, вул. Пушкінська 31  (карта)
http://meduch22.ucoz.ru

Кам'янець-Подільське медичне училище

Кам'янець-Подільське медичне училище - вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації

Навчальна робота

Процес навчання в училищі здійснюється у відповідності до потреб сучасного ринку праці. Колектив училища з розумінням ставиться до існуючих в суспільстві проблем і дбає про те, щоб завжди був попит на наших спеціалістів, які були б забезпечені роботою та працювали в сучасних лікувальних закладах.

Випускники, що навчаються за державні кошти, забезпечуються 100% роботою, працюють на посадах, що відповідають кваліфікаційним вимогам. Прослідковується позитивна тенденція зростання працевлаштування випускників.

Сьогодні в училищі навчається 553 студенти. Студенти є активними співучасниками навчального процесу. Для них створені всі необхідні умови. Діє 17 лабораторій, 31 кабінет.

У лікувально-профілактичних установах для якісного проведення практичних занять створено навчальні кімнати.

Навчальні та соціально-побутові приміщення училища відремонтовані, мають сучасний дизайн. Кабінети і лабораторії обладнано необхідним інструментарієм, предметами догляду за хворими.

Студенти проходять виробничу та переддипломну практики в лікарнях, поліклініках, пологових будинках міста та області

Працює бібліотека з книжковим фондом 43459 примірників і читальним залом на 60 місць.

Підготовку фахівців здійснюють досвідчені педагоги: викладачі-методисти, старші викладачі, спеціалісти вищої та першої кваліфікаційної категорії.

Підготовка майбутніх спеціалістів потребує врахування індивідуальних здібностей студентів та уваги до їх розвитку. В училищі велика увага приділяється обдарованим, талановитим, ініціативним студентам, для яких створена Мала Академія Наук. В ній панує світлий дух пошуку, наукового дослідження, напруженої розумової праці. Робота під патронатом професорів, кандидатів наук, провідних спеціалістів медичних установ дозволяє студентам реалізувати свій творчий потенціал, піднятися на сходинку до Великої науки.

Члени МАН беруть участь у сесіях, виставках, конкурсах, є учасниками та переможцями обласних і всеукраїнських науково-практичних конференцій.

Значна увага приділяється студентам-сиротам, студентам з Чорнобильської зони, студентам з багатодітних сімей, інвалідам. Їм надається гуртожиток, матеріальна допомога, надбавки до стипендій згідно з чинним законодавством. Крім того, сиротам видаються талони на безкоштовне харчування, матеріальна допомога з рахунку бюджету профспілки, допомога від благодійного товариства "Україна-Вісбаден".

Студентам, які мають дітей, видаються новорічні подарунки, малозабезпеченим студентам надається матеріальна допомога.

З 2003 року в Кам'янець-Подільському медичному училищі проводяться курси "Лікувальний масаж", які дають змогу студентам в більшому обсязі оволодіти методикою цього лікувально-профілактичного засобу і допомогти своїй родині чи близьким у лікуванні та профілактиці захворювань, а також сприяють працевлаштуванню після закінчення училища. До програми курсів включені не тільки традиційні методики масажування дітей та дорослих, але й особливості масажу при захворюваннях всіх органів і систем, поєднання масажу з аромотерапією, особливості сегментарного, рефлекторного, точкового масажу.

Студенти училища із задоволенням відвідують курси, адже протягом двох місяців не тільки отримують інформацію, але й покращують своє здоров'я, виконуючи практичний тренінг.

Гуртожиток та спорткомплекс "ГІППОКРАТ"

В 1982 році введено в експлуатацію гуртожиток секційного типу на 350 місць загальною площею 4845 кв. м.

В гуртожитку обладнано навчальні кімнати, лабораторії, бібліотеку, читальний зал, кімнати для відпочинку.

Студентський гуртожиток з’єднується переходом з культурно-спортивним комплексом "Гіппократ", який включає: ігровий зал, тренажерний зал, зал ЛФК, зал настільного тенісу, сауну з басейном, спортивний майданчик.

В спорткомплексі проводяться заняття з фізичного виховання, а також у вільний від навчання час організовано роботу спортивних секцій.

Щорічно проводяться спортивно-масові та оздоровчі заходи: спартакіади між збірними командами навчальних груп з легкоатлетичного кросу, настільного тенісу, волейболу, шахів та шашок, міні-футболу, дартцу, туристичні походи. Збірні команди училища постійно беруть участь в міських та обласних змаганнях, в яких посідають призові місця.

На високому рівні проводяться традиційні спортивні свята: "Ну-мо, хлопці!", "Бріз" (бадьорість, радість і здоров’я), "Спорт та грація".

Щорічно проводяться медичні огляди студентів, в результаті яких формуються основні, підготовчі та спеціальні групи для занять з фізичного виховання.

Рада гуртожитку ретельно слідкує за санітарним станом проживання студентів, дотриманням внутрішнього розпорядку, дбає про культурне дозвілля студентів. Особлива увага приділяється санітарно-гігієнічному вихованню та впровадженню здорового способу життя. Протягом навчального року за традицією проводиться конкурс на кращу кімнату гуртожитку, заохочення – грошові премії, подяки, цінні подарунки.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014

Маряна
Доброго дня ...яка вартість навчання і для поступленя потрібне ЗНО?